Şimdi Ara

KIZIMA İSİM ARIYORUM ... ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
37.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <b>yağmur</b>.... ne varsa türkçede var zaten ingilisceside rain :)
  • iPod olabilir mesela
    ya da xplod
    ya da ikisini katıştır: iPlod :D:D:D
  • lam dogi utanmasan ismini iPod diye değiştirecen ha

riçi sana süper bir isim buldum selebrant
    türkçe değil ama naapalım
  • lara çok kullanılıyor..
  • adı üstünde ismi öncelikle nurlu bişey olsun (nur topu gibi demissin ya o bakımdan)
    ama semanur da koyabilirsin ismini (Türkçe karakter problemi de yok :) )
  • ece
  • -ece selam soyledi
    -hangi ece
    -çekmece (bunu şimdi uydurdum walla)
  • Bu richy bombacısı[dry] tutup bunu da Kız isimleri arşivi diye tutmazsa neyim..[wink]

Bir aralar da kız iğfal ettim dedi verdik veriştirdik sonra olay amatör film senaryosu oldu Gerisi maçhullere karıştı..[?]

Bombacıı..[bgdnc2]

Nuran'ı da koy listeye..

CTRL+c > Movementxy: Clk.Cmd.. MFC.WinId#NotDefteri: Ctrl+V
  • bence kızınızın ismini "Gece" koyabilirsiniz Lal de koyabilirsiniz "Lal" hem değerli bir taş hem de kurumuş kırmızı gül rengi bir de kırmızı şarap demek "Robina" da koyabilirsiniz manasını bilmiyorum Afgan ismi "janset" de koyabilirsiniz bu da Çerkez ismidir.bi de "Yulet" olabilir."ihlas" suresinde geçiyor Yulet "LEM YELİD VELEM YULET..."
  • Fazla rastlanmayan bir isim düşünüyosun sanırım. Bir isim daha önereyim hemen: <b>Serda</b> ("A" harfi uzun okunuyor.)
  • Hacer de olabilir.. Hatice de..
  • Eylem nasıl olur. hıııım
  • duru
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Acharad</i>
    <br />Bu richy bombacısı[dry] tutup bunu da Kız isimleri arşivi diye tutmazsa neyim..[wink]

Bir aralar da kız iğfal ettim dedi verdik veriştirdik sonra olay amatör film senaryosu oldu Gerisi maçhullere karıştı..[?]

Bombacıı..[bgdnc2]

Nuran'ı da koy listeye..

CTRL+c > Movementxy: Clk.Cmd.. MFC.WinId#NotDefteri: Ctrl+V
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

hehe dostum eyvallah isimleri arşivliyorum :)
    dereceye girecek 8 ismi poll yapacağım
    hadi hayırlısı.. donanım haber isim verme törenleri..
  • Lal veya Ayşenur olabilir
  • DESTiNA

Dun gece sen uyurken.../ ismini fisildadim.../ ve hayvanlarin korkunc.../ oykulerini anlattim.../ dun gece sen uyurken.../ ciceklere su verdim.../ ve insanlarin korkunc.../ oykulerini anlattim onlara.../ dun gece sen uyurken.../yuregim bir yildiz gibi baglandi sana.../iste bu yuzden sirf bu yuzden.../ yeni bir isim verdim sana.../ DESTiNA .../ sen oyle umarsiz uyusan da bir kosede.../ iste bu yuzden.../ sirf bu yuzden iste.../ yasamdan cok olume yakin oldugun icin.../ seni bu denli yiktiklari icin Destina.../ yasamimin gizini verecegim sana.... LALE MULDUR "UZAK FIRTINA"
  • Tamam richy sen karar kıl gerekirse ben kulağa ezan okuyup kulağa fısıldamaya İzmir'e gelirim..
  • samyeli isimini seviom bide selinay seviom....
    tafsiye ederim.
  • tek kelimeyle KIVILCIM. çünkü karizmetik ve bir o kadar da çekici bir isim..
  • ŞUKUFE :)
    bnce defne ii isim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.