Şimdi Ara

kızın resmini çizdim nasıl vereyim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçenlerde face karakalem çizdiğim bir resmi koydum hoşlandığım fakat söyleyemediğim kızda bunu çok beğendi ve kendisinin bir resmini yapmamı istedi.bende kabul ettim resmi yapıyorum ve önümüzdeki hafta doğum günü var.doğum günü hediyesi olarak vermeyi düşünüyorum.işte burda yardımınıza ihtiyacım var.çerçeveletmeli miyim?elden teslim etmeyi düşünüyorum.nasıl daha etkileyici hale getirebilirim?şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miharbiyoska -- 29 Aralık 2011; 13:06:10 >

• Çerçevelet tabii ki. Çok sıradan bir fotoğraf bile iyi bir çerçeve seçimiyle çok daha güzel görünebiliyor. Çerçeveletirsen çok daha güzel görünecektir.
  • elden teslım et çerçevelet bırde bence gıt usta ellere böle böle abı de arka plan olur son rötuşlar olur bır profesyonel elı degdır daha guzel olsun kı kız odasının baş kölesine assın
  • Fotoğrafın arkasında hoşlandığını yaz bence fotoğrafı verince arkasına bak de
  • bence kargo ile gönder şimdi elden zor olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridermark

Fotoğrafın arkasında hoşlandığını yaz bence fotoğrafı verince arkasına bak de

biraz sakat ya daha farklı birşeyler lazım böyle vay anasına ya dedirtçek birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: miharbiyoska

quote:

biraz sakat ya daha farklı birşeyler lazım böyle vay anasına ya dedirtçek birşey

resmin içine gizli şekilde yaz.Uzun uzun bakarken anlar
  • Sübminal mesaj yerleştir
  • uçuk kaçık fikirler güzelde daha yapılabilir olsun ya
  • Aynen subliminal mesaj yerlestir
  • no ss no güven
  • No ss No güven
  • No ss No güven
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazmapolitan

quote:

quote:

resmin içine gizli şekilde yaz.Uzun uzun bakarken anlar

Da vinci styla

• no ss no güven
  • inanmıyosanız yazmayın arkadaşım zorlayan mı var
  • quote:

inanmıyosanız yazmayın arkadaşım zorlayan mı var

NO SS NO GUVEN
  • Sadece mor ısıkta gorunen kalemler war.onunla bisiler yaz bi koşesine....canina tak edip soylemeye karar werincede mor isik veren fenerlerdn hediye et;)
  • Arkadaşın çizimi iyi bence kıza söyleme ama düşünmesini sagla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 28 Aralık 2011; 17:55:32 >
  • quote:

yes ss yes güven

kızın resmini çizdim nasıl vereyim??

Lara Croft?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.