Şimdi Ara

KIZLARLA SEVGİLİ OLMAK VE ASOSYALLİĞİ YENMEK - UZUN ANLATIMLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
131
Favori
10.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 145
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 107
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 12 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 21
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-76F513060 (107 mesaj) sekizeşittirbüyükd (5 mesaj) yamaci1771 (4 mesaj) Çilekli Limonata (4 mesaj) addidas_85 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45 mesaj) Mobil (103 mesaj) Tablet (9 mesaj) Mini (18 mesaj)
  • @
70 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> KIZLARLA SEVGİLİ OLMAK VE ASOSYALLİĞİ YENMEK - UZUN ANLATIMLI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

Ulan ben kız icin her şeyi yapmısım, her şey müsait birlikte olmamıza o bana sen benim dostumsun farklısını düşünemiyorum derse ben napayım
    Bence sakin olmalısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1173 Mesaj
    Bu işler çekingenler için saadet zinciri gibidir. Önceden kızlarla tecrübeler yaşamış yakın bir arkadaşınız varsa onun vasıtasıyla siz de ortamlarda bulunursunuz. Kız çevreniz olur tanışa tanışa yolunuzu bulursunuz. Bu süreçte utanırsınız, sıkılırsınız yerin dibine girmek isteyebilirsiniz ama zamanla geçer hepsi. Yüksek ihtimalle buradakilerin çoğu daha önce kızla sevgili olmayı bırak, normal bir ilişki bile kuramamış bireyler. Balık tutmayı öğrenmeniz lazım ki tek yolu deneyip görmek. Kendi sınıfınızdan olsun iş yerinizden olsun eğer gerçekten istiyorsanız bazı adımlar atmalısınız. Reddedilirsiniz, azarlanırsınız hiç önemli değil. Yılmadan devam edeceksiniz. Emekleye emekleye düşe kalka nerede ne yapmanız gerektiğini göreceksiniz. İstisnalar hariç kendi zekanızda, tipinizde kızlarla iletişimde olmanız hayrınıza. Yani örneğin öğretmenle inşaat işçisinin evlendiği nadir görülür ama görülebilir de bunu da unutmayın. Burada inşaat işçilerini azarlamak gibi bir durum söz konusu değil. kimse yanlış anlamasın, davul bile dengi dengine.

|
    |

• Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nape

Lise 1 deyken bir kere arkadaşım yanımızda kız varken küfür etmişti. Hemen atıldım bilader kız var ayıp değil mi. Kız şunları dedi aynen "ben küfürden hoşlanırım sorun değil" sonra baktım yavaş yavaş bende kızlar yanımdayken küfür ediyorum. Lise 2 ye geçtiğimde kızlarla konuşurken kızlara bile küfür ettiğimi hatırlıyorum. Mesela yakın arkadaşınıza seslenirken. Lan çavuşşşşum diye seslenirsiniz ya aynen öyle dediğimi hatırlıyorum. Şu ana kadar bir tane bile kız çıkıp benle böyle konuşma unutma ben kızım bile demedi. Hadi böyle diyemiyor. Hareketlerinden bile belli etmedi. Neyse azizim yeni nesil kadınları böyle.
    Söylediklerini kanıtlar nitelikte bir video buldum. Tam süreyi hatırlamıyorum ama 5:46 da başlayan bayanları sonuna kadar izlersen "ben küfürden hoşlanırım" diye laf geçtiğini duyacaksın :)

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yaş 28, hiç sevgilim olmadı. Bunu okumaktansa varsın olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beyler kız benle konuşuyor ama bir türlü bağlayamıyorum ne yapmalıyım? Dışarı davet ettim başta tamam dedi sonra ertelemek istedi ama tek konuştuğu erkek benim ne yapcam arada kaldım?

• Yarbay
    3196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Beyler kız benle konuşuyor ama bir türlü bağlayamıyorum ne yapmalıyım? Dışarı davet ettim başta tamam dedi sonra ertelemek istedi ama tek konuştuğu erkek benim ne yapcam arada kaldım?
    Tek konustugu erkek olduguna o kadar emin olma bence.Eğer öyleyse kızda ilişki sorunu var
    quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Tek konustugu erkek olduguna o kadar emin olma bence.Eğer öyleyse kızda ilişki sorunu var

Alıntıları Göster
    Hocam muhafazakarlıktan falan değil.Kız aslında kimseyle çok konuşmuyo.Mesela aralarda ders falan tekrar ediyor tek konuştuğu erkek benim derken onu kastettim.Ben gidiyorum yanına muhabbet ediyorum benle konuşuyor bayağı.Hatta konuşurken isteksiz falan konuşmuyor yani dikkat ettim saçınla falan oynuyor,odaklanıyor,gülüyor ama ne yaptığını anlayamıyorum.Bazen de uzak duruyor.Muhabbeti oraya çevirmek için ne yapayım sizce?

|
    |

• Teğmen
    233 Mesaj
    çok uzun du bende okumadım :/ özgüveni eksik insan her yerde dışlanır ezilir hor görülür tıpkı benim gibi hiç tanımadığım bi insanla haşır neşir olmak için kaynaşmam için minimum 1-2 sene gerekli sevdiği -sevmediği şeyleri hobi fobileri öğrenirim ondan sonra arkadaşlık edinirdim malesef bu da bende yok bu sene sınavlar'da puan tutarsa üni de hiç arkadaşım yok 0 özgüven 0 arkadaş ne yaparım bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicki MinajLele Pons -- 23 Şubat 2019; 2:46:46 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.