Şimdi Ara

Kızlarla İlgili Bir Soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle özet geçme şansım yok okuyup yardımcı olacaklara teşekkürler...

İftar sonrası 21:00 civarı kız arkadaşım mesaj attı görüşelim diye, dün beni 1 saat beklettiği için-çok özlememe rağmen-hayır dedim.. Arkadaşların yanına geçtim 3 kişiyiz. Servet arabayı alsana dedi evin önüne geçtik arabayı aldık çektik tenha biryere oturuyoruz muhabbet ediyoruz. Kafam bozuk ama içemiyorum-malum ramazan. Anlattım falan saat ilerledi 22:57 bir mesaj geldi telefon arabada başta bakmayacaktım sonra döndüm arabaya gittim baktım mesaj kızın arkadaşından aynen yazıyorum(x dediğim kızın ismi olacak şekilde):' X çok kötü oldu sanırım kaza yapmış hastanede şuan birşey bilmiyorum ne olur hemen gel'. Ben bu mesajı görünce neye uğradığımı şaşırdım. Direk arabaya atladım arkadaşlara birşey diyemeden. (Olduğum yerden devlet hastanesi 30-35 dakika) Bu arada hangi hastane diye sormadım direk devlete geçtim nedense... Arkadaşlar dediğim gibi yarım saatlik yolu abartmıyorum mesaj geldiğinde 22:47'ydi ben orda olduğumda 22:59'du. Kaçla geldiğim nasıl geldiğim hakkında bir fikrim yok tahminim 150-160 civarı(radara girdim mi bilmiyorum hala haber yok). Yolda dua ediyorum Allahım ne olur birşey olmasın. Arkadaşlar arabadan indim kız karşımda elinde pasta yanında arkadaşı gülüyorlar.
    Neye uğradığımı şaşırdım. Hastanenin çardak kısmında kola vs. malzemeler var... Bu bana doğru geldi önce bir sarıldım gerçekten birşey olmadığına emin olmak için nasıl bir psikoloji anlamadım. Sonra elindeki pastayı yere attım tekmelemeler vesaire kolayı fırlattım. Elime ne geçerse perişan ettim. Etmediğim küfür kalmadı(kıza değil. Örneğin:Senin yaptığın işin ... bu tip küfürler) daha sonra bunları aldım eve bıraktım kızın eve çıktığından emin olduktan sonra biraz dolanıp eve geldim telefona mesaj yağmış ama bakmıyorum.
    Arkadaşlar uzun oldu ama siz bu durumda ne yapardınız şuan hiç birşey bilemiyorum kafam allak bullak

• kız garip, sen daha da garip...

ayrılsa senden sürünürsün demek ki...
  • Ben Hayır Diyorum kısaca olmamiş
  • Kesinlikle CSB değil arkadaşlar. Kız garip bu davranışından dolayı benim neyim garip?
  • Çok yanlış yaptığı, belki tepkin biraz fazla kaçmış olabilir ama sinirlenmen gayet doğal, bu işin şakası olmaz, hemen alttan alma bi burnu sürtsün sonra barışırsınız, özür dile ve açıkla kendini rahatladıktan sonra aceleci davranma
  • Üstte mesaj 22:57 de geldi demişsin altta 22:47

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22:47 geldi kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇamAğacı

Kesinlikle CSB değil arkadaşlar. Kız garip bu davranışından dolayı benim neyim garip?

ucuz, basit dalaveralara rağmen atlamışın hemen boynuna...

ayrılık duygusunu 8-10 gün yaşatırdım ona...
  • Kızla ciddi düşünüyosun ama bi yandanda onunla olamaz diyosun, ayrıyetten kızın bu laçka davranışları seni sinir ediyo...
  • Maydonoz adamın dibisin içimi açıp gördün mü?

REAL MADRID
    Kardeşim o an öyle sağlıklı düşünemiyorsun ben oraya ona birşey oldu korkusuyla gittim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇamAğacı

Maydonoz adamın dibisin içimi açıp gördün mü?

REAL MADRID
    Kardeşim o an öyle sağlıklı düşünemiyorsun ben oraya ona birşey oldu korkusuyla gittim

sonradan hesap sorardım ve haksızlığını yüzüne vurup yalandan 8-10 gün terkederdim, baktım asi davranıyor harbiden yol verirdim...
  • Sinirlenmen normal. Ama sende kizin gururunu fazla kirmissin. Ona kizdigini boyle bagirarak belli etmemeliydin. Bir erkege yakisir bir davranis degil bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazmış hocam mesaj olarak anabacı sövmüştür heralde. Sende haklısın gerçi bu konuda
  • Hayır arabadaki halinide görseniz kedi gibi. Yanlıs yaptığını biliyor farkında.
    REAL MADRID
    Konusmuyorum zaten o kadarda değil.
    Bağırarak erkeğe yakışmaz falan diyorsunda aynı şey başına gelse bu onur kırıcı bir davranış mı diyecektin?
  • Kimsede dememiş ki pasta neyin nesi belki dogum gunun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

Kimsede dememiş ki pasta neyin nesi belki dogum gunun

Değil hocam doğum günüm geçti. Aramız bozuktu biraz o kadar
  • Hocam pastayı öyle atınca ayıp olmadı mı sence?

Not: 65 kiloyum

• quote:

Orijinalden alıntı: Empower

Hocam pastayı öyle atınca ayıp olmadı mı sence?

Not: 65 kiloyum

Bro sonradan sakinleşip kaldırıma oturdum ayakkabımı siliyordum yerdeyken tekme attığım için elime bulaşmış bir ağzıma götürdüm acıdım vallahi
  • bende ciddi ciddi okudum ya salliyor bu

• quote:

Orijinalden alıntı: lakiros

bende ciddi ciddi okudum ya salliyor bu

İnanmıyorsan konuda işin ne? CSB demeye başlamış herkes herşeye
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.