Şimdi Ara

KIZA NE DEMELİYİM YARDIM BEYLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle ciddi bi konu size anlatıcam ergenler yorum yapmasın

Merhaba arkadaslar;
    çıktıgım kızın annesi görüsmemize izin vermiyor bu mu sorun diyeceksiniz öyle böyle değil 3ay göremediğim oldu kızı sonrada zaten gizli görüşmüştük kızın beni çok sevdiğini biliyorum bende seviyorum az mı dayandım hanginiz 3 ay beklersiniz bir kzı beyler hanginiz? bu 3 aylık zamanda kızı hiç aldatmadım başka kızlarla takılmadım kız benden 1 yaş küçük dolayısıyla arkadaslarım bana çok baskı yapıyor ayrıl sübyancı mısın falan filan diye ama ben ne sübyancı ne de ib..yim sadece seviyorum beyler ama böyle olmuyor uyku uyuyamaz oldum bi yandan arkadaslarım bi yandan annesi canımı cok sıkıyor ayrılsammı diye düşünüyorum ama kıza bunu söyledigimde beni asla bırakma diyor susuyorum beyler bişey diyemiyorum yardımcı olun ne yapmalıyım?

Şunu da belirteyim kimse bana bakmaz diye tedirgin olmuyorum hani diyebilirsiniz bu cocuk ameledir bi kız bulmustur baskasını bulamaz diye 17yaşındaym 174boy 58 kiloyum boksörüm üçgensi vucudum var sixpack çalısıyorum yakışıklıyım demiyorum ama tipsiz değilim hani kızlara deriz ya gideri var diye öyle diyebilriz kız bulma konusunda sıkıntı çekmeyecegimi biliyorum arkadaslarım beni cok etkiliyor iki arada kaldım beyler ne yapmalıyım ayrılsam mı yoksa böyle devam mı etsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.