Şimdi Ara

Klavyeye çay dökuldu bazı tuşlar çalışmıyor. Duzeltilir mi*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
21.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, dun aksam klavyeme çay döktum bazı tuslar çalışmıyor [yazımdaki harf desıgıklıklerınden de anlarsınız], şu an evde tornavida bulamadıgım için arkasını açamadım, klavye wireless tipi klavye logitech mk 320 modeli, sorum su arkasını açsam acaba onarma ihtimalim var mı çalışmayan tuşları, yok hiç ugraşmasam mı ona göre hemen şu anda yeni sipariş vereceğim de, bayram tatiline sarkmasın kargo işi diye acele ediyorum, bir yandan da elimdeki klavye onarılır mı onu merak ediyorum, shift tusu, numlock 7 tuşu, sesi açıp kapama tuşu ve "ü" tuşu [bunu kopyaladım ] çalışmıyor. Butun tuşları tek tek çıkardım ve temizleyip tekrar taktım, ön tarafta tuş takımında problem yok gibi, arkada kart kısmında var sanırım sorun.

• Merhabalar,

Çok geçmiş olsun :) Yapılacak işlemler ise;

1) Klavyenin tuşlarını çıkar ve board boş kalsın mümkünse saf alkolle sil ve 24 saat boş kalsın!
    2) Daha sonra ise sıcak hafa ile 5 dakika kadar ısıt ve tuşları tak!

Mutlu sonlar biz klavyeciler içidir :D

Belirttiğim gibi yaparsan mutlaka çalışacaktır.

Kolaylıklar Dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunSeverlerKulubu

Merhabalar,

Çok geçmiş olsun :) Yapılacak işlemler ise;

1) Klavyenin tuşlarını çıkar ve board boş kalsın mümkünse saf alkolle sil ve 24 saat boş kalsın!
    2) Daha sonra ise sıcak hafa ile 5 dakika kadar ısıt ve tuşları tak!

Mutlu sonlar biz klavyeciler içidir :D

Belirttiğim gibi yaparsan mutlaka çalışacaktır.

Kolaylıklar Dilerim.

Hocam yeşil, board kısmını mı sileyim direk alkolle yani... [soru işareti koyamıyorum ] Ön tarafta tek tek tum tuşları çıkarıp tuşları yıkadım ve tuşların altındaki yumuşak, tuşları basmaya yarayan şeyleri [adını bilmiyorum] ve kenarlarını sildim. Sanırım siz arkada kalan yeşil kart kısmını diyorsunuz.

Bir de tuşları çıkarırken 1 tanesini kaybettim şaka gibi gun geçiriyorum.

• Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    :D Cidden şaka gibi bir gün :D Aynı belirttiğin board oluyor. Olmazsa yenisine talip olacaksın artık :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.