Şimdi Ara

KIZLARLA SEVGİLİ OLMAK VE ASOSYALLİĞİ YENMEK - UZUN ANLATIMLI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
128
Favori
11.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klmung

Up

12 eylül yazısı nerde
  • havalı çocuk kullanıcısına yanıt
    Özgüven arttırma basliginda

• up
  • Güncellendi
  • Guncellendi

• Boşa destan yazmışsın.Okuyan var mı bilmiyorum da ben sadece göz attım geçtim.Bir insanın zaten kendine güveni varsa vardır.Sonradan kazanılacak bir şey değil.Bir de özgüvenle egoyu karıştırmamak gerekir.Çünkü fazla özgüven de itici gelir.Kız tavlama demişsin yok kızlar kendilerini dinleyen erkekten hoşlanır diye heralde sen Mars'ta yaşıyosun.
  • Kardeş özgüven konusunda yazdıklarına katılıyorum ama kız konusunda tam tersi...Sen tecrübesiz bir adamsın.Kızlara fazla ilgi gösterirsen,bi tarafları kalkar.%99'u böyledir bunların.Centilmenlik vs boş geç bunları.Aşağılanmaktan hoşlanan yaratıklardır kızlar...
  • En önemli kuralı yazmayı unutmuşsun. Asla herhangi bir kızdan kız konusunda tavsiye ALMA !
    O yüzden bu yazdıklarının hepsi değersiz oluyor.
    Ha fena şeyler değil gene bi kısmı doğru . Ama bunları yaparsanız kızların yüzde 80'ini baştan kaybedersiniz.
    Ben kısaca söyleyeyim kızlar sizden 'erkek' olmanızı bekliyor. Yani biraz maçoluk olucak işin içinde. Gerektiği zaman sert çıkmayı bileceksin. Yok efendim sandalye çekersin oturmadan fln geçin bunları.
  • rumpage kullanıcısına yanıt
    Hocam en kısa sürede dediklerinizi ekleyeceğim

• Mamarink kullanıcısına yanıt
    Hocam karşı cinse yaratık demek ne kadar doğru sonuçta tüm kızları kapsıyor dar değil geniş düşünürsek her kadın aynı değil zaten bunu yazımda da belirttim.

• Hepsini okudum . Beğendim.

Şu insanları umursamama kısmına katılıyorum. Bir ara instagram sayesinde kendimden nefret etmeye başlamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: klmung

Hocam karşı cinse yaratık demek ne kadar doğru sonuçta tüm kızları kapsıyor dar değil geniş düşünürsek her kadın aynı değil zaten bunu yazımda da belirttim.

Bir defa yaratık demek kötü birşey değil.Ben Müslüman olduğum için tüm canlılar bana göre yaratıktırAyrıca bütün kızlar aynı değil biliyorum,bunu çok kez gördüm.Ama çoğunluğun böyle olduğunu biliyoruz.Belli bir oran bilmediğimize göre genelleme yapmak zorundayız.
  • 11-Tüm kızlar aşık erkekleri daha çok sever, bazılarımız sert yapıda gözüksek de her kız içten içe duygusaldır ve aşk ve değer verme meselelerine çok önem verir.

Bu maddeden kız olduğunu çıkarmıştım ama ben mi yanlış anladım yoksa anlatım bozukluğu mu var ?
  • Güncelleme eklendi. Yaklaşık bir buçuk paragraf.
  • UP
  • Up

• okudum başarılı bir döküman olmuş devam et dostum teşekkür etmeyen ama okuyan çok kişi vardır
  • Kardeşim bunu kimsenin okumasını..
    (okuyamadı)(düşünemedi)

• ben bir şey sorucam bro. hoşlandığım kız damat tarafından nasıl yaklaşmam lazım özgüven var, tip idare ederden daha iyi, en güvendiğim özelliğim ise ağzım müthiş laf yapar. ben bu kıza nasıl ulaşıcam yav? hadi şimdi gençler olarak nişandan, düğünden sonra akmaya gideriz de sonuçta uzak akraba oluyoruz yüzyüze bakıcaz. nasıl yaklaşmak gerek?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.