Şimdi Ara

KKTC'deki Saray Para Yemeye Doymuyor ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adam sarayda yaşamak istedi, senin gibi saftirikler ses çıkarmasın diye de "devletin itibarı" yalanını uydurdu. Bir insanın bu yalana inanabilmesi dünyadan bihaber mağarada yaşaması gerekir. En akılsız insan bile oturur düşünür, der ki itibar bina dikmekle olsa her ülke daha büyük saray yapmak için birbiriyle yarışırdı. Ama nerde o kafa.

• EmuDev E kullanıcısına yanıt

Saray yapılmadan önce Türkiye daha itibarlı bir ülkeydi.

• Ölüm de var!...

https://www.youtube.com/watch?si=JMXacfAnP_eNQlDX&v=y_B886BydzY&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İtibar sarayla olsaydı Peygamberin yattığı döşekte izi çıkmazdı. Peygamberi geçtim Müslümanların Emiri Ömer yamalı hırka ile dolaşmazdı.

Bu arada külliyede saray olmaz. Külliye zaten İslami bir şey değildir. Türk tarihinde ilk külliyeyi Uygurlar yapıyor. Uygurlarda ise hiç Müslüman yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denn.zent -- 9 Nisan 2024; 23:20:46 >
  • Bu ülkede kriz yok keriz çok

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

KKTC bağımsız olsun mu isteniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucre Maricruz kullanıcısına yanıt

Parasını falan sen yolluyorsun bağımsız vs değil

• ekrem imamoğluda kaç tane villada oturuyor bide gizliyor saray gibi bunları neden konuşmuyorsunuz da devlet daireleri gözünüze battı

• gecekorrr kullanıcısına yanıt

Kaç tanede oturuyor mesela?

• Ozkank gelmiş acıklamasını yapmıs.Padişah sözcüsü adam.Ekonomik kriz yok.Saray yapılması normal.Vergiye devam diyor.

• lithran kullanıcısına yanıt

Siz Saray ile kafayı bozmuşunuz olayı anlayamıyorsunuz.

Ortada Saray yok DEVLET BİNALARI VAR...Bir şahıs adına yapılmıyor DEVLET ADINA DEVLET İÇİN YAPILIYOR... Ama sizin gibilerine ver gazı Saray dee geçç sonra ver eline kırmızı bayrağı 3. köprüye gerek yok Havalimanı gereksiz nükleer santral israf diye gezersiniz sokakta. Muhaliflik solculuk bu dğeil.

Gerçekten yazık günah azcık nedir ne değildir düşünün. 40 yıldır Türk Cumhuriyeti dediğimiz yerde bina bile yok Rumlardan kalma eski fabrikadan bozma yeri kullanıyorlar. Üstüne RUM tarafı AİHM'e gidip yarın öbürgün TÜrkiye ile zıtlaşıldığında bir bakmışın KKTC hükümetini dairesinden atıyor olaya bakabiliyor musn ? Dünyada Rusya veya Çin Kıbrısı tanımaya niyetlendi düşünsene ama tanıyacakları devletin DEVLET DAİRESİ YOK RUMLARA GEÇNMİŞ.

Lafı geçen paralarda Wooow denilecek bir para bile değil. İmamoğlunun mal varlığına yazmaya tenezzül etmediği 3 villa parası kadar işte oraya yapılacak Külliye... Çok mu yani !

Lafa geldimi Kıbrıs'ı yedirmeyiz Kıbrıs Türktür TÜrk kalacak ama iş icraata geldimi Suriyeliden beter davranıyorunz adamlara. Ecevit sizin gibileri görse keşke kıbrıs'a çıkmasaydık derdi heralde. Bu y-CHP ne oldu böyle ya...

• nexus can N kullanıcısına yanıt

boş laflara karnım tok..

• O zaman yemek masasından kalkıp işe koyulma zamanın gelmiş demektir. Çünkü boş laflarla karnın doymaz eyleme geçmeden sadece kuru kuruya konuşursun... :)

• Şu saray fetişizmini bir anlamadım gitti. Ayranın yok içmeyen tahtırevanla gidiyorsun saray dikmeye.

Sen ingilterede saray yap bakim halkin vergisiyle sikiyosa yap v for vandetta 2024 te imaxte 3d izlersin

Oralarda devlet binasi diye yediremezsin iste aradaki fark bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 10 Nisan 2024; 4:11:4 >
  • Aynen kardeşim, şeker fabrikaları satılınca şeker ucuzlayacak diyordun, bak bedavaya şeker yiyoruz.

Yarın Çin ben Kıbrıs'ı tanıyacaktım ama bina yok o yüzden vazgeçtim diyebilir. Çok haklısın. Beton gerçekten gerekli.

• İmamoğlu'nun villası varsa o kendi parası bize ne, bu bizim vergilerimizle yapılıyor.

Ekonomi bu haldeyken, halk perişan olmuşken milyarları KKTC'deki saray, külliye her neyse ona gömmek, tek kelimeyle insafsızlıktır.

• Eskiden ekonomi bir nebze düzgünken bu sarayların yapılmasını yine bir şekilde açıklayabiliyorlardı, hatta halk da kabul ediyordu ama bakıyorum ki hala 10 sene öncenin '' büyük devletin büyük sarayları olur kardeşim '' embesil argümanının kullanıyorlar. Neyse ki ortalama AKP seçmeni bile kendisine dayatılan bu ahlaksız argümanı kabul etmeyip CHP'ye attı oyunu geçen seçimde.

Siz devam edin..Sarayların yollarına milyarlar dökün, halk inim inim inlemeye devam etsin. Malum tayfa yıkılacaksa bu şekilde yıkılacak. Benim canıma minnet

• BJK kullanıcısına yanıt

Sizin gibisine ne anlatılabilir ki. Size kalsa tuvalete gitmekte israf boşu boşuna boşuna acıkıyon dersiniz.

2028 de çıkarsın. Bİz ikltidar olursak Kıbrıs'a yağmurlu havada su bile vermeyecez dersiniz ve iktidara oynarsınız bu kafa ile ... Kıbrıs'ta kimmiş zırnık kokturmayız dersiniz.

Tutturmuş sarayda saray. Senin bu tarz yalan yanlış açtığın konular çok sıkıntı. Muhalif olmak gerçekten bu değil. Bir şeye karşı çıkacaksada DOĞRU SÖYLEYEREK KARŞI ÇIK YALAN İLE DEĞİL.

Kusura bakma ama iyice saçmalıyorsun, sanki haberi ben yapıyorum.

İster saray olsun ister villa, isterse külliye, bu zamanda bu kadar para buraya harcanmaz. Önce kendi ekonomini düzeltip vatandaşlarını refaha ulaştıracaksın sonra başka şeyleri düşüneceksin.

Sanki ülkemize hastane yapılıyormuş da (şehir hastanelerinden değil) karşı çıkıyormuşuz gibi konuşuyorsun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.