Şimdi Ara

HİÇ BU KADAR KORKTUĞUMU HATIRLAMIYORUM - UYURKEN KONUŞMA SESLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21
Cevap
1
Favori
24.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün gece odada saat 2'yi biraz geçiyordu laptop açıktı ve kapattım yattım oda biraz sessiz olduktan sonra salonda konuşma sesleri duydum ancak kısık sesle ve ne dediği anlaşılmıyordu arada da bir değişik rüzgar sesi gibi bir ses geliyordu salonda biraz ürktüm vesvese yapıyorum sandım sonra besmele çektim ancak ses kesilmedi yine iki kişi varmış gibi yine konuşma sesleri duydum sonra bildiğim tüm duaları okudum ancak sesler kesilmedi yine sonra oda da yatan kardeşimi uyandırdım uykun yoksa film izleyelim vs diye sonra o da uyandı biraz film izledik sonra yattık tekrardan ve o sesleri bir daha duymadım hayatımda hiç bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum ilk defa soğuk soğuk terledim sizce bu durum neydi böyle benzer bir şey yaşayan var mı bu gece nasıl geçecek korkuyorum doğruyu söylemek gerekirse

• Rüzgardandır.Bide şöyle düşün gerçek olsa bile en fazla ne yapabilirlerki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mopalmo -- 12 Mart 2012; 13:19:42 >
  • Gece uyurken kardesim gelse film izleyelim dese ağzını burnunu kırıp salona kitlerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Gece uyurken kardesim gelse film izleyelim dese ağzını burnunu kırıp salona kitlerdim
    En azından bağıra çağıra konuşmamışlar. Düşünceliler yani uyuyana saygılılar.
  • ben de ışteyken telefon çalıyor niye bakmıyonuz abı diyodum 14 saat ayakta kalmaktanmıs belkı bışey takmıssindir kafana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

ben de ışteyken telefon çalıyor niye bakmıyonuz abı diyodum 14 saat ayakta kalmaktanmıs belkı bışey takmıssindir kafana
    Salona gidip baktın mı?
  • quote:

ben de ışteyken telefon çalıyor niye bakmıyonuz abı diyodum 14 saat ayakta kalmaktanmıs belkı bışey takmıssindir kafana
    Ara sıra banada oluyor. Hatta bazen çarşıda gezerken birisi benim adımı bağırarak söylemiş gibi olur etrafıma bakarım
  • quote:

Profesör olarak yorumum: Evinize uzaylı gelmiş çatıda(damda)laflayıp gitmişler iyi günler...
  • Mobildeyim su an. Aksam burdan bisi anlaticam. Benzerini yasadim. Mesajim otlansin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BossPower

Mobildeyim su an. Aksam burdan bisi anlaticam. Benzerini yasadim. Mesajim otlansin
    bir kaç hafta önce oldu banada bi benzeri safranboludaydım hava çok kötü ve aşırı karlıydı arabayı çıkartamıyorum o derece en az 40 cm karlı gece saat 4-5 falan tuvalete gittim uykulu değildim yanılmış olamam tuvaletteyken bir kaç kere ismimi söyleyerek biri bağırdı ses çok yakından geliyodu dışarısı da olamaz çünkü 2. kattaydım ve evin az ilerisinde orman var küçük bi tane piknik alanı gibi bişey kendi kendime dedim evde kimse yok dışarısı zaten durum belli bu havada kim olabilir bağırsa b ile o kadar yakından ses gelmez dua ettim sabah ezan okununca namaz kıldım bir kez daha olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: trafik cenavarı

bir kaç hafta önce oldu banada bi benzeri safranboludaydım hava çok kötü ve aşırı karlıydı arabayı çıkartamıyorum o derece en az 40 cm karlı gece saat 4-5 falan tuvalete gittim uykulu değildim yanılmış olamam tuvaletteyken bir kaç kere ismimi söyleyerek biri bağırdı ses çok yakından geliyodu dışarısı da olamaz çünkü 2. kattaydım ve evin az ilerisinde orman var küçük bi tane piknik alanı gibi bişey kendi kendime dedim evde kimse yok dışarısı zaten durum belli bu havada kim olabilir bağırsa b ile o kadar yakından ses gelmez dua ettim sabah ezan okununca namaz kıldım bir kez daha olmadı

Alıntıları Göster
    Kanka bizdik o evde çalmaya bişey bulamayınca 2 muhabbet edelim dedik hemen konu açıyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: trafik cenavarı

Alıntıları Göster
    kendi isminizin bağırıldığını duymanız normal. bu genelde aşırı yorgunken ya da rahatsız veya gergin bir şekilde yattığınızda olur. kulağınızın dibinden size fısıldamalar, isminizin bağırılması, çığlık duymanız olası. uyumaya çalışırken hoş olmaz tabi ancak bunun sebepleri bunlardır.

salondan gelen ses konusu da bununla alakalı. yukarıda bahsettiğim durumlarda olası, henüz tam uykuya geçmeden bilinçaltının çalışmaya başlaması durumunda böyle şeyler olur. aklınızdan belirli belirsiz rasgele düşünceler geçmeye başlar. bazılarının farkına da varabilirsiniz hatta.

korkulacak bir durum yok. sizi izleyen cinler periler yok yani. bu durumda yapılacak en sağlıklı şey kalkıp ılık bir duş almak, bir süre tv izlemek ve vücudun doğal bir şekilde gevşemesini beklemektir.

her türlü uyku bozukluğunu yaşadığım için bu konuda bilirkişi olabilirim

• Gecenlerde bir arkadasa da boyle olmus. Bi daha o arkadastan haber alamadik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış.

Gecenlerde bir arkadasa da boyle olmus. Bi daha o arkadastan haber alamadik..
    Gidip muhabbete katılsaydın çay filan demleseydiniz sabahlardınız hem sıkılmamış olurdun, benimde var öyle arkadaşlarım arada gelip beni işe giderken filan uyandırdıkları bile oluyor çok iyi birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Gidip muhabbete katılsaydın çay filan demleseydiniz sabahlardınız hem sıkılmamış olurdun, benimde var öyle arkadaşlarım arada gelip beni işe giderken filan uyandırdıkları bile oluyor çok iyi birşey

Alıntıları Göster
    önceden banada olurdu. Saat 11 de işten gelirdim uyumam 3ü geçerrdi. yattıktan hemen sonra sanki salondan ayak sesleri duyar gibi olurdum. yattığım yerden kalkar dikkatlice dinlerdim ozaman duymazdım sesleri. ne zaman gözlerim kapanır uyumaya yakın olurdum sesler devam ederdi taa uyuyana kadar.

• aga kimse de cikip demiyor ki;
    "kedidir kedi" diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: RΣΛPΣR

aga kimse de cikip demiyor ki;
    "kedidir kedi" diye
    kardeşinin kıymetini bil
  • Fazla zirvalamayin 1 kup altin getirin derdi insan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeX

Fazla zirvalamayin 1 kup altin getirin derdi insan :)
    Hocam aynısı bana oldu.

Sebebi kulak iltihap yapmış.Rüzgar sesi konuşma sesi gibi geliyordu.Belki senin de bundandır.Geçmezse kulak burun boğazcıya git
  • quote:

Orijinalden alıntı: u_eskici

önceden banada olurdu. Saat 11 de işten gelirdim uyumam 3ü geçerrdi. yattıktan hemen sonra sanki salondan ayak sesleri duyar gibi olurdum. yattığım yerden kalkar dikkatlice dinlerdim ozaman duymazdım sesleri. ne zaman gözlerim kapanır uyumaya yakın olurdum sesler devam ederdi taa uyuyana kadar.

Alıntıları Göster
    Lan insan gidip bir bakar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.