Şimdi Ara

Kliksa 1. Yaşına Özel Saat Başı Bir ürün 1 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
28.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joyce84

quote:

Orijinalden alıntı: nukeshore

sepette sadece nokia N9 vardı ve kodu kullan açık bekliyordum. https://www.facebook.com/Kliksacom/app_128953167177144 sayfada surekli refleş yaparak kodu bekledim. kodu gordum hemen girdim geçersiz kod dedi yine. 2-3 saniye anca sürmüştür işlem. Toplu olarak face sayfasını şikayet edelim, aldatıcı kısmını işaretleyerek. gun sonundada mutlaka beyenmeyi kaldıralım.

sen 8 mbit internetin var ise sen REFLEŞ yapana kadar 100 mbit interneti olan sende çizgiler dönerken kodu girmeye başlıyor.

REFLEŞ'e takılıyorsun ama bant genişliği ile hızın farklı şey olduğunu bilmiyorsun:)

• hala 9. yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

quote:

quote:

sepette sadece nokia N9 vardı ve kodu kullan açık bekliyordum. https://www.facebook.com/Kliksacom/app_128953167177144 sayfada surekli refleş yaparak kodu bekledim. kodu gordum hemen girdim geçersiz kod dedi yine. 2-3 saniye anca sürmüştür işlem. Toplu olarak face sayfasını şikayet edelim, aldatıcı kısmını işaretleyerek. gun sonundada mutlaka beyenmeyi kaldıralım.

sen 8 mbit internetin var ise sen REFLEŞ yapana kadar 100 mbit interneti olan sende çizgiler dönerken kodu girmeye başlıyor.

REFLEŞ'e takılıyorsun ama bant genişliği ile hızın farklı şey olduğunu bilmiyorsun:)

Ping i düşük olanın sayfası daha çabuk açılır :)

• quote:

quote:

quote:

Fiberde ping de düşük

• Beni kimse bu siteden 1 liraya bişey aldığına inandıramaz.Aldıysada bizim gibi kodu 5 saniyede girip yinede kabul ettiremediyse vardır başka bir numarası, ya kodu tahmin etti yada dalga geçiyor.. Tek kelşmeyle ban..
  • Sıradaki ürün belli mi ?
  • Kaç tane web sayfasında ya da facede en az yüz kişi 5 saniyede girdim yazıyor :D Hepsinin aynı kişi olma ihtimali bile var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

hala 9. yok ?

kendi sayfasında göstermedi. anasayfada göstermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Sıradaki ürün belli mi ?

Dostum rastgele indirime giriyor ürünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaplans007 -- 28 Mart 2013; 15:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

quote:

quote:

Ping i düşük olanın sayfası daha çabuk açılır :)

ben de onu bahsediyorum. 8mbit internetin pingi 10ms olabiliyor. Sayfa açmaktan bahsediyoruz bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 28 Mart 2013; 15:19:19 >

• uyandılar kodlamayı değiştirdiler, burayı takip ediyorlar sanırım :D

quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

REFLEŞ nedir la

refresh in türkçesi bir nevi. teşekkür etmene gerek yok bilgilendiğinle kal!
  • sayfayı şikayet edin spam diye sayfa kapansın görsünler .be... ..nı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

sayfayı şikayet edin spam diye sayfa kapansın görsünler .be... ..nı

haklısın üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

sayfayı şikayet edin spam diye sayfa kapansın görsünler .be... ..nı

Yazıyı Paylaşın Dalga Geçmek Nasıl Olurmuş Görsünler!

- Sayfayı Şikayet Et Kısmından >
    - Sayfanın Kapatılmasını İstiyorum >
    - Spam veya Dolandırma Amaçlı !
    Şeklinde Şikayette Bulunursanız Gerek Yapılır!
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2y

mailde kampanya ürünleri yazıyor. hepsini açıcan tarayıcı ayrı ayrı sepette bekleticen, kodu görünce yazıcan .. hatta yukarıda bir arkadaş kodları da çözmüş hazır beklicen facebookta görür görmez sepet işlemini halledicen.

hangi mailde dostum ? nerde ürün listesi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

mailde kampanya ürünleri yazıyor. hepsini açıcan tarayıcı ayrı ayrı sepette bekleticen, kodu görünce yazıcan .. hatta yukarıda bir arkadaş kodları da çözmüş hazır beklicen facebookta görür görmez sepet işlemini halledicen.

buyur, çıkanları ele diğerlerinin hepsini sepete ekle ve bekle:

quote:

Bu e-posta, kliksa.com tarafından gönderilen, promosyon ve duyuru içeren bir mesajdır. Eğer kliksa.com üzerinden bir daha promosyon ve duyuru e-postası almak istemiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

kliksa.com doğumgünü kampanyası dahilindeki ürünlerde stok, ürün başına bir (1) adettir. Facebook'ta her saat başı ilgili ürün(ler) ile ilgili olarak indirim kodu yayınlanacaktır. İndirim kodu ile ilk satın almayı yapan kişi, ürüne 1 TL'ye sahip olacaktır. Ürün fiyatıwww.kliksa.com sitesinde normal fiyattan sepete atılacak; sepette ise, ilgili ürünler için Facebook'ta verilmiş olan kod kullanılarak, ürünün 1 TL olarak satınalması tamamlanacaktır. Kampanyaya bir kişi bir kez katılabilir. Aynı kişi ikinci bir ürün satın alırken bu kampanyadan yararlanamaz. Aksi halde 2.sipariş iptal edilecektir. Kampanya 28 Mart 07.00-23.00 arasında yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya her ürün için 1 adet stokta geçerlidir. Kampanya kapsamındaki ürünler: LG 32LM3400 HD READY 3D LED LCD TV, SAMSUNG 40EH5000 FHD LED LCD TV, VESTEL BME-M201 W BULAŞIK MAKİNESİ, PHILIPS HD 9220 AIRFRYER KIZARTMA MAKINESİ, HOMEND 1610 THERMOWATER CAM KETTLE, ORAL-B D16 PRO-CARE 500 SARJLI DİS FIRCASI, PIRANHA BUSINESS II TAB 9.0" TABLET PC, SAMSUNG GALAXY NOTE N8005 BEYAZ TABLET, LENOVO G580 59-352217 NOTEBOOK, SONIC GEAR BALL 811 2.0 USB SPEAKER, GOLDMASTER RC 405 DİREKSİYON (PC/PS3) KONSOL AKSESUAR, Philips SHL3000 Baş bantlı kulaklıklar, HTC ONE-X 16 GB GRAY AKILLI TELEFON, NOKIA N9 16GB BLACK AKILLI TELEFON, PHILIPS CD1901 BEYAZ DECT TELEFON, OLYMPUS SZ-14 14 MP KOMPAKT FOTOĞRAF MAKİNESİ. Kampanya hakkında detaylı bilgi içinwww.kliksa.com veya facebook.com/Kliksacom sayfasını ziyaret edebilirsiniz.www.kliksa.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 28 Mart 2013; 15:25:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

Dostum kodların algoritmalarını değiştirmişler yalnız. Haberiniz olsun boşu boşuna kafa yormayın
  • donanım haber sayesınde kampanyadan haberım oldu suan

mantıksız bır olay kazanan ıllakı olur ama sıze cıkmasını beklemeyın 1 adet stok nedır yahu komedı 50-100tlık urunden 20 adet verırsın kampanya kampanya olur ozaman

denemeden
  • tahmin edilebilir olduğunu farkedince kodların
    rastgele kod girmeye başladılar :)
  • belki yanlıslıkla bizede ekmek düşer:)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.