Şimdi Ara

Kızlar zeki erkeklerden hoşlanır ?! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prof.Dr.Bruce Banner

Iq'm 164. Mavi gözlüyüm sarışınım boy 1.75 kilo 82-83

Tıp okuyorum. Üstünde çalıştığım 2 araştırma var ikisinde de başkan benim. Türkçe dahil toplam 4 dilde derdimi anlatabiliyorum.(Türkçe ana dilim,İngilizcem advanced, İspanyolca'm gittiğimde kaybolmayacak kadar, Çince'm çat pat[iyi değil ama yinede Çince yani])

Motor sürerim 9 yaşımdan beri.

Yok abi yok kızlar gerizekalılardan hoşlanıyor. Kıro olacaksın,altında minimum Bmw vs olacak, elinde tesbih olacak, klişe saçma sapan cümleler kuracaksın, sigara & nargile olacak vsvs

Size yemin ederim ki artık bu çıkma, sevgili olma vs böyle olduğu için kendimi bilime vermek istiyorum. Abd'de referanslarım hazır. Dinimiz ne buyurmuş:"İnsanın hayırlısı ya hayırlı evlat yetiştiren ya da adını andıracak hayrat yapan kişidir." Hayrattan kasıt bir bilgi bulsa kitaplarda adı yazsa adından söz ettirecek gibisinden. Yani çok yönlü bir sözdür. Bu yüzdendir ki böyle ortam da değil hayırlı evlat hayırlı eş bile bulmak zor bende kendimi çalışmaya verdim..

Nick-mesaj ahenkle dans ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şahsen ben zeki kızlardan hoşlanıyorum, tabi zekasını gözünden anlayamazsın kimsenin. Kızlar için de öyledir bence.

• Zeki erkeklerden hoşlanıyorlar ama sizin sandığınız gibi matematiği iyi asosyal tiplerden değil. Sosyal zekası gelişmiş, genel kültürlü erkeklerden hoşlanıyorlar.
  • Boşver her şeyi zeki olsun ımyehhhh

• Öyle demeyelim şöyle desek daha doğru olur:

Zeki kızlar zeki erkeklerden hoşlanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatimda gordugum en iyi ironi mesajiydi bu helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Dr.Bruce Banner

Iq'm 164. Mavi gözlüyüm sarışınım boy 1.75 kilo 82-83

Tıp okuyorum. Üstünde çalıştığım 2 araştırma var ikisinde de başkan benim. Türkçe dahil toplam 4 dilde derdimi anlatabiliyorum.(Türkçe ana dilim,İngilizcem advanced, İspanyolca'm gittiğimde kaybolmayacak kadar, Çince'm çat pat[iyi değil ama yinede Çince yani])

Motor sürerim 9 yaşımdan beri.

Yok abi yok kızlar gerizekalılardan hoşlanıyor. Kıro olacaksın,altında minimum Bmw vs olacak, elinde tesbih olacak, klişe saçma sapan cümleler kuracaksın, sigara & nargile olacak vsvs

Size yemin ederim ki artık bu çıkma, sevgili olma vs böyle olduğu için kendimi bilime vermek istiyorum. Abd'de referanslarım hazır. Dinimiz ne buyurmuş:"İnsanın hayırlısı ya hayırlı evlat yetiştiren ya da adını andıracak hayrat yapan kişidir." Hayrattan kasıt bir bilgi bulsa kitaplarda adı yazsa adından söz ettirecek gibisinden. Yani çok yönlü bir sözdür. Bu yüzdendir ki böyle ortam da değil hayırlı evlat hayırlı eş bile bulmak zor bende kendimi çalışmaya verdim..

IQ'nu nerde ölçtürdün? Ayrıca IQ ne işine yarıyo tıpta.

• Matematik ve fiziğimin iyi olduğunu düşünüyorum,genelde konuşurken insanları güldürürüm.1.92 boyum var, ama zayıfım bu yüzden 3 4 ay body yaptım biraz vucüdüm var çok fazla kız arkadaşlarım var ama hiç sevgilim olmadı belki benim dini değerlerimden dolayı ben 1 adım ilerisine gitmedim ama hiç bir kız arkadaşım da bana açılmadı belki ben devam etsem "seni arkadaş olarak görüyorum"felan diyecekler yani demek istediğim zeki olmak mı dersiniz ya da sayısal derslerde iyi olmak mı bilmem ama bu özellikler belli bir noktaya kadar getiriyor gerisi ise erkeğin yeteneğine kalmış.

• İmyeh ne gardaş yav

• forumdaki sıska kisa zeki tiplemelerle maalesef kizlar ilgilenmiyor :s yanlizca zeka yeterli değil

• kanitla öyle olduğunu biralar benden :p

• Hatırlıyorum da alanında en yetkili uzmanlarca okulumuzda IQ testi yapılmıştı. IQ um 176 çıkınca tüm kızlar önümde diz çöküp numaralarını bana verdiler. Hatta şehir dışından yurt dışından bile gelenler olmuştu. Herkeste bir telaş bir acele görmeniz lazım. Nükerbüker benide öp falan. Olm manyakmısınız hala neden okuyorsunuz? Yatın uyuyun zekaya mekaya bakmıyorlar çeneni çalıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük oranda tip sosyallik ve ağzı iyi laf yapmaya bakıyor istediğin kadar zeki ol asosyalsen üstüne birde çekingensen o iş yaş

• 1-Tip varsa diğer hiç bişeye bakmazsızın kız tavlayabilirsin.
    2-Tip olmasa bile eğer paran varsa yine kız tavlarsın
    3-Bu ikisi birden varsa bütün kızlar üstüne atlar zaten.

Zeka,iç güzellik,dürüstlük,mertlik,ağzın laf yapması vb vb vb.Tamamı yalan.Kızlar tip ve paraya bakar.Bunlar değilde alttakiler varken bişe bekliyosan "Umut fakirin ekmeğidir" kardeşim
  • sen aptal kızlardan hoşlanıyor musun ?
  • Yalan yok öyle bişey çünkü bütün kızlar benden hoşlanıyor

• Evet eve gidince google görsellerden "stephen hawkings vücut" diye aratıyolar
  • Küllüyen yalan kızlar kekleyebileceği cebi şişkin erkeklerden hoşlanır.
  • Biraz tip, biraz özgüven oldumu zeki falan olmaya gerek yok. Bi kere yüzündeki perde koptumu gerisi kendiliğinden geliyor. Kendimden biliyorum Allah affetsin, gelip geçiyor çok takmayın.

• Akli basinda biri ahlakina bakar ilk once ana yemek gibidir o digerleri yemegin yaninda meze aalata tatli gibi yemekten sonraki cay gibidir. Gunumuzde paraya bakiyorlar o ayri. Ben cok esprituel biriyim herkesi guldururum arkadaslarimin 1 2 sene boyunca guldukleri esptilerim var. Ama bi halta yaramaz bunlar lisede hocalar bir espri yapta keyfimiz yerine gelsin diyordu. Ayrica tecrube ettim bayagbi emin ol buna ciddiyim kizlar kendini gulduren erkeklerden hoslanmaz. Hoslandiklari erkeklerin esprilerine gulerler tecrubeyle sabittir hic sevgilimde olmadi teklif eden oldu geri cevirdim bana ters geliyor babamdan aldigim parayla yasarken kizlarla gezmek isini eline al o kizlarin anneleri gelip sana benim kizim var bekar alirmisin diye soracak fotografini getirecek emin ol sen okuyup is guc sahibi olmaya bak. Bunlar bos isler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.