Şimdi Ara

Kızlar zeki erkeklerden hoşlanır ?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi kıza sorsak zeki olsun imyehhh diyor.
    Hadi benim yok ben ne zekiyim neden yakışıklı.
    Zeki arkadaşlarımında hiç sevgilisi olmadı.
    Arkadaşlarım var kız hiç birinin sevgilisi zeki akıllı vb değil.
    Ama internete orda burda kriter sayarken "boş ver herşeyi zeki olsun ımyehhhh"
    Ben anlamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B15AE3FD1 -- 26 Mart 2017; 19:37:33 >

• Geçen integral çozerken kız dudağıma yapıştı ben de noluyoruz dedim hop dedim her kuşun eti yenmez dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olum valla aslında çok zekiyim resmen bulunmayı bekleyen mücehver gibi duruyorum. Bir karı da gelip keşfedemedi ya
  • Kızlar komik erkeklerden hoşlanır mı ?

Gibi bi şey bu hoşlandıkları erkekleri komik/zeki bulurlar iş %90 tipte bitiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçin bunları. Paranız yoksa yakışıklı değilseniz boşuna uğraşmayın sevgiliyle, flörtle filan.
  • Para-tip-çene yoksa uğraşma

• Zeki erkeğin kızla ne işi olur la , kızlar kendilerini zeki sanan ama zeki olmayan yakışıklı erkeklerden hoşlanır.

• Hangi kıza sorsan öyle diyor demek, ilginçmiş

• Beyler 250 gram yapmayın ya

Yaşınız ilerleyince anlayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

Beyler 250 gram yapmayın ya

Yaşınız ilerleyince anlayacaksınız

O 250 gram var ya o 250 gram , olsa ne gider haa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 26 Mart 2017; 20:24:5 >
  • Niye zeki erkeklerden hoşlanmayalım? Doğru olan o değil mi zaten. Ama şu bir gerçek ki tipin olmadıktan sonra zekanla etkileyemezsin insanları. Herkes dış görünüşe bakar. Bakmam diyen yalan söylüyordur.
  • yok ya hocam kızlar embesil salak parasını yolacağı birinden hoşlanır. Kendilerine karışmayacak parasını yiyecek gel dedimi gelecek git dedimi gidecek kendi her boku yiyecek ama erkek sadık kalacak falan. ya da kendisini yöneten her boku yiyen erkekten hoşlanır sanki reismiş gibi. onlar sanar ki o erkek maço falan ama kırodur ve tek aklı belaltı
  • Benim ilk sevgilim zeki erkeklerden cok hoslaniyordu, cok zeki oldugu icin birisine asik olmus onceden vs.Zeki erkekleri sevdikleri dogru ama zekiligin yaninda tipede bakiyorlar en mukemmeli bulmak icin vs.

• Şunu artık aklınızdan çıkarın.
    kadınlar zeki erkeklerden hoşlanır diye bir şey yok.
    Kadınlar her alanda kendilerinden üstün erkeklerden hoşlanırlar.
    zekanı her yerde ortaya koyabiliyor bu zeka üzerinden statü sağlayabiliyorsan orangutana da benzesen elde edemeyeceğin kadın yok.
    ama gözlüklü sivilceli asosyal bir ineksen istediğin kadar zeki ol, seni fark etmezler bile. çünkü o zekayı gösterecek cesarete sahip değilsindir.
    yani kadınlar kendilerinden üstün ve etrafından saygı gören erkekleri isterler. bu saygıyı ister parayla sağla, ister zekayla, ister kaba kuvvetle, ister tipinle sağla. önemi yok.
    yani zeki olmak değil olay. zekayı araç olarak kullanabilmek.
    (not- integral çözüyor olmanız zeki olduğunuzu değil sıkıcı bir inek olduğunuzu gösterir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Şunu artık aklınızdan çıkarın.
    kadınlar zeki erkeklerden hoşlanır diye bir şey yok.
    Kadınlar her alanda kendilerinden üstün erkeklerden hoşlanırlar.
    zekanı her yerde ortaya koyabiliyor bu zeka üzerinden statü sağlayabiliyorsan orangutana da benzesen elde edemeyeceğin kadın yok.
    ama gözlüklü sivilceli asosyal bir ineksen istediğin kadar zeki ol, seni fark etmezler bile. çünkü o zekayı gösterecek cesarete sahip değilsindir.
    yani kadınlar kendilerinden üstün ve etrafından saygı gören erkekleri isterler. bu saygıyı ister parayla sağla, ister zekayla, ister kaba kuvvetle, ister tipinle sağla. önemi yok.
    yani zeki olmak değil olay. zekayı araç olarak kullanabilmek.
    (not- integral çözüyor olmanız zeki olduğunuzu değil sıkıcı bir inek olduğunuzu gösterir)

Çalışkan inek olsa bile yakışıklı oldu mu gerisi hikaye

• Kızlar sadece Tipe bakar gerısı faso fıso

Tıpınız yoksa kız ıslerınden hayır beklemeyın.

• Herkes kendinde olmayani arayarak kendini tamamlamaya çalışır, şaka şaka abi bak şimdi zeki adam zeki kız arar ama gerçekten arar bak bu lafta değildir kız çirkin bile olsa zekası onu büyüler , hiçbir şeye takılmaz, ama kız için öyle değildir , hem zeki hem yakışıklı arar , bunu geçin , hiçbir kız tipsiz erkeğe bakmaz , bakarsa da parasını yiyordur . Biraz düşünün bakalım beyaz yakalı enayiler , bu kız benim gobegimde , kelimde ne buluyor diye , azıcık gerçeklerle yüzleşin "ama o beni seviyor" tabi tabi .

• Karı-kızla kafayı yemişsiniz. Kızlar da aynı şekilde.
  • Herkes kendini zeki sanar , ama zekiliğin farkı 3. Sınıfta bitiyor gerisi çalışma ile anca

• 11. sınıfta geo sorusunu çözdüğüm kızı eve attıydım gerisini siz düşünün
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.