Şimdi Ara

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
5
Favori
9.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Benim klavye de geldi. Beklediğimden iyi çıktı malzeme kalitesi. Ama keşke beyazından alsaymışım daha güzel duruyor Hayırlı olsun herkese.

Edit: bonibon güzel değil yemeyin

Bonibondan zehirlendim şuan hastahaneden yazıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Klavye geldi Türkçe klavye kaliteli sağlam klavye ve çok güzel ve seri bir şekilde yazı yazılıyor.Sadece on off ışığı yanıyor açma kapama ışığı.Klavyeden yazarken ses çıkmıyor normal bir sesi var.İçinde 2tane duracell pil var.Laptop klavyesi kadar genişliği var 38cm
    klavye 38×14 cm almayı düşünenler bence bu klavyeyi almalı.

• Bende sipariş ettim 1 adet,inşallah pişman olmayız :)
  • hayırlı olsun hocam, aynısından bende de var gerçekten çok kaliteli bir ürün. bu arada ben 40 tl ye almıştım hepsiburada.com 'dan aldım.

Türkçe değil diyenler için söylüyorum, benim klavyemde (aynısı) ığüşöç tuşları var. ama belki kliksa tr olmayan versiyonunu satıyordur, bilemem orasını.

edit: kliksa'daki yorumlardan birinde Türkçe Q olduğu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatandA.Ş. -- 15 Kasım 2014; 20:24:55 >
  • Tekrar stoğa girermi acaba
  • Bilemiyorum ama tekrar girerse konuyu güncellerim
  • siz beyazınmı arıyorsunuz. siyahı stokta var.
  • İkisinde de stok yok görünüyor bende
  • Teşekkürler klavye elime geçti bugün harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

hayırlı olsun hocam, aynısından bende de var gerçekten çok kaliteli bir ürün. bu arada ben 40 tl ye almıştım hepsiburada.com 'dan aldım.

Türkçe değil diyenler için söylüyorum, benim klavyemde (aynısı) ığüşöç tuşları var. ama belki kliksa tr olmayan versiyonunu satıyordur, bilemem orasını.

edit: kliksa'daki yorumlardan birinde Türkçe Q olduğu yazıyor.

Kliksadakide Türkçe klavye

• Dün klavye bana da ulaştı. Zaten halihazırda aynı klavyeden kullanıyordum ve geçen yıl 79 tl'ye teknosadan almıştım çok beğendiğim için. Şimdi diğer bilgisayarım için de almış bulundum. Ancak tek problem lokum ya da şeker göndermediler
  • Hayırlı olsun arkadaşlar.

@shario Adam seçiyorlar heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 16 Kasım 2014; 11:26:55 >
  • Sanırım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Hayırlı olsun arkadaşlar.

@shario Adam seçiyorlar heralde

aynen banada şeker gelmedi
  • Bana şeker geldi, yanında klavye de göndermişler Durduk yere klavye aldırdınız bana
  • siyah olan tekrar stokta arkadaşlar. almak isteyen alabilir.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Ya destan mı yazdın ne yazdın bilmiyorum ama görünce gözüm korktu direk atladım sonrakine
  • Haber veren arkadaşa teşekkürlerimi sunarım. İlk partiye yetişemedim ama şimdi verdim siparişi
  • Benim mouse larım microsoft. Acaba bu unifying olayı sadece logitech ürünleri arasında mı geçerli? Bu klavyenin vericisi microsoft mouse çalıştırır mı?

Düşük bir ihtimal tabi ama belki deneyen arkadaşlar vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana şeker göndermişler kutudan klavye çıkmadı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.