Şimdi Ara

KIZIMA İSİM ARIYORUM ... !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
37.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nur topu gibi bir "kız" evlat geliyor. Henüz 5 aylık, 4 ay sonra yuvadan çıkıyor yani anlayacağınız.. Sizlerden ricam olayı cıvıtmadan () Türkiye'nin en karizma (alışılmadık-sıradışı ve çekici bir isim) ve içinde "Türkçe" karakter olmayan (çocuğa yakında bir web sitesi kuracağız da ondan + büyüyünce kargocularla sorunlar yaşamasın + e-devlet'e güvenimiz henüz net değil + güzel Türkçe'mizi seviyoruz) KIZ İSMİ önerilerinizi bekliyoruz.. Bu arada çocuğun annesi bir hayli genç! (merak edenler için yazdım). HADİ BAKALIM, tüm katılımcılarımıza Teşekkürler.![bgdnc2]

• Allah bağışlasın,yolu açık olsun kardeşimin...

ceyda bu özelliklere göre güzel bi isim olabilir...

ismi ne olursa olsun sonunda hayırlı olsun... [bgdnc2]
  • karizma mı bilemem ama öncvelikle analı babalı büyüsün sana ve eşine hayırlı bir evlat olsun dostum.. isim olarak da aklımda DENİZ ZEYNEP geliyor

askerdenn hepinize selamlar[bandt]
  • Allah hayırlı evlatlar versin..Onemli olan hayırlı olması.Hayırsız ise ismi ne olsa hayat zehir olur...Benim aklımda iffetli,namuslu kiz anlamında betul var...
  • ' Bade 'olabilirmi
  • "Meltem" nasıl?
  • Lara
  • hayırlı büyüsün.... isim olarak yazın bence bir kenara güzel isimdir<font color='red'>SEZGI</font id='red'>
  • Defne
  • İçinde R, S geçen bişi koyma bence,

Konuşma özürlü olanlar, daha doğrusu konuşması öyle olanlar sıkıntı yaşarlar. Hatta ...

.oO°Oo.
  • nisan ya da esma
  • benay
  • richy ismi ne olursa olsun en azından Türkçe bir isim olsun.
    şimdi diyeceksiniz bizim sölediklerimiz Türkçe değil mi değil kardeşim %80i Türkçe değil.
    bir kere bakın büyük-küçük ünlü uyumuna uyuyor mu?
    atalarımız kendilerine göre iyilik ama aslına türklük açısından çok büyük kötülük yapmışlar bize.
    Arap isimlerini hep dilimize sokmuşlar sanki bir halt varmış gibi.tamam Kur'An'da geçer bu isimler hatta güzel arapça isimler de var benim ismim bile Türk ismi değil mesela Mert:yiğit,cesur gibi anlamlara geliyor

neyse fazla uzatmayayım bence herkes bir özTürkçe kız ismi söylerse çok daha iyi olur türklük açısından
  • Gizem
  • Allah analı babalı büyütsün.

Benim en sevdiğim isim Ece'dir. Kızım olursa ismini de Ece koyarım...
  • bu yaşında çocuğunmu olacak benmi yanlış anladım??
  • Yine birşeyler çeviriyor bu RICHY ama.. Baba parasıyla evlat büyütma nasıl olacaksa.. Hadi bakalım..

Hale koyabilirsin.
    Ceylan koyabilirsin.
    Melda koyabilirsin.

dah çok var ama...
  • heyyy richyy, dedeler, anane ve babaneler duymasin.. [evlol] gobek adi da olsa hec sans tanimiorrlar [evlol]
  • babam sağolsun koyabilirsin
  • "YaReN" hem yazılışıda güsel
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.