Şimdi Ara

Kızı Faceden Ekledim Şimdi Napcam ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bizim okuldan hoşlandığım bi kız var.Akşam okulda onunla karşılaştım ve biraz muhabbet ettik(ilk kez kızla konuştum).Kızı faceden ekledim o da kabul etti.Şimdi napmam gerekiyor?

• Dürt
  • Hocam havadan sudan ac konuyu sonra okulda sevmedigi hocalari felan sor maksat laf olsun.Eger zaten oda sana deger veriyorsa konuyu oda uzatir onunda sana sorulari olur.Kisa kisa cevaplar veriyorsa ısin zor gibi mesela
    A ERKEK B KIZ
    A;Okulda sevmedigin hocalar kimler?
    B;Xxx bide fff
    A;Hadi ya iyimis bende sevmem zaten xxx i
    B:Aynen

Inan boyle muhabbetlere sacma kisa cevap veren kizlar cok denk geldi bana zaten coguda husran ;(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxeveR

Hocam havadan sudan ac konuyu sonra okulda sevmedigi hocalari felan sor maksat laf olsun.Eger zaten oda sana deger veriyorsa konuyu oda uzatir onunda sana sorulari olur.Kisa kisa cevaplar veriyorsa ısin zor gibi mesela
    A ERKEK B KIZ
    A;Okulda sevmedigin hocalar kimler?
    B;Xxx bide fff
    A;Hadi ya iyimis bende sevmem zaten xxx i
    B:Aynen

Inan boyle muhabbetlere sacma kisa cevap veren kizlar cok denk geldi bana zaten coguda husran ;(

hocam direk okulda sevmediğin hocalar kimler diye sormam saçma olmaz mı ?
  • merhaba ya da selamun aleyküm mü demeliydim ehe
    diye gir konuya sonrası kaymak gibi akar
  • Hemen konuşmaya çalışma. Bekle bikaç gün. Yoksa kendini geri çeker

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ss ile olaya girin hocam. Komik çocuk olma durumu cepte

Kızı Faceden Ekledim Şimdi Napcam ??

• Meriç olma da

• up
  • Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt
    Dostum biraz muhabbet ettikten sonra baktın konu bulamıyorsun gir hocalardan felan maksat laf olsun işte ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxeveR

Dostum biraz muhabbet ettikten sonra baktın konu bulamıyorsun gir hocalardan felan maksat laf olsun işte ;)

hocam işte o ilk muhabbeti nasıl açıcam.Merhaba merhaba dedikten sonra ne diyecem?Kızla daha ilk defa konuştuk o da max 10 dk sürmüştür zaten.
  • Acele etme kardeşim, yüz yüze konuşmuşsun zaten akşamına eklemişsin. Hele bir kaç gün geçsin, hızlı gitme
  • Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt
    Hocam mümkün oldugu sürece tekrar onunla yüz yüze konuşmaya çalış yüz yüzeyken emin ol daha iyi olur ve demınki arkadaşın yazdıgı gibi acele etme.Belkide kız senı kırmamak için kabul etmiştir bunu henüz bilemeyiz.

He illa faceden yazarsam daha iyi olur benim için diyorsan dersinki hangi ortaokuldan geldın hangi bölümü okumak istiyorsun felan baktın muhabbet sönüyor nerelisin felan de kızı bi tanı önce.

Ama kesinlikle acele etmeyın hocam.
  • bunu soran adamın ilişkinin her aşamasında yardıma ihtiyacı vardır, ne yazsak kaçınılmaz sonuç değişmeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: The legacy of Kül Tigin

bunu soran adamın ilişkinin her aşamasında yardıma ihtiyacı vardır, ne yazsak kaçınılmaz sonuç değişmeyecek

Bi yerden başlamak lazım değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polene Alerjisi Olan Arı

quote:

Orijinalden alıntı: The legacy of Kül Tigin

bunu soran adamın ilişkinin her aşamasında yardıma ihtiyacı vardır, ne yazsak kaçınılmaz sonuç değişmeyecek

Bi yerden başlamak lazım değil mi ?

Başlanacak yer burası değil, tecrübe etmen çeşit çeşit ortamlara girmen yaşaman gerek bazı şeyler için.
  • twek yap ona hocam
  • Kimse "em onu" dememiş.

DH level mi atladı nedir?
  • Foto begenesiyle başla okulda konuşmaya devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , yoksa Selamünaleyküm mu demeliydim ehe

Demelisin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.