Şimdi Ara

klasik mercedes kullanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mercedes 83 model 2000 salon 123 kasa araç alırsam ne gibi zorluklarla.karşılaşîrım, yakıt genel anlamda masraflar hakkında bilgi verebilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Temiz alırsan hiç bi sorun yaşatmaz. Kasa durumu iyi olsun ona dikkat et ama. Bende 115 kasa 200 benzinli var aldığımda LPG vardı LPG de 13-15 litre arası yakar şehir içi. Benzinde 10 litre yakıyor benim araç. Aracın parçaları pahalıdır ama temiz bulursan arıza açmaz. 1 yıl oldu alalı daha doymadım arabaya öyle diyeyim

• tamamen fakir arabasıdır. hiçbir sorun yaşamayacağın kasalar 123 ve 124 kasalardır.

bu kasaların oto şanzıman olanları çok nadirleşti. temiz bir 123 için de 124 için de 30.000 tl yi gözden çıkarman şart. ya da kasası kötü bir tane alıp görünümünü umursamadan kullanacaksın.

fiyat makul istiyorsan pakosuz 124 kasa klimalı mercedeslere bak 86-90 arası üretildi sanırım 230 motor olanları lpg ile çok güzel uyumlu ve klimalıdır çoğu. karadüzen klima olduğundan hem rahat bulabilir hem de çalıştırabilirsin.

kullanması ise elbette tadından yenmez. :)

sorun olursa sorabilirsin
  • Benim bir arkadaşım var sadece bu araçların modifiye ve işleriyle uğraşıyor. Yani düşünürseniz yönlendirebilirim Ankara'da..

• Bulduğum araç 20 sene garajda yatmış kasası mükemmel çizik yok. Motor ve masrafları kprkutuyor sadece. 5 iler şanzuman yeni tip kara motor dediklero var. Satan kişi zaten binek.olarak kullanıyor ilk araç olduğu için masarflarından çeliniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Benim bir arkadaşım var sadece bu araçların modifiye ve işleriyle uğraşıyor. Yani düşünürseniz yönlendirebilirim Ankara'da..

Hangi sanayide, ve dükkanın ismi nedir ? Gönderirseniz onunlada konuşmak ksterim

• bende ilgileniyorum aslında o araçlarla hurda bir şey alıp toplatabilirim yada temiz bir araç alabilirim
    123 kasanın binilecek olan sorunsuz ve konforlu modeli hangisidir
    190 ıda var 500 ü de

maziden hatırası da var aracın
  • xyz000 kullanıcısına yanıt
    Facemde ekli arkadaş, şaşmazda, Ahmet Kurul ismi. Sadece bu araçlarla ilgileniyor, tamir vs yapıyor. Hatta gün yaparlar bazen, o tip araç sahipleri toplanırlar, sohbet muhabbet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 9 Temmuz 2017; 20:50:4 >
  • Ben "fakir Mercedesi" diye adlandırıyorum.Biraz fazla yakar başka sorunu olmaz ama 20 binden fazla vermeyin !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.