Şimdi Ara

klasik oto programinda sorulacak soru önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba sevgili forumdaslar ben unicersitede radyo sinema televizyon okumaktayim dersimiz geregi ornek bir program yapicaz.Ben program olarak klasik otomobillerle ilgili program yapmayi dusundum. Bu program klasik oto sahibine sorular sorulacak arabasi ile ilgili arabada programda gorsel olarak yer alacaktir.

programda klasik arabayla ilgili sorular sorulacagi icin ne gibi sorular sorabiliriz

ornek sirular lazim guzel.sorular hem bana yardimci olur hemde araba hakkinda detay ogrenebilirim

ornek sorularinizi bekliyorum

not:ben bu forumu yillardir takip ediyorum kesinlikle bir ticari is soz konusu degildir.cekilen videoda daha sonra foruma eklenecek ve begeninize sunulacaktir

tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dizel mi benzinli mi ? km'de kaç kuruş yakıyor ?
  • arkadaşlar yardım bekliyorum
  • Klasikçiler için otomobil resmi yapan biri olarak, otomobillerini "ne kadar sevdiklerini", "birşeyle karşılaştırmak isteseler bu ne olur" gibi çok can alıcı sorular sorulabilir :)
  • aracın kimden yadigar kaldığını ne zaman ne fiyata alındığını ne gibi anılar yaşandığı sorulabilir
  • cevap veren arkadaşlara çok tesekkur ediyorum bunları kesinlikle göz önünde bulundurucam ve daha farklı sorularda veren arkadaslar olursa sevinirim.
  • Türkiye Klasik otomobil kulübüne üye olup olmadıkları, üye oldularsa ne gibi artıları olduğu spesifik güzel bir soru olabilir
  • eski püskü arabalara b.k gibi para veriyorsunuz ne gereği var para battı sanırım.millet k.çına don bulamıyor siz hurdalarala uğraşıyorsunuz nasıl bir deliliktir bu diye sorulmamalı sanırım .

neden özellikle o aracı toplamak istemiş nesi cezbetmiş .

kendimi toplamış deden mi kalmış yoksa toplanmış araçmı satın almış.toplarken ne gibi sorunlar yaşamış.parça vs en çok hangi parçayı aramış.

toplamaya değecek başka hangi araçları gözüne kestirmiş .favori aracı hangisidir.

klasik araçlarla ilgili şu an hangi aktiviteler yapiliyor hangilerine katılmış vs.

kullanmayımı yoksa uzun uzun bakmayımı tercih eder.

hangi araçlar klasik sınıfına girer neden klasik olurlar .
  • Klasik arabalarla ugrasmam bir zevk bir hobi meselesi normalde insanlar araba alirken maddi dusunur konfor dusunur ama klasikler icin bu gecerli degildir nicin o sahibi olduklari klasik araci secmisler onu sorabilirsiniz. Bir sikintisi oldugunda nasil hallediyorlar cunku klasik arabalar piyasadan kalkmis parca uretimi durmus arabalardir nasil nerden parca buluyorlar bunu da sorabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha fazla yardım edicek arkadaşlar varsa çok iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.