Şimdi Ara

Klasik elma çıktı,gitmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir program yükledm yükledikten sonra daire habire döndü durmadı,,bende home tuşuyla tepesindekini 10sn kadar basılı tuttum ama şimdi elma çıkıyr ve açılmıyor şuan bilgisayarda itunes cihazımı görüyor(1.1.3 jailbroken ve unlocked idi)tabi 1.1.4 e yükseltelim diyor...ne yapmam gerek??lütfen yardm edin...1.1.4 ü yükleymmi yada başka program cihazı geri getirebilirmi?

• abicim önce telefonu itunese bağla 1.1.4 update de ve sonra 1.1.4 download ederken telefonu çıkar ardından 1.1.4 ün pc ye inmesini bekle
    1.1.4 inince telefonu dfu moduna al yani kapalıyken açma tuşuyla menü tüsüna aynı anda basılı tut usb ve cd resmi gelecek ve pc ye bağla ardından restore de ve 1.1.4 ü yükle daha sonra ziphone 2.5 le unlock et bukadar basit

yada bana bi ulaş

karpuzmustafa@hotmail.com
  • bence hiç gerek yok öyle şeylere bana da oldu ve bde senin gibi elmayla başbaşa kaldım.
    açma kapama tuşunu basılı tuttum bi de home'a bastım falan tam olarak naaptım aslında hatırlamıyorum çok simultene bir durumdu ama sonuçta öyle yeniden falan kurmadan kotardım.
    bi dene ilk başta...
  • tamam 1.1.4 e çıkarıp ziphone la yaptm açıldı,herşey tamam şuan,çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.