Şimdi Ara

kızın sevgilisi var aşık oldum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
1
Favori
11.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!

quote:

Orijinalden alıntı: Satriykon

Hiç aşık olmadım mutluyum

Desene hocam hepimizden uzun yaşayacaksın :)

Vallahi orasını bilemem kardeş. Zaten sevgilim olsa bile beni bırakır ben mesajlaşmam arayıp konuşmam bile gelip görecek öyle her ay 10bin mesaj yap bitir ben ayda 5 mesaj anca atıyorum
  • quote:

quote:

quote:

Vallahi orasını bilemem kardeş. Zaten sevgilim olsa bile beni bırakır ben mesajlaşmam arayıp konuşmam bile gelip görecek öyle her ay 10bin mesaj yap bitir ben ayda 5 mesaj anca atıyorum

:):) Harikasın kardeşim.. Bunu samimiyetle söylüyorum. Bu devirde sorunsuz bir ilişki yaşamak o kadar zor ki. O kadar çok sorunla karşılaşıyoruz ki ; AŞK bile insana mutluluk veremiyor. Yerinde olmayı isteyen bir çok insan var. Bunun tadını çıkar ... Harika birşey olsa gerek..

NOT: Dİkkat edilmesi gereken bir husus var. Sizin yapınızda olan insanlar AŞIK olduğu zaman , hani kaza ile falan olur ya :) Allah muhafaza... Bu bir destanın başlangıcıdır.;) Telefonda 10 parmak yazmaya başladığın zaman bu konuyu bir daha konuşuruz ;)

Allah gönlünüze göre versin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

:):) Harikasın kardeşim.. Bunu samimiyetle söylüyorum. Bu devirde sorunsuz bir ilişki yaşamak o kadar zor ki. O kadar çok sorunla karşılaşıyoruz ki ; AŞK bile insana mutluluk veremiyor. Yerinde olmayı isteyen bir çok insan var. Bunun tadını çıkar ... Harika birşey olsa gerek..

NOT: Dİkkat edilmesi gereken bir husus var. Sizin yapınızda olan insanlar AŞIK olduğu zaman , hani kaza ile falan olur ya :) Allah muhafaza... Bu bir destanın başlangıcıdır.;) Telefonda 10 parmak yazmaya başladığın zaman bu konuyu bir daha konuşuruz ;)

Allah gönlünüze göre versin.

• Sizin gibiler yüzünden paranoyak oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seca2
    kardeşim aynı durumdayım. Hatta seninkinden biraz daha farklı

Ben ona bakıyorsam oda bana bakıyor. İltifat etmekten birbirimize hiç çekinmiyoruz. Her sabah günaydın mesajları atıyor. Ama onunda çıktığı var, şuan askerdeymiş. Yediremiyorum kendime. P*. konumuna düşmek istemiyorum. Bazen konuşurken oda yediremeyip kendine sonunada "arkadaşım" diyor. Bazen tutamıyor "hayatım" diyor. Kafayı yemek üzereyim. Uzak durmaya çalışıyorum.

Bazen kızıyorum kendime "bu ben olamam" diyorum. Ama yapamıyorum. Zorda olsa kabullenmeye çalışıyorum. Düşünüyorum bugüne kadar aradığım tüm özellikler onda var. Mutlu ediyor beni haraketleriyle. O ise bana "sen benim huzur kaynağımsın" diyor. Ama bi gerçek var ki: Onlardan bize yar olmaz. Allah bizi kötü yollara düşürmesin. Kısmet değilmiş ne yapalım

+1 seni tebrik ediyorum kardeş. Adamsın...
  • @MüC4hit teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

@MüC4hit teşekkür ederim

kardeşim bizim yapacağımız şey uzak durmak gibi duruyor
    Bu arada konuyu ben açtım senin konun ilgi gördü ne iş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

NOT: Dİkkat edilmesi gereken bir husus var. Sizin yapınızda olan insanlar AŞIK olduğu zaman , hani kaza ile falan olur ya :) Allah muhafaza... Bu bir destanın başlangıcıdır.;) Telefonda 10 parmak yazmaya başladığın zaman bu konuyu bir daha konuşuruz ;)Allah gönlünüze göre versin.

Ozaman fena olur bu arkadaş işte
  • uzak durmak diye değil de olaya biz de askere gideriz ileride şeklinde değil de şöyle bakın, kız sizden sonra birisine daha aynı şekilde sizi bırakıp giderse ne olacak, sadakat ve güven meselesi bu, zaten sevgilisini bırakıp size gelebiliyorsa hemen aynı hızla kaçın ondan yani, sonra bir sabah ansızın boynuz iziyle uyanırsanız kötü olur malum
  • Erkek arkadaşı olup olmaması senin duygularını yönlendirmeli mi ki? Yani ne bileyim git kızı em demiyoruz ki. Seviyorsan seviyorsundur. Sevgilisi olsa da olmasa da. Ha Platonik aşk acı çektirir derler onu da sen bileceksin artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

uzak durmak diye değil de olaya biz de askere gideriz ileride şeklinde değil de şöyle bakın, kız sizden sonra birisine daha aynı şekilde sizi bırakıp giderse ne olacak, sadakat ve güven meselesi bu, zaten sevgilisini bırakıp size gelebiliyorsa hemen aynı hızla kaçın ondan yani, sonra bir sabah ansızın boynuz iziyle uyanırsanız kötü olur malum

hak veriyorum

@volumebak123
    hakkını helal et kardeşim. sonuçta aynı dertten müzdaribiz
  • Empati kurmayı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milkli.Nuriye -- 21 Mart 2011; 23:42:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: volumebak123

arkadaşlar hayatımda böyle hissetmemiştim gliba aşık oldum(Kesin)
    gözleri çok güzel
    çok güzel gülüyor bana bakınca içim içime sığmıyor içim sıcak oluyor birden
    sesi çok güzel
    çok hareketli ve sempatik yani beni benlikten çıkardı
    fakat başkasıyla çıkıyor diyorumki hiç bulaşmayayım aralarına girmek gibi olmasın sürekli o bana bakıyor ben ona
    sevdiğimi haykırmak istiyorum bi yardım etseniz bayağı mutsuzum

Den sonrasını okumadım
  • neredeyse 1 senedir sevgilim yok kafam rahat yazın sevgili pek aranmıyor ama kışın yalnızlığınlığınla başbaşa kalıyorsun işte sevgili olmayışı en çok bu zaman koyuyor.

@Seca2 senin durumunda kötüymüş Allah yardımcın olsun.
  • aşığım ama sevgilisi var...ama ilşkide canım cicim tatlım gidiyor ve her hafta sonu buluşuyoruz beni kıskanıyor dediklerimden dışarı cıkmadı.
    Sevgilisi olduğunuda ister istemez cep telefonunu kurcalarken gördüm..beni ismimle kaydetmiş cocuğu aşkım diye ama cocuğun cektiği mesajların bir kaçına baktım hep argo maço tavırlar...
    İşin ilginç yanı benim cektiğim güzel mesajlarıda saklıyor.Çocuk görse tesadüfenden olsa görse trip atmazmı.O zaman benim mesajlarımı niye saklıyor..Bende 2 temmuzda doğum günü hem hediye vereceğim hemde hislerimden bahsedeceğim ama onun erkek arkadaşı olduğunu yakınlarından öğrendiiğimi söyleyeceğim ve mutluluklar dilyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAS

quote:

quote:

ahan aynı ben gibi biri.

birisiyle cıkmak zevkli iş baya da su msj vs. gibi olaylar beni deli ediyor.
  • arkadaşlar çok kötüyüm ben lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR]Morgoth

quote:

Orijinalden alıntı: SAS

quote:

quote:

ahan aynı ben gibi biri.

birisiyle cıkmak zevkli iş baya da su msj vs. gibi olaylar beni deli ediyor.

sms olayı bi süre sonra ergen işi geliyor insana yahu ne kadar t9 kullansak da sıkıyore bi süre sonra aç konuş 5 saatte yazacağını 2 saatte anlat di mi ya
  • Sizde nasıl bi zihniyet var, kızın sevgili var bile bile yakın duruyorsunuz aynı şey sizin başınıza gelse yıkarsınız buraları bence kendinize gelin ve onlardan uzaklaşın. Bugün bu kızlar size böyle y*vşarken yarın sizleyken başkasına y*vşar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.