Şimdi Ara

Kliksa 1. Yaşına Özel Saat Başı Bir ürün 1 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
7
Favori
28.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer kodlar önceden tanımlanmışsa arkadaşın dediği gibi bu şekilde algortimalara şuan girildiğinde çalışması lazım.
  • bU NASIL HIZ ÖNCEDENMİ KULLANIYORLAR ANLAMADIM
  • İnsaf yahu
  • 10 saniyede işlemi yaptım geçersiz kod dedi artık ben birşey demiyorum....
    KLKKKDG14ONE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri26 -- 28 Mart 2013; 14:03:47 >
  • zaten 8 sn önce faceden anca görüldü. 5 sn şifre sayfası açıldı ürünü bul sepete ekle kodu gir. 30 sn gitti. yalancısınız sabancılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alamadım, kod verdkleri sıra site yavaşladı
    ama adamların bir suçu yok apache gibi web serverların belli bir bağlantı sayısı vardır, fazlasını beklemeye aldırırlar...
  • Boş kampanyaların adamı Kliksa !

Kliksa 1. Yaşına Özel Saat Başı Bir ürün 1 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabrina_ -- 28 Mart 2013; 14:06:06 >
  • mailde kampanya ürünleri yazıyor. hepsini açıcan tarayıcı ayrı ayrı sepette bekleticen, kodu görünce yazıcan .. hatta yukarıda bir arkadaş kodları da çözmüş hazır beklicen facebookta görür görmez sepet işlemini halledicen.
  • Kod algoritmasını çözen tek forum DH
  • DG = DOGUM GÜNÜ
    4 SIRASI AMA HERHALDE SIRALARI DEGİŞTİRMİŞLER BENCE
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

quote:

Orijinalden alıntı: kaplans007

quote:

Orijinalden alıntı: Thema

quote:

Arkadaşlar ben bir adet ürün aldım ama şimdi söylersem kavga çıkar diye korkuyorum :(

no ss no güven

Arkadaşlar nereden resim eklendiğini bilemediğim için başka bir siteye yükledim. Yalnız ürünün ismini silmek zorundayım. Ama sadece şunu söylemek istiyorum. Promosyon kodları büyük ihtimalle her ürün için yüklü. Sadece biraz uğraşmak gerekiyor.

1 TL

Ürünün ismini neden siliyorsunuz?Onu anlayamadım.

galiba arkadaş kekleme ustası misal 1 tl ye ürün aldı ismini sildi

http://a1303.hizliresim.com/17/w/ljskf.png

• quote:

Orijinalden alıntı: x2y

mailde kampanya ürünleri yazıyor. hepsini açıcan tarayıcı ayrı ayrı sepette bekleticen, kodu görünce yazıcan .. hatta yukarıda bir arkadaş kodları da çözmüş hazır beklicen facebookta görür görmez sepet işlemini halledicen.

zaten öyle yapıyoruzda yinede olmuyor. bildigin en ala sahtekarlar bu sabancılar. bimeksteki gibi yanda yazsın alanın adı soyadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sepette sadece nokia N9 vardı ve kodu kullan açık bekliyordum. https://www.facebook.com/Kliksacom/app_128953167177144 sayfada surekli refleş yaparak kodu bekledim. kodu gordum hemen girdim geçersiz kod dedi yine. 2-3 saniye anca sürmüştür işlem. Toplu olarak face sayfasını şikayet edelim, aldatıcı kısmını işaretleyerek. gun sonundada mutlaka beyenmeyi kaldıralım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Kodlar bi algoritma ile yapılmış örnek
    PHLİPS HD 9220 AİRFRYER KIZARTMA MAKİNASI
    KLKDG4KM

Baştaki KLK kliksa galiba

sondaki KM kızarma makinası

DG4 ne onu tam çıkartmadım

DG dijital ürün olarak tahmin ediyorum. 4 ise reklamlarında aşağıda ufak ufak yazan ürünlerin sırası. Daha önce çıkan ürünlere bakarsanız sonic gear hoparlör 10. sırada. Promosyon kodu KLKKKDG10811

DG = DOĞUM GÜNÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: nukeshore

sepette sadece nokia N9 vardı ve kodu kullan açık bekliyordum. https://www.facebook.com/Kliksacom/app_128953167177144 sayfada surekli refleş yaparak kodu bekledim. kodu gordum hemen girdim geçersiz kod dedi yine. 2-3 saniye anca sürmüştür işlem. Toplu olarak face sayfasını şikayet edelim, aldatıcı kısmını işaretleyerek. gun sonundada mutlaka beyenmeyi kaldıralım.

sen 8 mbit internetin var ise sen REFLEŞ yapana kadar 100 mbit interneti olan sende çizgiler dönerken kodu girmeye başlıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thema

quote:

Arkadaşlar ben bir adet ürün aldım ama şimdi söylersem kavga çıkar diye korkuyorum :(

no ss no güven

Arkadaşlar nereden resim eklendiğini bilemediğim için başka bir siteye yükledim. Yalnız ürünün ismini silmek zorundayım. Ama sadece şunu söylemek istiyorum. Promosyon kodları büyük ihtimalle her ürün için yüklü. Sadece biraz uğraşmak gerekiyor.

1 TL

illegal yöntemle henüz satışa çıkmamış bişey aldın dimi

illegal demeyelimde anladın sen onu

Bulaşık makinasını aldın dimi en kolayı oydu :)

• quote:

x2y Tarih 28 Mart 2013; 14:06:19
    mailde kampanya ürünleri yazıyor. hepsini açıcan tarayıcı ayrı ayrı sepette bekleticen, kodu görünce yazıcan .. hatta yukarıda bir arkadaş kodları da çözmüş hazır beklicen facebookta görür görmez sepet işlemini halledicen.

denendi olmuyor. hepsini tek tek ekledim. her acılan yeni sekmede diğer urun silinip tek ürün eklendi, ödeme kısmına girene kadar sorun yok. ödeme sayfasında en son eklediğin ürün çıkıyor
  • Cep telefonu kodu farklı bişey çıktı kk var 14 var ve one var
  • quote:

Orijinalden alıntı: nukeshore

sepette sadece nokia N9 vardı ve kodu kullan açık bekliyordum. https://www.facebook.com/Kliksacom/app_128953167177144 sayfada surekli refleş yaparak kodu bekledim. kodu gordum hemen girdim geçersiz kod dedi yine. 2-3 saniye anca sürmüştür işlem. Toplu olarak face sayfasını şikayet edelim, aldatıcı kısmını işaretleyerek. gun sonundada mutlaka beyenmeyi kaldıralım.

REFLEŞ nedir la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HUNTER. -- 28 Mart 2013; 14:21:32 >

• sen kocaa sabanci zamaninda 130 tl lik cekleri dagit dagitabildigin kadar:) sonra gel boyle abuk bi kampanya yap.. ahh ahh... 2012 guzel bi seneydi
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.