Şimdi Ara

Kızınız lezbiyen olsa onu reddeder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep sorarlar işte oğlunuz gay çıksa ne yaparsınız vs diye, kız lezbiyen olsa diye soran yok. Ne yaparsınız?

• Eskiden hep kızımın olmasını hayal ederdim ama bu hiç aklıma gelmemişti. Muhtemelen ilk başlarda üzülürüm ama bazı seçenekler elimizde değil malesef. Hormonal bozukluk tedavi edilemez ve böyle bir durumda evlat reddedilmez. Bu ister kız olsun ister ERKEK, evlat evlattır, senin bir parçandır, canındır. Onları kırmadan, güvende olduklarını hissettirmelisiniz.

• umarım anlaşılmıştır

Kızınız lezbiyen olsa onu reddeder misiniz?
  • Eline bombba verip arap kılığında amerikaya salarım
  • anlamadım knk eline silah mı verirsin yani? o silah çok büyük değil mi?

• Kızım lezbiyen ya da oğlum gay olsa bunun kendimden kaynaklandığını düşünürdüm. Yönelimde yetiştirme tarzı ve çevre de etkili çünkü.

• Zannetmiyorum sorun olmaz
  • daha mutlu olurum.

• Eskiden hep kızımın olmasını hayal ederdim ama bu hiç aklıma gelmemişti. Muhtemelen ilk başlarda üzülürüm ama bazı seçenekler elimizde değil malesef. Hormonal bozukluk tedavi edilemez ve böyle bir durumda evlat reddedilmez. Bu ister kız olsun ister ERKEK, evlat evlattır, senin bir parçandır, canındır. Onları kırmadan, güvende olduklarını hissettirmelisiniz.

• S.kime dava açarım
  • Csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etmem ama oğlum gay olsa ederim

• Lynessa@ boşuna yazma TROLL Kızınız lezbiyen olsa onu reddeder misiniz?  ÇOKTAN BLOKLUSUN Kızınız lezbiyen olsa onu reddeder misiniz? 

• quote:

Orijinalden alıntı: Some guy

anlamadım knk eline silah mı verirsin yani? o silah çok büyük değil mi?

Bence bu silah ile vururum demek istedi hocam.

• Tabiiki de redederim ama biraz akıl kırıntınız varsa çocuğunuza küçük yaşlardan itibaren hormon testleri yaptırsınız . Sonra oğlunuz maç izlemeye gidiyorum ayağına vermeye giderse .. hoş olmaz yani
  • Ne katı kalpli insanlar varmış be

• Sorun olmaz açıkcası 20+ üzerinde birisi kendi kararlarını verebilecek ve durumu idrak edebilecek yaşta oluyor.
  • doğru yolu bulmuş aferin kızım derim

BENDE KIZ OLSAM LEZBİYEN OLURDUM

• Böyle birşey olsa yikilirim
  • Biliyorum csblerini okumak hoşuma gidiyor yine de

• Quantum Limit kullanıcısına yanıt
    Bu bir hastalık değil ki tedavisi olsun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.