Şimdi Ara

KIZLARLA SEVGİLİ OLMAK VE ASOSYALLİĞİ YENMEK - UZUN ANLATIMLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
288
Cevap
129
Favori
10.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 145
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 107
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 12 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 21
  • Favoriye Eklediklerim 129
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-76F513060 (107 mesaj) sekizeşittirbüyükd (5 mesaj) yamaci1771 (4 mesaj) Çilekli Limonata (4 mesaj) addidas_85 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45 mesaj) Mobil (103 mesaj) Tablet (9 mesaj) Mini (18 mesaj)
  • @
70 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> KIZLARLA SEVGİLİ OLMAK VE ASOSYALLİĞİ YENMEK - UZUN ANLATIMLI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkürler olsun hocam yararım dokunduysa ne mutlu :)
    |
    |
    claderan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam bakın böyle konularda cesur olun hiçbir şey olmaz, diğer tarafı zaten biliyorsunuzdur o kadar konuşma vs varsa, rahatlarsa direk naber nasılsın vs diyin.
    |
    |
    Patient93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2351 Mesaj

Konuşmaya calısıyım di mi yavaş yavaş sohbet etmeye girişiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    klmung kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5787 Mesaj
    Çok boş, gereksiz ve yanlış şeyler yazmışsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1839 Mesaj
    Nasil bi devire geldik dusunsenize kiz bulabilmek icin olmadigin biri gibi davranmaya basliyorsun.

Hayir isin garip yani hep degismek zorunda olan tarafta erkek tarafi hep hamleyi erkek yapicak kizin karsisina cikacak kiz menuden yemek seciyormus gibi secicek kimisine ego tatmini yapicak e tabi kendi kendini degere bindirecek prenses kralice falan zannedicek kendini kimisinin parasini yemek icin takilicak kimisini o an cidden sevdigini dusunup sıkılınca yedeklerden oyuna sokacak falan...

• Çavuş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aslında modern çağın getirisi gibi düşünebiliriz. Şu anda yapacağımız en akıllıca çözüm ayak uydurmak.
    The Lich King kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2810 Mesaj
    "Karşısınızdaki kıza tam aşık değilseniz de aşıkmış gibi davranın. Kızlar birinin kendisine aşık olup fazla değer vermesinden inanılmaz hoşlanırlar. Aşık olmasanız bile öyleymiş gibi davranmak şansınızı epey arttıracaktır. " hızlıca geçerken bunu gördüm ve bir kaç şey daha gördüm onları da yazarsam mesaj çok uzar. Çok yanlış şeyler söylemişsin. Bir kıza böyle davranırsan "Ay ben seni arkadaş olarak görüyoruum" damgasını yersin. Her kızda böyle olmayabilir ama yüzde 70'i dediğim gibidir. Çok güzel düşünmüşsün yazmışsın. Uzun uzun yazmışsın. Ellerine sağlık ama bazı bilgilerde hata var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

"Karşısınızdaki kıza tam aşık değilseniz de aşıkmış gibi davranın. Kızlar birinin kendisine aşık olup fazla değer vermesinden inanılmaz hoşlanırlar. Aşık olmasanız bile öyleymiş gibi davranmak şansınızı epey arttıracaktır. " hızlıca geçerken bunu gördüm ve bir kaç şey daha gördüm onları da yazarsam mesaj çok uzar. Çok yanlış şeyler söylemişsin. Bir kıza böyle davranırsan "Ay ben seni arkadaş olarak görüyoruum" damgasını yersin. Her kızda böyle olmayabilir ama yüzde 70'i dediğim gibidir. Çok güzel düşünmüşsün yazmışsın. Uzun uzun yazmışsın. Ellerine sağlık ama bazı bilgilerde hata var.

Teşekkür ederim hatalarımı söylersen araştırıp düzelteceğim
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Hocam benımde şöyle bir sorunum var.Şimdi çok şükür yakışıklı biriyimdir , tipim saçım iyidir , bakımlıyımdır , giyimime vs özen gösteririm. Uzun boyluyumda lakin biraz zayıfım.Ve çevremdekı kişiler aptal aptal güç gösterisi yapan ergenler oldukları için birkaçı benımle alay edıyor ve ben bu durumdan aşırı rahatsız oluyorum . Herhangi bir önerinizvarmıdır ?
    |
    |
  • Yarbay
    2438 Mesaj
    Bilmiyorum başkalarının işine yarar mı ama bu tarz yazılar benim hiç bir işime yaramadı. Ben de eskiden buradaki arkadaşlar gibi ozgüvensiz bir bireydim. Bunun gibi yazıları çok okudum. Ama hiç biri de ise yaramadı. Herhangi birinden yardım almadan tamamen kendine kendime aştım bu sorunu. Tabi eğer psikologa falan gitmiş olsam belkı daha kısa sürerdi asmam. Ama olsun şu anda ufak tefek şeyler hariç tamamen rahat bir insanım.

Bu yazılar tamamen gereksiz. Yok söyle davranın yok böyle davranın bilmem ne. Arkadaş bu yazılar adamı sebege çevirir. Hiç kimse olmadığı biri gibi davranmak zorunda değil. Siz yeter ki kendinizi tanıyın. Atıyorum siz kitap okumaktan zevk alan bir tipsiniz. Ama günümüz kızlarının çoğu bu tiplerden hoşlanmıyor. Sakın kızlar o tiplerden hoşlanmıyor diye kitap okumaktan vazgeçmeyin. Karakterinizden asla ödün vermeyin. Bırakın kızlar kitap muhabbeti yapmaktan hoşlanmasin. Sizin karşınıza illa ki kitap kurdu bir kız çıkacaktır. İşte sizin amacınız onu elde etmek olsun. Tabi asıl sorun burada başlıyor. Sizde o kitap okuyan kızı elde edecek özgüven yok. Kızla nasıl tanışacağınizi bilmiyorsunuz. İşte bu tamamen sizde bitiyor. Bu işin acari kaçarı yok. O kızla tanısilacak arkadaş!!! Öyle veya böyle. Burdaki yazıları okuyarak o özgüveni elde edemezsiniz. Kendinize telkinler vereceksiniz. "Aslansin olm sen" "Aslan gibi adamsın ya" "Yaparsın, edersin" "üstesinden gelemeyeceğin hiç bir iş yok" bu tarz telkinler verin kendinize. Bütün cesaretinizi toplayıp kızın yanına gidin. Şimdi diyorsunuz ki ben ne konuşacağımi bilemem ki. Bilirsiniz işte. İnsan en iyi olduğu konuda ne konuşacağını bilir. Siz kitap konusunda en iyiseniz gidin kitaplarla ilgili konuşun. Zaten muhabbet akıp gidecektir.

Dediğim gibi bu iş tamamen telkinlerle bitiyor. Bir ara daha detaylı yazmayı düşünüyorum bu konu hakkında. Telkinlerle kendinizi iyi hissettireceksiniz. Ben tipsizim ben zayıfım ben şişmanım kısa boyluyum vs diye bir şey yok. Onların hepsi sizin kendi kafalanizda kurduğunuz safsatalar. Siz sadece sizsiniz. İnsanoğlu muhabbet etmek için var. Bu işin hammaddesi muhabbet. Bir konuda çok iyi konuşabiliyorsaniz bu iş olur. Ben mesela yakışıklı bir adamımdir. Ama özgüvensiz olduğum yıllarda tipimin ekmeğini hiç yiyemedim. Ama ne zaman ki bu işin muhabbette bittiğini öğrendim işte o zaman çevre edinmeye başladım kızlı ortamlara girdim.

Unutmayın hepiniz birer aslansıniz

• Çavuş
    87 Mesaj

Güzel yazmıssın hocam bir ara daha detaylı yazarsan sevınırım
    |
    |
    HatersGonnaHate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Limonata

Güzel yazmıssın hocam bir ara daha detaylı yazarsan sevınırım

Bakalım hocam fırsat olursa düşünüyorum

• Çavuş
    87 Mesaj

Hocam benımde şöyle bir sorunum var.Şimdi çok şükür yakışıklı biriyimdir , tipim saçım iyidir , bakımlıyımdır , giyimime vs özen gösteririm. Uzun boyluyumda lakin biraz zayıfım.Ve çevremdekı kişiler aptal aptal güç gösterisi yapan ergenler oldukları için birkaçı benımle alay edıyor ve ben bu durumdan aşırı rahatsız oluyorum . Herhangi bir önerinizvarmıdır ?
    |
    |
  • Yarbay
    2438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Limonata

Kardeşim muhtemelen liselisin. Lisede hep o tarz ergenler olur. Sen muhtemelen sessiz sakin kendi halinde birisin. Onların gözünde eziksin. Seni öyle gördükleri için sürekli senle uğraşıyorlar. Halbuki sen ezik falan değilsin. Onlardan çok daha üstünsün. Onlar senin zayifliginla dalga geçiyorsa sen de onların zayıf noktalarını bul. Onlarla dalga geç. Onlar sana laf edince sessiz kalma. Tipsizlerse tipleriyle dalga geç. Kendini savun. Onları kaale almadığını belli et. Bi tarafımda değilsiniz izlenimi ver. Ama bunu sakın sessiz kalarak yapma. Laflarınla sustur onları. Bu şekilde senle dalga geçmelerini bir avantaja çevirip olayın senin lehine dönmesini sağlarsın. Sınıfta itibarın artar. İnsanların gözünde büyürsün.

Bana da lisede bu tarz şeyler yapmaya kalkanlar oldu. Ben o zamanlar hiç kendimi savunamazdim. Dediğim gibi sonradan açıldım ben. Üniversiteside aştım kendimi. Eğer şimdiki aklım olsa bana lisede karışmaya çalışanlara böyle yapardım.

Ve de bunlara ek olarak tabi ki spora başla. Zayıf görüntünden kurtul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 8 Kasım 2015; 13:28:41 >

• Çavuş
    87 Mesaj

teşekkürler hocam . zaten yaklasık 4 aydır spor yapıyorum az biraz gelişme oluyor haliyle fakat sabır gerektıren bir iş . Ayrıca sınıftakılere gelirsek evet belki haklısın fakat ben onlar gıbı laf yetıstırmedıgım ve onlar gibi olmak istemedıgımden belkide bu durumdayım. Tek isteğim aklın ve ilimin her yerde olması
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Baya iyi

|
    |
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Düzenlendi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Şimdiye kadar okuduğum en dolu görünen boş konu.

• Çavuş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Görüşünuz için teşekkür ederim

|
    |
    Nizari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    UP.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.