Er
11 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba öncelikle özet geçme şansım yok okuyup yardımcı olacaklara teşekkürler...

İftar sonrası 21:00 civarı kız arkadaşım mesaj attı görüşelim diye, dün beni 1 saat beklettiği için-çok özlememe rağmen-hayır dedim.. Arkadaşların yanına geçtim 3 kişiyiz. Servet arabayı alsana dedi evin önüne geçtik arabayı aldık çektik tenha biryere oturuyoruz muhabbet ediyoruz. Kafam bozuk ama içemiyorum-malum ramazan. Anlattım falan saat ilerledi 22:57 bir mesaj geldi telefon arabada başta bakmayacaktım sonra döndüm arabaya gittim baktım mesaj kızın arkadaşından aynen yazıyorum(x dediğim kızın ismi olacak şekilde):' X çok kötü oldu sanırım kaza yapmış hastanede şuan birşey bilmiyorum ne olur hemen gel'. Ben bu mesajı görünce neye uğradığımı şaşırdım. Direk arabaya atladım arkadaşlara birşey diyemeden. (Olduğum yerden devlet hastanesi 30-35 dakika) Bu arada hangi hastane diye sormadım direk devlete geçtim nedense... Arkadaşlar dediğim gibi yarım saatlik yolu abartmıyorum mesaj geldiğinde 22:47'ydi ben orda olduğumda 22:59'du. Kaçla geldiğim nasıl geldiğim hakkında bir fikrim yok tahminim 150-160 civarı(radara girdim mi bilmiyorum hala haber yok). Yolda dua ediyorum Allahım ne olur birşey olmasın. Arkadaşlar arabadan indim kız karşımda elinde pasta yanında arkadaşı gülüyorlar.
Neye uğradığımı şaşırdım. Hastanenin çardak kısmında kola vs. malzemeler var... Bu bana doğru geldi önce bir sarıldım gerçekten birşey olmadığına emin olmak için nasıl bir psikoloji anlamadım. Sonra elindeki pastayı yere attım tekmelemeler vesaire kolayı fırlattım. Elime ne geçerse perişan ettim. Etmediğim küfür kalmadı(kıza değil. Örneğin:Senin yaptığın işin ... bu tip küfürler) daha sonra bunları aldım eve bıraktım kızın eve çıktığından emin olduktan sonra biraz dolanıp eve geldim telefona mesaj yağmış ama bakmıyorum.
Arkadaşlar uzun oldu ama siz bu durumda ne yapardınız şuan hiç birşey bilemiyorum kafam allak bullak
Arkadaşlar saat 13.30 14.00 suları babamla arabayla gezmeye çıktık. Ben bu sene alacağım ehliyeti babam arabayı bana verdi yavaş yavaş gidiyoruz. Sonra ilerde taşlık yolda 2 tane peş peşe doğan (aragazı artistliği yaparak) geçtiler kum falanda vardı battı bizim araba Ben babam var diye gene birşey yapmadım aynen devam ediyorum adamın deli damarı tuttu Bastı sport'a gazla dedi araba vitesi bir anda 5'ten 3'e düşürdü 4000 devir 4'e attı 3500 devirden sonra (zannedersem 120-125 km birşey) (tabi taşlık yoldan çıktıktan sonra) yavaşladığımda daha doğancılara rastlayamadım Ayrıca taşlığın çıkışında sollamaya çıktım doğancıların arabasıda tozlandı epey. Öyle paylaşmak istedim sizinle

Not: Araba Opel Astra 1.3 CDTi 90 hp. Bilen biliyordur çok fazla gitmez ama dizel araba birde triptonik Sport tuşu var ayrıntı düştüm

Beyler arkadaşıma böyle bir kolye aldım. Fakat normal vermeyi düşünmüyorum. Cikolata paketine koyup vereceğim cikolata verir gibi. Sizce kolye nasıl? Veriş şeklim nasıl?

Buda tipim çok sert tepki vermez sanırımhttp://imageshack.us/photo/my-images/138/33599110150944060007920.jpg/

Düşüncelerinizi bekliyor teşekkür ediyorum
http://imageshack.us/photo/my-images/138/33599110150944060007920.jpg/
Bu ben oluyorum
http://imageshack.us/photo/my-images/535/tumblrm4nimv0e1y1qgxabk.jpg/
Buda düşündüğüm saç şekli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
Nasıl olur sizce arkadaşlar?

Arkadaşlar bu kolyeyi kız arkadaşım için düşündüm.. Ayrıca verme şeklim dümdüz al değil cikolata pakedinin içinde cikolata verir gibi olacak. Sizce öncelikle kolye nasıl? Veriş düşüncem nasıl? Özellikle bayan arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 113
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.625 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.