Şimdi Ara

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
5
Favori
9.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiyelere uyarak ben de 1 adet satın aldım.
  • 38x18cm klavye ne çok büyük ne çok küçük orta boyda güzel bir klavye.Klavyesi Türkçe klavyenin içinde 2 tane duracell pil var.Tavsiye ederim klavyeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

quote:

Orijinalden alıntı: september28th

usb çoklayıcıya falan gerek yok. tek bir unifying alıcıyla 10 cihazı aynı anda kullanabilirsiniz. tek şart diğer cihazın da unifying desteğine sahip olmasıdır.

unifying alıcı nedir ?http://www.logitech.com/tr-tr/promotions/6072

bu konu ile ilgili bilgim yoktu çok işime yaradı yazmanız, uyumlu cihazları tek alıcı ile bağlamış oldum
    teşekkürler

rica ederim.

• Malesef hocam m185 tarzi birsuru fare cikartmislar hepsi o tarz sanki herkes solak o yuzdende yanlara tus konulmuyor😃 birde orta tus sert artik klasik olmus heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 13 Kasım 2014; 13:21:05 >
  • Tuşlar birbirine çok yakın değil oyun için sıkıntılı bir durum heralde.Asıl önemli olan ise bazı klavyelerde fifa da q+d ye basmak istediğinizde yada 3 tuşa birden bastığınızda işlemiyor.Deneyen varmı fifa ile oynayan sorunsuz oynanıyor mu ? Sıkıntı varsa 3 tuşa basınca bedava verseler işime yaramaz
  • Urun elime ulaştı beyaz rengini merak eden arkadaşlar üstteki mesajima resim ekledim ordan bakabilir arkadaşlar.
  • Beyazda gayet güzelmiş hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Beyazda gayet güzelmiş hayırlı olsun

Teşekkür ederim hocam.

• Çoğunlukla Oyun oynayan, için Kullanılırmı ?
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    Sizin resimleri görünce dayanamadım son 2 adetten 1'ini aldım :)

Son 1 adet kaldı, kaçırmayın bence.

Bende grisi var zaten, çok iyi de kaç yıldır kullanıyorum, ve çok memnunum bozulur diye (Ki ihtimali yok gibi) dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 13 Kasım 2014; 17:29:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Sizin resimleri görünce dayanamadım son 2 adetten 1'ini aldım :)

Son 1 adet kaldı, kaçırmayın bence.

Bende grisi var zaten, çok iyi de kaç yıldır kullanıyorum, ve çok memnunum bozulur diye (Ki ihtimali yok gibi) dursun.

Hayırlı olsun hocam.

• quote:

Arkadaşlar piyasadaki en ucuzu, sipariş sonunda UPS kargo 3,99 TL toplam 33,89 TL 'ye geliyor.

http://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-k360-fiyati,518784.html

http://www.kliksa.com/urun/logitech-k360/900381574

http://www.kliksa.com/urun/logitech-k360-kablosuz-klavye-tr-q-purple-920-003395/900349618

Klavye geldi arkadaşlar Türkçe gayet de güzel.

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti

quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

Bende beyazından aldım bir adet bakalım nasıl birşey memun kalıcakmıyım.

Urun geldi iste resimleri

quote:

Orijinalden alıntı: september28th

tekrar selamlar arkadaşlar... klavyem az önce elime ulaştı. siyah olanından almıştım ve bu iletiyi de k360'tan yazıyorum.

öncelikle ürün Türkçe. içiniz rahat olsun. parlaklığı çok hoş. tuşlar gayet sessiz. caps lock ışığı sol üst köşede. içerisinden 2 adet duracell pil çıkıyor. unifiyng alıcısı da gayet zarif. lenovo z500'de harika durdu.

siparişi 2 gün önce sabah 09:30'da vermiştim bugün 15:20'de ulaştı. kliksa çok güzel kutulamış. bir de bonibon çıktı içinden yedim ama inşallah ölmem.

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti

Haber verdiğin için teşekkür ederim

• quote:

Malesef hocam m185 tarzi birsuru fare cikartmislar hepsi o tarz sanki herkes solak o yuzdende yanlara tus konulmuyor😃 birde orta tus sert artik klasik olmus heralde.

Bıktım hocam şu yanda tuş olmayan mouselardan. Tamam solaklar da varda o kadar çok mu yani ben anlamıyorum. Hem de fiyatları pahalı.. Hem solak hem sağlak versiyonu yapılsa anlarım fiyatı pahalı farklı üretim bandından geçiyor dersinde. Hem pahalı hemde ot gibi mouseları var loginin kimse kusura bakmasın. Keza microsftta öyle. Deli gibi pil harcayan faresine uyku modu koymamışlar. Kapatmayı unutursan tatlı talı pil harcıyor. 10 ay pil ömrü demiş. 2 ayda bir pil dğeiştiriyorum Orta tuş meselesi tam bir handikap. Ufak mouseların hepsi ama hepsi sert orta tıklamaya sahip. Büyükler biraz daha iyi direk butona tıklama var. Ufaklarda sistem farklı. Çok para vermiyeyim geçici bir mouse alayım ucuza diyorum ucuzlarında hoşafı çıkıyor 1 haftada. kablolu falan bloody alacam artık o olacak yani

• @Theologist Hayırlı olsun

@Yazılımcı Online

Uyduruk farelerin çoğunda yanda tuş var, lazım olanlarda yok logitechlere bakıyorum kablosuzların çoğu hatta kablolularda iki elle kullanım için yapılmış tasarımcıları solak galiba, m705 tarzı olanlar var onlar daha iyi gibi duruyor tabi fiyatıda iyi, orta tuş nasıldır bilmem onlarda sert olabilir, M560 tarzı var şekli gayet güzel oda öyle yanda tuşlar için yer bırakmışlar sanki ama tuş yok malzemeden çalmışlar heralde kısacası ucuz olarak logitehte öyle fare yok ama ilerde yeni seri çıkartıp tasarımını değiştirirlerse çıkabilir, microsoftun kablosuz faresini kullanmadım ama onlarında tasarımları logitechlere benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 13 Kasım 2014; 20:59:46 >

• Smart TV'lerde çalışırmi beyler ona göre alicam

• Kliksa yapmış yine çakallığını. Bende aldım bir tane.

http://www.hepsiburada.com/liste/logitech-k360-m325-coral-fan-kablosuz-klavye-mouse-set-3002211290010/productDetails.aspx?productId=bd801212&categoryId=3007055

büyük ihtimalle linkteki gibi setleri ayırıp klavye ayrı fare ayrı satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_doktor

Kliksa yapmış yine çakallığını. Bende aldım bir tane.

http://www.hepsiburada.com/liste/logitech-k360-m325-coral-fan-kablosuz-klavye-mouse-set-3002211290010/productDetails.aspx?productId=bd801212&categoryId=3007055

büyük ihtimalle linkteki gibi setleri ayırıp klavye ayrı fare ayrı satıyor.

M325'i ayrı alsak da yine aynı fiyata geliyor ki zaten?

M325 30 TL zaten

http://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-m325-910-003007-fiyati,976475.html

Klavye de 30 TL

toplamda 60 TL yapıyor.

Hepsiburada da pahalı Kliksa daha hesaplı

• Klavyeden 1 adet de arkadaşa aldık. Klavye geldi çalıştıracaz baktık usb si yok , dedik pil yerini açarken mi düşürdük bi yarım saat usb sini aradık yok :) meğersem klavye kutusunun ortasında küççücük bize bakıyo ,orayada koymak kimin aklına geldiyse artık :) Ama klavye iyi fena değil .
  • pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    http://www.teknosa.com/urunler/125200301/logitech-920-004113-k360-nano-white-paisley-klavye

İkisi 60 TL, istersen gidip alabilirsin. Kargo ile falan uğraşmana gerek kalmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Uzun yıllar notebook kullanmış biri olarak tuş aralıklarına ve sesine alışamadım. Satıp tuş aralığı dar ve daha büyük tuşlu slim model alacağım. İlgilenen olursa 20tl satıyorum.

slm, ne kadar oldu alalı ve İstanbul da mısınız ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.