Şimdi Ara

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
5
Favori
9.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oha ya 12sinde sipariş geçtim G.antepten 14ü sabah geldi.Seviyorum Bu UPS kargoyu.Bence türkiyenin en düzgün kargo firması.
  • cucuko kullanıcısına yanıt
    Tokat da yaşıyorum, klavyeyi 1 ay oldu alalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryeşildağ

Türkçe mi değil mi" ? Ona göre alıcam , net bilgisi olan var mı?

Kesinlikle gelen ürün Türkçe, bundan emin olabilirsiniz. Bu klavyeye çok alıştığım için ve bu fiyata bulunmasını da fırsat bilerek 3 adet aldığımı ve gelen ürünlerin tümünün Türkçe olduğunu kaydetmek isterim. Yazdan bu tarafa bu klavye ara ara bu fiyata düşüyor. Kliksa'ya sonradan ilave edilen beyaz klavye özellikle tercihim olmasına rağmen ben o an mecburen siyah tuşlar üzerine beyaz yazılı olanı aldım. Beyaz tuşlu olanlar loş ışıkta daha rahat fark ediliyorlar. Ancak siyah üzerine beyaz harfli olanların normal ışık alan bir ortamda kullanılması durumunda bir sorun teşkil etmediğini de söylemeliyim.
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    yapmayın yahu. bahsettiğiniz ürün adana'da ve kargoyla da gelmiyor. bence k360'ın bu fırsatı iyi. hem 2'li paketlerde tek bir unifiyng alıcı geliyor diye biliyorum. ayrı ayrı alırsak 2 tane oluyor diğeri de yedekte kalıyor. veya televizyona bağlayabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: september28th

yapmayın yahu. bahsettiğiniz ürün adana'da ve kargoyla da gelmiyor. bence k360'ın bu fırsatı iyi. hem 2'li paketlerde tek bir unifiyng alıcı geliyor diye biliyorum. ayrı ayrı alırsak 2 tane oluyor diğeri de yedekte kalıyor. veya televizyona bağlayabiliyoruz.

Tamam ayrı ayrı sipariş edin 30 Lira Kliksa'dan K360 30 Lira akakçe'den M235 oldu iki alıcı ve üstelik 60 lira, kargolar ile birlikte olsun 70 lira ama Hepsiburada 84 Lira diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: september28th

Tamam ayrı ayrı sipariş edin 30 Lira Kliksa'dan K360 30 Lira akakçe'den M235 oldu iki alıcı ve üstelik 60 lira, kargolar ile birlikte olsun 70 lira ama Hepsiburada 84 Lira diyor?

bence biz aynı şeyi savunuyoruz. üstteki arkadaş yerine size cevap vermişim. çok cahilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi september28th -- 14 Kasım 2014; 13:36:14 >

• Bende sipariş verdim bir tane haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Benim siparişte bugün geldi.İlk izlenimlerim sade ve hoş duruyor.Kullanımı rahat.Bu klavyeye çok sesli diyen bir arkadaş vardı.Önceden silikon klavye kullanıyodu galiba normalden daha sessiz bu klavye.İhtiyacı olan çekinmeden alsın
  • benimkinin içinden usb için aparat cıkmadı klavye duruyo öyle
  • ben kullanıyorum bu tarz klavye kullananlar için güzel kesinlikle
  • Bu kısmı kontrol ettiniz mi ?

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Bu kısmı kontrol ettiniz mi ?

Evet hocam demin buldum sağolun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

quote:

Fotoğrafı da konuya ekledim hocam bir arkadaş daha bulamamıştı

• quote:

quote:

quote:

saçma bir yere koymuşlar çünkü :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

saçma bir yere koymuşlar çünkü :D

Haklısınız ilk bakışta anlaşılmıyor, klavyeyi çıkartıp kutuyu kenara atınca

• Şeker çıkmadı ama klavye harika bir şey arkadaşlar, beyazından aldım arkadaşlar dahi çok çok beğendiler, sonuncusunu almıştım zaten, çok sessiz, bir tane daha K360'ım var ama bayağı ses çıkarıyor çünkü zamanla çok yazdım onun üstünde, onu da garantiye göndereceğim tuşlardan ses çıkıyor diye aşırı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim klavye de geldi. Beklediğimden iyi çıktı malzeme kalitesi. Ama keşke beyazından alsaymışım daha güzel duruyor Hayırlı olsun herkese.

Edit: bonibon güzel değil yemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveForSpeed -- 15 Kasım 2014; 13:23:28 >
  • Kargo elime dün ulaştı.UPS kargo ile göndermişler.

İçinden 2 adet duracell pil çıktı.

Klavye üzerindeki harfler,rakamlar sanki sonrada yapıştırılmış gibi.Yani laser değil.

Türkçe Q klavye.
  • Klavye bugün kargodan geldi. Çok yeterli, kompakt bir klavye. Memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

Bu arada fiyatı gerçekten iyi.

• pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    Muhtemel yapamaz çünkü genelde aynı usb üzerinden çalışıyolar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.