Şimdi Ara

Mavi Sakal Ortaya Çıktı:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Barış olduğu 1 saat önce biten arka sıradakiler dizisinde ortaya çıktı.Eda aliye bu kadar kızdıktan sonra asıl mavi sakalın Barış oldunu öğrenince naneyi yicek.

• Fox dizileri
  • quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

Fox dizileri

Nevet
  • quote:

Orjinalden alıntı: TokioHoteL

Barış olduğu 1 saat önce biten arka sıradakiler dizisinde ortaya çıktı.Eda aliye bu kadar kızdıktan sonra asıl mavi sakalın Barış oldunu öğrenince naneyi yicek.

Geçen hafta ortaya çıkmıştı ama diziler böyledir sadece seyirciler biliyor.Bu hafta pek bakamadım bu seferde dizideki herkes mi ögrendi Barış'ı ?
  • barış mı??? barış yapmaz öyle şey ya efendi bi çocuktu.bak sen şu barışa kötü barışı görüon mu
  • Geçen hafta belli oldu
  • Barışmııııııııııııııııııııııııııııııııııı nasıl yaaaaaaaa açıklarmısın dostummm
  • quote:

Orjinalden alıntı: LastDestruction

quote:

Orjinalden alıntı: TokioHoteL

Barış olduğu 1 saat önce biten arka sıradakiler dizisinde ortaya çıktı.Eda aliye bu kadar kızdıktan sonra asıl mavi sakalın Barış oldunu öğrenince naneyi yicek.

Geçen hafta ortaya çıkmıştı ama diziler böyledir sadece seyirciler biliyor.Bu hafta pek bakamadım bu seferde dizideki herkes mi ögrendi Barış'ı ?

Valla geçen bölümü bilmiom ben ama bugünkü bölümde barış bir hikaye yazıyor orda 2 karaktar canlandırmış ve biri eda yani edanın hikayesini yazıyor..Mavi sakalın onu kurtaranın olduğunu öğrense olsa ne olurdu falan diye çok kısa bir bölüm var orda belli oluyor.Sonra defteri kütüphanede unutuyor ve koşarak tekrar merdivenlerden çıkıyor tamda kemal bakacakken kapıyor çakal

• Benim anlamadığım olay mavi sakal bikaç yerde görüntü Barış olması çok zor sıska ve arap bi çocuk değilmiydi ya acaba barışla iş birliğimi yapıyor.Zaten odada hapis kalma yerinden biras Testere filmine benziyordu bu kısmıda onamı uyarladılar acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.