Şimdi Ara

kızın sevgilisi var aşık oldum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
12.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ice Tea

Sizde nasıl bi zihniyet var, kızın sevgili var bile bile yakın duruyorsunuz aynı şey sizin başınıza gelse yıkarsınız buraları bence kendinize gelin ve onlardan uzaklaşın. Bugün bu kızlar size böyle y*vşarken yarın sizleyken başkasına y*vşar.

+1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

quote:

Orijinalden alıntı: ice Tea

Sizde nasıl bi zihniyet var, kızın sevgili var bile bile yakın duruyorsunuz aynı şey sizin başınıza gelse yıkarsınız buraları bence kendinize gelin ve onlardan uzaklaşın. Bugün bu kızlar size böyle y*vşarken yarın sizleyken başkasına y*vşar.

+1905

x1977
  • Abi ben şunu anlamıyorum.Ulan madem sevgilin var ne diye yanaşıyosun.Seviyeni koy ortaya sınırını çiz insanlarda size o gözle bakamasın bakmasın değil bakamasın.Sizede zerre suç bulmuyorum.Bazen gönül öyle bir kayıyorki elden hiç birşey gelmiyor.Sevgilisi varmış, evliymiş, çocukluymuş hiç farketmiyor.

Şuan şartlar ne karşı taraf size ne hissediyor bilmiyorum.Benim felsefeme göre, aşıksam ki çok zor ihtimal sevgilisi var veya yok farketmezdi.Ama aşık değilsem yaklaşmazdım bile.Bana yaklaştığında terslerdim,bak x böyle böyle sevgilin var ben böyle bir külfetin altına giremem.
  • @NECROCYBER

Kıza "seni seviyorum" gibi şeyler dersen o kızı büyük ihtimal kaybedersin. Onun yerine şakayla karışık söyle bir kere, o anlar. Ciddi bir şekilde karşına alıp "seni seviyorum" deme.
  • Kızın sevgilisi var ve sana bakıyor öyle mi?
    O kızdan hayır gelmez. Sevdiğini bir kere aldatan hep yapar bunu. Sevgilisi olan kişinin yerine koy kendini. Uzaklaş. Sevme diyemeyiz, ferman dinlemez kalp lakin uzak durmak senin elinde, sanki evlensen kızla ne olacak, ilerde çocuğun nasıl tanıştınız dese annenin sevgilisi vardı, ben gittim ondan ayırdım, mı diyeceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @NECROCYBER

Şimdi aklıma geldi. "Seni seviyorum" demek yerine şöyle söyle bence; "ee beni istemeye ne zaman geliyorsun?". "seni seviyorum" demene sert tepki verebilir, bağları koparabilir ama "ee beni istemeye ne zaman geliyorsun?" dersen hem güldürmüş hem onu sevdiğini söylemiş olursun. Seni tersleme ya da iletişimi koparma olasılığını da ortadan kaldırmış olursun.

Ya da önce muhabbeti kızın "Ne kadar çok ortak yönümüz varmış" diyeceği yöne getir ve kız böyle derse çok ciddi bir şekilde "hadi hemen evlenelim..." de.

Vakit ayırıp cevap yazdım, benim için denersin artık! Sakın "seni seviyorum" deme :/

--

Ben de bir kızdan hoşlanıyorum ama açılsam mı bilemiyorum, yaş 21 iyi bir işim yok, bu gelirle evlenilmez de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 3 Mayıs 2012; 11:57:57 >

• Çıktıktan sonra da ayrı bir sıkıntı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

@NECROCYBER

Şimdi aklıma geldi. "Seni seviyorum" demek yerine şöyle söyle bence; "ee beni istemeye ne zaman geliyorsun?". "seni seviyorum" demene sert tepki verebilir, bağları koparabilir ama "ee beni istemeye ne zaman geliyorsun?" dersen hem güldürmüş hem onu sevdiğini söylemiş olursun. Seni tersleme ya da iletişimi koparma olasılığını da ortadan kaldırmış olursun.

Ya da önce muhabbeti kızın "Ne kadar çok ortak yönümüz varmış" diyeceği yöne getir ve kız böyle derse çok ciddi bir şekilde "hadi hemen evlenelim..." de.

Vakit ayırıp cevap yazdım, benim için denersin artık! Sakın "seni seviyorum" deme :/

--

Ben de bir kızdan hoşlanıyorum ama açılsam mı bilemiyorum, yaş 21 iyi bir işim yok, bu gelirle evlenilmez de.

oha 21 yaş hocam.. kafadan 9 senen var yani evlenmek için bence :)

• Konuyu hortlatacağım affınıza sığınarak ama zor durumdayım. Spoiler kısmı bulunduğum ruh hali asıl konu spoiler sonrası yani zamanınız varsa okuyun yoksa direk spoilerden sonrasını okuyun
    -spoiler-
    Yaklaşık 1,5 ay önce 11 aylık kız arkadaşımla ayrıldık. Ondan sonra hiçbir kız aklıma dahi girmedi, o varken de aklıma gelmedi hiçbir kız. Fakat hayatıma ondan sonra konuştuğum ve bariz benden hoşlanan kızlar çıktı karşıma 1,5 ay içinde üniversitede ama bir türlü onlara bakamadım eski kız arkadaşım sürekli aklıma geliyordu. Yani gelen kızlar da bir o kadar güzeldi ama yapamıyordum, konuşmak bile zor geliyordu ve hatta buluşmak istediklerinde bile zar zor gidiyordum istek olmuyordu içimde hiç
    -spoiler-

Şimdi bir kız ile tanıştım daha dün ama kız o kadar güzel baktı ki bana anlatamam. İstanbul'a dönüyorduk birlikte//Kocaeli'den// bütün yol boyunca muhabbet ettik ve o kadar ortak yönümüz vardı ki ağzımız kapanmadı bile yol boyunca sürekli ikimizin de gözleri parlarken muhabbetimize devam ettik. Fakat bu kızın galiba bizim okulda sevgilisi var. İnanın ki bana söylemedi instagramda gördüm fotoğrafını koymuş bir çocukla, o çocukta birlikte fotoğrafını instagrama koymuş.
    Kız mühendislikle ilgili bir programla ilgili konuşmak için yarın Mecidiyeköy'de buluşmak istedi benimle.
    Ne yapmam lazım? Kendini sevgilisinin yerine koy diyeceksiniz biliyorum ama kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra ilk defa birisi ile bu kadar hoş muhabbet ettim ilk defa eski kız arkadaşımı Zihni'mden silmeyi başaran birisi çıktı... Bu ruh halinden çıkmak ve eski kız arkadaşımı unutabilmek için artık her yolu denemeye razıyım. Artık bu durumumdan kurtulmak için Şeref'imden de vazgeçtim. Eski sevgilimi de sayarsak ikinci kez bir kadını hayatımda bu kadar istedim

edit.: Beyler vicdanıma yediremedim, buluşmadım, aradı açmadım, mesaj attı mavi tik yapıp bıraktım. İnsanlık bizde kalsın bırakın da yanalım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reo* -- 15 Aralık 2016; 0:54:13 >

• Senle sevgili olursada başkalarıyla buluşur unut o kızı üzülürsün.

Ve sevgilisi olan bir kızla buluşmak hiç hoş değil tanımıyorsun üstelik bence buluşma. Hata kızda.

• Of beyler off bu sorunu ne kadar çok kişi yaşamış ruhum çekilmiş gibiyim günlerdir ne değişik bir duygu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAS

Hiç aşık olmadım mutluyum

bu arkadaşı merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reo* kullanıcısına yanıt
    Hacı ben bilemem tabi kızın profili görmedim ama sevgili sandığın akrabası olabilirdi. Direk kendisine sorsaydın keşke.
  • aynı şeyi yaşadım arkadaşlar bu işin sonu yok ve p*. konumuna düşmeyin
    yedek oyuncu olmayın as olun saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

quote:

Orijinalden alıntı: SAS

Hiç aşık olmadım mutluyum

bu arkadaşı merak ettim

Selam hala aşık değilim

• umutlanma
  • Beyler her şey çok garip oldu :D Açıkçası içim rahat olmadı arkadaş olarak kalmak istedim kızla fakat kız öyle olmasını istemedi. Çocukla birlikteyken çok ama çok samimiydi benimle daha sonra çocuktan ayrılmış adımı söyleyip sarıldı :D Noldu dedim ayrıldık dedi iyi hoş dedim bende :D Olayların koptuğu nokta o gün benim telefonumu alıp kendine kalpli mesajlar attı, instagramdan bütün fotoğraflarını beğendi benim telefonumdan, vs.
    Fakat ben bu kızın sevgilisi varken yaptıklarından dolayı bayağı korktum ve sürekli '' kanka '' falan dedim, çünkü ben de hoşlanıyordum kızdan fakat aklımda deli sorular olacaktı ilişkimiz olsaydı...
    Komik olan ise kıza kanka dediğimden beri inanılmaz soğuk davranmaya başladı :D Yani bu mu arkadaşlar ? Sevgiliniz varken birisine sarkın daha sonra o kişi size karşılık vermeyince soğuk davranın. Cidden bu devirde insanlara güvenilmiyor...
    Ya ben de hoşlanıyordum kızdan fakat ben nasıl sağlıklı bir ilişki kurabilirim ki bu kız ile ? Ya aynısını bana da yaparsa ? Ben varken başka erkeklere sarkarsa ? Mantığıma kulak astım ve arkadaş olarak kalmaya niyetlendim fakat onun niyeti farklıymış :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.