Şimdi Ara

Kizil Saçli Kizlari Sevenler Kulübü (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.109
Cevap
139
Favori
293.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Okulda sadece cuma günleri atölyede bir kız görüyorum kızıl saçlı ama nasıl biri...
    Neyse hep merak etmişimdir acaba boya mı gerçek mi sanki gerçek gibi çünkü senenin başından beri aynı ton aynı kızıl hiç değişmedi.
    Ben buna sürekli bakıyorum anlamıştır mutlaka bakışlardan ama bir türlü konuşamadım. geçen gün yanında bi erkekle gördüm vay dedim sen karşıdan bak elin oğlu alır gider böyle

Bunun dışında genel olarak kızıl saçlı kızlara karşı değişik bir ilgim var anlayamadığım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

Beni de alın aranıza

Okulda sadece cuma günleri atölyede bir kız görüyorum kızıl saçlı ama nasıl biri...
    Neyse hep merak etmişimdir acaba boya mı gerçek mi sanki gerçek gibi çünkü senenin başından beri aynı ton aynı kızıl hiç değişmedi.
    Ben buna sürekli bakıyorum anlamıştır mutlaka bakışlardan ama bir türlü konuşamadım. geçen gün yanında bi erkekle gördüm vay dedim sen karşıdan bak elin oğlu alır gider böyle

Bunun dışında genel olarak kızıl saçlı kızlara karşı değişik bir ilgim var anlayamadığım...

Tuhaf bir biçim de üzüldüm hocam anınıza. Hep bu yüzden kaybetmiyor muyuz? Keşke konuşacak cesaretiniz olsaydı.
  • ekle
  •  Kizil Saçli Kizlari Sevenler Kulübü

Kizil Saçli Kizlari Sevenler Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atadn -- 4 Mart 2013; 5:21:39 >
  • ekle hocam beni de onur üyesinden de üst seviye bişey yap beni hiper üye mega üye falan
  • ekle hocam
  • Ekle hocam. Ağır kızılcıyım.

• Hepinizi ekledim konuyu canlı tutalım SS'lerle destekleyelim SS'ler çok uçuk olmasın konu silinmesin sonra
  • hastasıyım diyebilirim, susuz yutarım..
  • Dikkatli resim koyun da sonra konu gümlemesin
  • Yaz beni de 2 tane cok etkilendigim kiz tipi vardir kizil ve kahkullu mavi gozlu (zoeey deshchannel gibi bi kiz gelse kiyamam bakmaktan)

Beni Lickitung üye yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman_PoweR -- 4 Mart 2013; 14:26:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

Beni de alın aranıza

Tuhaf bir biçim de üzüldüm hocam anınıza. Hep bu yüzden kaybetmiyor muyuz? Keşke konuşacak cesaretiniz olsaydı.

Aynen hocam aynen. Az cesaret olsa biraz da ağzımız laf yapsa olacak da işte...

• ooo ben geç görmüşüm burayı yahu aranıza en fanatik kızılcı geldi valla hergün irem sakla beraber yaşıyorum lan yok böyle birşey..

kızıllar candır yaşamdır hayatın bir lütfudur bizlere.... ek benide..
  • ismim buyuk harflerle bulunsun

• CcC auuuuuu CcC yaz benide
  • Yaz benide
  • itici kız tipi....peh....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleeeeee
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.