Şimdi Ara

Kızlardaki ego

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wechatte sallıyordum bir kız geldi güzel sayılır kıza selam verdim cevap gelmedi bende 'çok sakat var mübarek' yazdım mesaj atmadan önce tipine bak a.k yazdı. hayır ortalamam tipim var hatta biraz üstü ki kızda öyle ahım şahım bir tip değildi. ne havalanmışlar arkadaş hepsi böyle heral

• quote:

Orijinalden alıntı: behmenyar1

Wechatte sallıyordum bir kız geldi güzel sayılır kıza selam verdim cevap gelmedi bende 'çok sakat var mübarek' yazdım mesaj atmadan önce tipine bak a.k yazdı. hayır ortalamam tipim var hatta biraz üstü ki kızda öyle ahım şahım bir tip değildi. ne havalanmışlar arkadaş hepsi böyle heral

Klasik tr klasik kezban

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sende hata. Türk kızlarına bir şey yazmayacaksın.
  • Dediğin gibi ego işte napıcaksın.
  • Vuracan pıçahı. Ne sanıyor bunlar kendilerini anlamıyorum.
  • Deşme yaramızı

http://www.youtube.com/watch?v=6Z0GsWZT_4g

• Tv de bi sunucu yoldan gecene soruyor karsi cinsi etkilemek icin naparsin kizin biri cevap veriyor bisey yapmaya gerek yok hic takmayinca kendileri geliyor zaten

• Onlara Kalsa Beckhamda Tipsiz
  • Soyledigin programi bilmiyorum ama chat falan yaziyor.

Yani bir sohbet programina girip de, kendisinle konusmak isteyen erkegi azarlamak sadece bizim kizlara mahsus.

• senin gibiler öyle yapa yapa g.töünü kaldırıyo işte kızların

atmayın abicim şunlara mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

senin gibiler öyle yapa yapa g.töünü kaldırıyo işte kızların

atmayın abicim şunlara mesaj

Kimse mesaj atmazsa bu sefer onlar yazmaya başlıyor

Kimse iltifat etmezse acaba ben çirkinmiyim güzelmiyim bu lafları duymak için yada bunu ispat etmek için cemle mertle osmanla birlikte oluyorlar.

Ha kimseden bi hareket gelmezse barzolar krolar bunlara iltifat ediyor merak etmeyin az bi zaman sonra onlarda basit geliyor sonra kasıntı cool iltifat etmeyen erkek peşine düşmeye başlıyorlar.

Yeni dünya düzeni böyle arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

Sende hata. Türk kızlarına bir şey yazmayacaksın.

Yaşca bir çoğunuzda büyük olabilirim. Orta yaşa 3 var. Tecrübelerim sabittir.
    Sanal alemde mümkün mertebe yabancı seçenek daha fazla ise Türk kızları ile chat yapmayın.

Deneyin ne demek istediğimi anlarsınız. Dünya üzerinde en çekilmez kızların Türk kızlarının olduğunu anlayacaksınız.

Zor değil İngilizce lazım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 5 Kasım 2013; 13:14:12 >
  • bu ulkede kız olmak zor..
  • youtube da: sokakta 100 kızla tanışma, gibi videoları izleyip gaza geleyim demeyin burası türkiye aman diyim

bu olayların tiple de pek alakası yok. senin tipin iyi bile olsa sokakta tanımadığın kıza bi selam versen sapık damgasını direk yersin. ama elit bi ortamda, örneğin iş ile ilgili gittiğin bi toplantıda istediğin kadar tipsiz ol, hangi kıza selam versen en kötü ihtimalde bile iyi bi diyalog alırsın. daha kötüsü olmaz. bu ülkede bile olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

youtube da: sokakta 100 kızla tanışma, gibi videoları izleyip gaza geleyim demeyin burası türkiye aman diyim

bu olayların tiple de pek alakası yok. senin tipin iyi bile olsa sokakta tanımadığın kıza bi selam versen sapık damgasını direk yersin. ama elit bi ortamda, örneğin iş ile ilgili gittiğin bi toplantıda istediğin kadar tipsiz ol, hangi kıza selam versen en kötü ihtimalde bile iyi bi diyalog alırsın. daha kötüsü olmaz. bu ülkede bile olmaz.

+1

• malesef buna sebep olan bizim abazanlar twitter'da kız memelerini açıyor gs tv'de program bile yaptı allahın krosu tipsizi malesef bu abazanlar sayesinde prim yapıyor
  • Hocam bunu onların açısından düşün , ortalamanın üstünde bir kızsın neredeyse her girdiğin ortamda erkekler(hepsi olmasa da) seni süzüyor , uçuk örnek vereyim kızın biri otobüse girse kapıda seslense bana ilgi gösterecek erkek arıyorum diye otobüsteki erkeklerin çoğunluğu aşağı iner ancak aynısını erkek yapsa belki inen bile olmaz :) , bir tane kız gelip şu foruma geyik muhabbetine girse bile o konu uçar ...

Bu örnekleri çoğaltabiliriz böylesine bir ülkedeyken kızların böyle olması doğal
  • demek sendin o mesajı atan salak
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam bunu onların açısından düşün , ortalamanın üstünde bir kızsın neredeyse her girdiğin ortamda erkekler(hepsi olmasa da) seni süzüyor , uçuk örnek vereyim kızın biri otobüse girse kapıda seslense bana ilgi gösterecek erkek arıyorum diye otobüsteki erkeklerin çoğunluğu aşağı iner ancak aynısını erkek yapsa belki inen bile olmaz :) , bir tane kız gelip şu foruma geyik muhabbetine girse bile o konu uçar ...

Bu örnekleri çoğaltabiliriz böylesine bir ülkedeyken kızların böyle olması doğal

piston aşağı gibi bişey olur muhtemelen
    bu arada kızların bu tip konularda bizden çok daha avantajlı durumda oldukları su götürmez bi gerçek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.