Şimdi Ara

Klarnet hakkında yardım lütfen...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ... İnternetten aşağıya linkini koyacağım klarnetin siparişini verdim daha elime klarnet almışlığım yok sorum biraz farklı olacak... Gelen siparişteki klarnet direk çalabilen birinin elinde çalmaya hazır halde mi gelecek yoksa ekstra birşeyler almam gerekiyor mu kamış vs vs bir sürü malzemesi var sanırsam...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=20214&gid=4550#.VIrduTGUcd1

• lebron790 L kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun. Size bir kaç sorum olacak bende yeni başlayacağım umarım beni anlarsınız. Görüşmek istiyorum lütfen bir şekilde iletişim kuralım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscanmac

Hocam hayırlı uğurlu olsun. Size bir kaç sorum olacak bende yeni başlayacağım umarım beni anlarsınız. Görüşmek istiyorum lütfen bir şekilde iletişim kuralım..

Tabi hocam burdan yazabilirsiniz ... 05532331948 whatsupp olur... istediğiniz gibi ulaşabilirsiniz
    Hocam bende çalmaya başlayacağım önereceğin bi marka yada klarnet çalmanın diğer ens. nazaran zorlukları şunlar şunlardır. gibi gibi bilgiler verebilir misin birde klarnet hakkında hiçbir bilgim yok
  • quote:

Hocam bende çalmaya başlayacağım önereceğin bi marka yada klarnet çalmanın diğer ens. nazaran zorlukları şunlar şunlardır. gibi gibi bilgiler verebilir misin birde klarnet hakkında hiçbir bilgim yok

Benim verdiğim linkteki klarneti alabilirsin gayet güzel klarnet başlangıç için...

Valla diğer enstrümanlarla kıyaslamak doğru olmaz neyi istiyorsan onu çalmalısın...

Her enstrüman zordur aynı zamanda kolaydır bu sana bağlı...
    Herhalde sizde yeni başlamışsınız. Sizinde bilmediğiniz yeni yeni öğrendiğiniz bişeyler var mı klarnetle ilgili ??
  • Var tabi hergün yeni birşey öğreniyorum... Kamış başta garip gelmişti numaraları falan var incelik vs kendinden gelen var 1 numara kolay üfleniyor bana göre... 1,5 almıştım o zorlamıştı şimdi o da çok iyi geliyor mesela ... youtube araştırırsanız nota yerleri falan öğrenebilirsiniz...
    Hocam öğrenme süresi uzun mu diğer çalgılara göre? Klarnet çalan sayısı az çünkü kıyaslanınca.
    Yetenek istiyor mu, öğrenmek zor mu merak ediyorum
    Anladım. Bi kaç hafta içinde tekrar rahatsız edebilirim :)) Tekrar hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzotikbitki

Hocam öğrenme süresi uzun mu diğer çalgılara göre? Klarnet çalan sayısı az çünkü kıyaslanınca.
    Yetenek istiyor mu, öğrenmek zor mu merak ediyorum

Hocam açıkcası biraz flüt çaldı iseniz bunu da aşağı yukarı ses çıkarma işinden sonra çalmaya başlarsınız fakat önemli olan önce etüdleri yapmak çalışmak hemen parça çalmaya çalışmamak...

Yoksa zor değil bana kalırsa ama çalışana tabi ki ...
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam tekrar iyi günler, Klarneti almayı karar verdim senin bağlantısını verdiğini, sormak istediğim aldıktan sonra pişman ollduğun bi noktası veya eksik bulduğun bi noktası var mı ? Dominguez ne malı ayrıca memnun musun ? Teşekkürler.
  • quote:

Hocam tekrar iyi günler, Klarneti almayı karar verdim senin bağlantısını verdiğini, sormak istediğim aldıktan sonra pişman ollduğun bi noktası veya eksik bulduğun bi noktası var mı ? Dominguez ne malı ayrıca memnun musun ? Teşekkürler.

Ne malı olduğunu bilmiyorum ama çok yüksek ihtimal çin malıdır ve ben çok memnunum... Yalnız benim verdiğim link yerine biraz araştırın başka sitelerden çünkü ben o klarneti 500 küsür liraya almıştım hızlıaldan şu an yine fiyatı çıkmış fakat yine 500 küsüre bulabilirsiniz...
    Yeni olduğum için pek anlamıyorum hocam,araştırma yaptıysanız size zahmet çin harici uygun fiyatlı bi klarnet söyleyebilir misiniz ?
  • quote:

Yeni olduğum için pek anlamıyorum hocam,araştırma yaptıysanız size zahmet çin harici uygun fiyatlı bi klarnet söyleyebilir misiniz ?

Hocam benim araştırıp bulduğum en uygun ve en iyi klarnet bu çin dışı bilmiyorum bunun da çin olup olmadığını bilmiyorum açıkcası...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.