Şimdi Ara

Kliksa LG G2 güvenilir midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 almayı planlıyorum , en uygun fiyat kliksada. Kliksa garantisi hangi firmadandır? Güvenilirmidir? Kargosu hızlı mı? Bi yardım edermisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kliksa, Sabancıların diye biliyorum.

• kargosunda vs hiçbir sorun yaşamadım.Ancak alırken dikkat edin şuan kampanyalı g2 ler var ve paralel ithalat zaten yazıyor hocam.
  • Paralel ithalat olması bir şeyi fark ettirmiyor yine de LG teknik servisi bakmaz zorunda. İstanbulbilişim'den falan alın. Sabancılara para vermeyin.

• Güvenli bir site tercih edilebilir

• G2'imi ordan aldım tavsiye ederim.
  • Balawitz kullanıcısına yanıt
    garantısı ıcın ucret almadıgı telefona bakıcak ha ? komık olmayın....

ıthal getırılen telefonlar getıren fırmanın anlastıgı servısın sorumlulugundadır LG SERVISLERININ Degıl
    O nerden cıktı öyle
  • TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN MADDE 11/ FIKRA 2 

''Ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi hakları üretici veya ithalatçıya karşı da kullanılabilir.Bu fıkradaki hakların yerine getirilmesi konusunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur.''

ifadesinden bunu anlayabiliriz.. 
    Resmi distribütör olup olmaması garanti kapsamını belirlemez.Garanti kapsamını belirleyen tek kriter Telefonun Resmi yollardan kayıt yapılıp/yapılmadığı ve vergisinin verili/verilmediğidir.
    Eğerki yukardaki kriterler sağlanmış ise LG TÜRKİYE TEKNİK servisi bu şartlardaki bütün ürünlere teknik servis hizmeti sunmak zorundadır.
    Bazı bilinçsiz kullancılar kedni düştükleri yanılgıları lütfen forumda paylaşarak milleti yanlış yönlendirmesinler...

Alintidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 28 Haziran 2014; 12:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN MADDE 11/ FIKRA 2 

''Ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi hakları üretici veya ithalatçıya karşı da kullanılabilir.Bu fıkradaki hakların yerine getirilmesi konusunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur.''

Resmi distribütör olup olmaması garanti kapsamını belirlemez.Garanti kapsamını belirleyen tek kriter Telefonun Resmi yollardan kayıt yapılıp/yapılmadığı ve vergisinin verili/verilmediğidir.
    Eğerki yukardaki kriterler sağlanmış ise LG TÜRKİYE TEKNİK servisi bu şartlardaki bütün ürünlere teknik servis hizmeti sunmak zorundadır.
    Bazı bilinçsiz kullancılar kedni düştükleri yanılgıları lütfen forumda paylaşarak milleti yanlış yönlendirmesinler...

Alintidir.

böyle bir ley olsaydı
    kimse lg garantili almazdı.
    bence yok.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Cunku herkes servislerin soyledigi yalanlara kaniyor. Eger lg gelip turkiyeye teknik servis kurduysa bu yasayi da kabul etmis demektir ve secim hakki onun insiyatifinde olmaz.

Edit: ayrica bazi servisler 2011'de degisen tuketici haklarini gosterip inkar edebilir ve tuketiciyi yaniltabilir. 2011'den sonra da degisimler tuketici lehine degisimler oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 28 Haziran 2014; 13:10:58 >
    Burda bahsettiğin ithalatçı LG Türkiye değil. İstanbul bilişim veya bir başkası. LG Türkiye ithalatını yapmadığı bir ürüne garanti dahili servis vermez. Ücreti karşılığı isterlerse verebilirler. Öyle bir durum olsa örnek veriyorum LG Türkiye garantili bir cihazı istanbul bilişime de garanti dahilinde götürebilmemiz gerekir değil mi? Ordaki yazıyı iyi okuyup anlayın. İthalatını yapan firma garantisini vermek zorunda. Herhangi bir sorunda da o ithalatı yapan firma üretici ile görüşmek zorunda veya siz. LG Türkiye LG D802TR modelini getiriyor ama başka ithalatçı gidiyor avrupa veya uzakdoğu malını getiriyor.

İnternette her okuduğunuza inanmayın. Biraz mantıklı düşünün. Yanlış bildiklerinizle başkalarını da yanlış bilgilendirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 28 Haziran 2014; 13:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN MADDE 11/ FIKRA 2 

Alintidir.

İthalatçı firmalar boşuna servislerle anlasip onlara ucret ödüyorlar. Bedavadan servis var ne halt etmeye servisle anlasirsin ki extra para verirsin onlara....

• bizdeuygun.com'dan al. Ben 32 gb versiyonunu ordan aldım hiçbir sorunu yok. 1259 TL Delta garantili Almanya'dan ithal edilmiş radyosu sorunsuz.
  • Arkadaslar telefonu kliksadan aldim bitek sarj cihazi sikinti onuda 1 tl ye adaptor aldim. Cok memnunum ayrica 110 tl parapuan verdi.

• Ben aldım singapur cihazı geldi. 20b rom var en kötü rom muş. Rom atmayı düşünüyorum atayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Ben aldım singapur cihazı geldi. 20b rom var en kötü rom muş. Rom atmayı düşünüyorum atayım mı?

Bende neresi oldugunu bilmiyorum aaaanazm yaziyo ama 20c.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayra39

quote:

Ben aldım singapur cihazı geldi. 20b rom var en kötü rom muş. Rom atmayı düşünüyorum atayım mı?

Hakkında kısmının imei yi falan kapatıp ss sini stabilir misiniz?

• quote:

quote:

quote:

Hakkında kısmının imei yi falan kapatıp ss sini stabilir misiniz?

Attim.
     Kliksa LG G2 güvenilir midir?

• quote:

LG G2 almayı planlıyorum , en uygun fiyat kliksada. Kliksa garantisi hangi firmadandır? Güvenilirmidir? Kargosu hızlı mı? Bi yardım edermisiniz.

Merhaba
    Kliksadan bir çok kez alışveriş yaptım. Güvenilir olması ve Kargo konusunda hiç şüphen olmasın. Televizyon, telefon, tablet gibi bir çok ürün aldım. Hiç beni üzmedi. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. En Son LG G pad tablet aldım. Tableti almamış olsaydım ben de bu telefonu Kliksadan kesin alırdım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.