Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kızları etkileyen sözler?

32
Cevap
2
Favori
15.878
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kızları etkileyen sözler?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    696 Mesaj
    3 gündür bi kızla konuşuyoruz ve şuan aramız baya iyi ama ben aklında kalmak için etkilemek istiyorum kızı. Yok mu şöyle etkileyecek diyaloglar, sözler falan?

Bi tanesi benden gelsin;

- Ya senin annen baban Yahudi mi?
    +Hyr ndn .s.s
    -Adamlar her işin en iyisini yapıyor da :)
    +Ay tşk edrm .d.d

Edit: Ulan konuyu açalı 1.5 sene olmuş hala uplayıp duruyorsunuz. Anladık ulan berbat bir söz anladık Daha fazla rezil etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beşiktaş Ulan -- 14 Kasım 2014; 15:48:14 >

|
    |
    Tanıyan tanır. 2010 üyesiyim. Zamanında çok güzel zaman geçirdik. Efsane muhabbetler, konular, sayısız şey.. Ancak yeni üyelerden sonra konu dışında artan seviyesizlik ve adminlerin yönetimi çekilmez hale geldi. Foruma 2014'ten sonra giremez oldum. Kafam eserse nadiren donanım bölümündeyim, onun dışında yokum. Soranlar oluyordu, bilginiz olsun diye yazdım.
  • Yarbay
    2595 Mesaj
    sevmek sevmekse eğer sevmek sevmemektir
    |
    |

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

3 gündür bi kızla konuşuyoruz ve şuan aramız baya iyi ama ben aklında kalmak için etkilemek istiyorum kızı. Yok mu şöyle etkileyecek diyaloglar, sözler falan?

Bi tanesi benden gelsin;

+Hyr ndn .s.s
    +Ay tşk edrm .d.d

Ben böyle saçma bişey görmedim.
    aya baktım seni gördüm sana baktım AYI gördüm.
    |
    |
    -Sen:Geçen bi taksi çevirdim hala dönüyooooğğğhhjh ahsjdhehsıeosıdeüdle.
    -O: Bizim ev boş gelsene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

Bi tanesi benden gelsin;

+Hyr ndn .s.s
    +Ay tşk edrm .d.d

Yuh . O nasıl etkileyici söz ya.

|
    |

|
    |

|
    |
    |
    |

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.
  • Yarbay
    3273 Mesaj
    Boxer araya kaçtı

|
    |

Gerçekten bu kadar saçma cümle görmedim.Bu tür şeylerden hoşlanan kızın vay haline.Neyse

Arşivimden:

--rüyalarda yerçekimi bile yok olabiliyorken, sen nasıl bu kadar gerçek kalabiliyorsun?
    --Ben Aşıklığı senin kemalinden öğrendim. Beyit ve gazel söylemeyi cemalinden öğrendim. Gönül perdesinde hayalin raksetmede; Ben en güzel raksı senin hayalinden öğrendim.
    --Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
    --Aklım seni düşünüyor. Gözlerim seni arıyor. Kalbim senin için çarpıyor. Yahu bu organlar benim degil mi? Neden hep sana çalışıyor?!
    --Seni Seviyorum, Çünkü; Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın. Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var.
    --Ben eskiden aşk’ı bilmezdim, hep böyle gider sanırdım hayatı, umursamaz, takmaz, kendi için yaşayan, serkeş, ama öyle bir zamanda yaşıyorum ki şimdi, bana inanın her anım saniyem gecem gündüzüm, daha göremediğim bilemediğim ilerim bile onunla dolu. Hiç korkmayan ben şimdi çok korkuyorum, ya onsuz kalırsam bir gün diye.
    --Seni seviyorum! seni seviyorum! seni seviyorum! ohhh! ne kadar seni seviyorum bak.. birde yüzüne söyleyebilsem..
    --Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
    --Kırıyorsa sözlerim susarım, bir daha konuşmam. Rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam. Rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamam. Çünkü; Seni çok seviyorum!
    --Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.
    --Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım.
    --Aklıma sen gelince birden durgunlaşıyorum, sadece ve sedece seni düşünüyorum, içimde hep bir umut taşıyorum, biliyorum sadece kendimi kandırıyorum ama ne yapıyım elimde değil seni çok ama çok seviyorum.
    --Gecenin son bulunan karanlık güneşi damla damla erirken sana iki şey söylemek istiyorum seni özledikçe seviyor sevdikçe daha da özlüyorum.
    --Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek. Seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevgi demek.
    --Sevmek; seviyorum demek değildir! Yüreğinle hissetmektir ve aşk yanında olanı değil bazen gelmeyecek olanı beklemektir. Seni çok seviyorum hayatım!
    --Seni seninle yaşamak varken, seni sensiz yaşamak acı veriyor bana.. Bu söz ömrümden kalbime gelsin, hep mutlu olun.. Seni seviyorum!
    --Seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan
    --Ben aşka inanmazdım hem de hiç. Şu anda hiç görmediğim birini seviyorum ne garip değil mi? Dünyada tanıdığım ve de geç tanıdığım için en çok pişman olduğum kişi. Onu düşünmekten uyuyamıyorum bile.
    --Sana dokunamasam da resmine dokunuyorum seninle konuşamasam da resminle konuşuyorum ama ben resmini değil SENİ SEVİYORUM..
    --Bir isim var unutamadığım. Bir çiçek var koparamadığım. Bir hayal var kuramadığım. Birde sen varsın özleyipte kavuşamadığım.
    |
    |
    Bahsedilenler: Beşiktaş Ulan

• Teğmen
    187 Mesaj
    Görmeden de severim ben seni dünde olduğu gibi, dinde olduğu gibi.
    |
    |
    |
    |
    GIGABYTE 970A-UD3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.) / AMD FX X8 8320 Soket AM3 3.5GHz 16MB Cache 125W 32nm / Sapphire R9 270X TOXIC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 / GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1866Mhz CL9 1.5V Dual Kit / CORSAIR CARBIDE SERİSİ 400R 80PLUS 750W MidT ATX / Seagate 3.5" 1TB HDD 8GB SSD Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm SSHD / Logitech MK330 WIRELESS DESKTOP / Logitech Marathon Mouse M705 / Logitech V20 2 1 Usb Speakers / Asus 23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR / Cooler Master SEIDON 120M SIVI SOĞUTMA
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baran021

Gerçekten bu kadar saçma cümle görmedim.Bu tür şeylerden hoşlanan kızın vay haline.Neyse

Arşivimden:

--rüyalarda yerçekimi bile yok olabiliyorken, sen nasıl bu kadar gerçek kalabiliyorsun?
    --Ben Aşıklığı senin kemalinden öğrendim. Beyit ve gazel söylemeyi cemalinden öğrendim. Gönül perdesinde hayalin raksetmede; Ben en güzel raksı senin hayalinden öğrendim.
    --Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
    --Aklım seni düşünüyor. Gözlerim seni arıyor. Kalbim senin için çarpıyor. Yahu bu organlar benim degil mi? Neden hep sana çalışıyor?!
    --Seni Seviyorum, Çünkü; Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın. Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var.
    --Ben eskiden aşk’ı bilmezdim, hep böyle gider sanırdım hayatı, umursamaz, takmaz, kendi için yaşayan, serkeş, ama öyle bir zamanda yaşıyorum ki şimdi, bana inanın her anım saniyem gecem gündüzüm, daha göremediğim bilemediğim ilerim bile onunla dolu. Hiç korkmayan ben şimdi çok korkuyorum, ya onsuz kalırsam bir gün diye.
    --Seni seviyorum! seni seviyorum! seni seviyorum! ohhh! ne kadar seni seviyorum bak.. birde yüzüne söyleyebilsem..
    --Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
    --Kırıyorsa sözlerim susarım, bir daha konuşmam. Rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam. Rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamam. Çünkü; Seni çok seviyorum!
    --Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.
    --Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım.
    --Aklıma sen gelince birden durgunlaşıyorum, sadece ve sedece seni düşünüyorum, içimde hep bir umut taşıyorum, biliyorum sadece kendimi kandırıyorum ama ne yapıyım elimde değil seni çok ama çok seviyorum.
    --Gecenin son bulunan karanlık güneşi damla damla erirken sana iki şey söylemek istiyorum seni özledikçe seviyor sevdikçe daha da özlüyorum.
    --Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek. Seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevgi demek.
    --Sevmek; seviyorum demek değildir! Yüreğinle hissetmektir ve aşk yanında olanı değil bazen gelmeyecek olanı beklemektir. Seni çok seviyorum hayatım!
    --Seni seninle yaşamak varken, seni sensiz yaşamak acı veriyor bana.. Bu söz ömrümden kalbime gelsin, hep mutlu olun.. Seni seviyorum!
    --Seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan
    --Ben aşka inanmazdım hem de hiç. Şu anda hiç görmediğim birini seviyorum ne garip değil mi? Dünyada tanıdığım ve de geç tanıdığım için en çok pişman olduğum kişi. Onu düşünmekten uyuyamıyorum bile.
    --Sana dokunamasam da resmine dokunuyorum seninle konuşamasam da resminle konuşuyorum ama ben resmini değil SENİ SEVİYORUM..
    --Bir isim var unutamadığım. Bir çiçek var koparamadığım. Bir hayal var kuramadığım. Birde sen varsın özleyipte kavuşamadığım.

Açıkçası ben de o sözü buna benzer bi konuda DH'de görmüştüm. Ve ben de dahil herkes çok beğenmişti orda.
    |
    |
    Tanıyan tanır. 2010 üyesiyim. Zamanında çok güzel zaman geçirdik. Efsane muhabbetler, konular, sayısız şey.. Ancak yeni üyelerden sonra konu dışında artan seviyesizlik ve adminlerin yönetimi çekilmez hale geldi. Foruma 2014'ten sonra giremez oldum. Kafam eserse nadiren donanım bölümündeyim, onun dışında yokum. Soranlar oluyordu, bilginiz olsun diye yazdım.

• Yarbay
    3572 Mesaj
    İşte ben geldim, diğer iki dileğin nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 13 Ağustos 2014; 0:26:26 >
    |
    |

|
    |
    "Nasıl istersen öyle yaşa fakat bil ki bir gün mutlaka öleceksin. Kimi seversen sev ama unutma ki bir gün ondan ayrılacaksın. Dilediğin gibi davran lâkin şu da her zaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin."
  • Yüzbaşı
    541 Mesaj
    Çare Drogba degil sensin .

|
    |
    Sizi bir yerden hatırlıyor muyum? İlerde olacak kız arkadaşıma çok benziyorsunuz :d
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,402
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.