Şimdi Ara

Kıza İnstagram'dan nasıl yazılır? [13 Ekim Edit] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
161.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atatürk adını böyle şeylerde kullanmayın bari. Atatürkçülük bir yürüme biçimi değil, düşünce yapısıdır. Zaten görüşleriniz aynı ise tanıdıkça birbirinizi bu konulardan sohbet edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naptin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Nükerbüker

merhaba yoksa selamın aleyküm mü demeliydim ehe :)

Dh li girişi budur

• Julimezar kullanıcısına yanıt
    Ben değilde bir arkadaşım yaptı kız hikayeye müzik çekmiş oradan bu yazmış işte müziğin adı ne tür müzikler dinliyon bende aynı falan derken uzar muhabbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Benim profilde var boyle bi konu kank gir bak

hangi hocam konu
  • Yahu cesaret edebilirsem yazarim ne demek kaybedecek neyiniz var ki? Sizin olmayan bir sey icin neden korkuyorsunuz ki ? Yazin gitsin işte. Kusura bakmayin ama bu dusunce tarzini degistirmezseniz genellikle kaybeden tarafta olursunuz aci ama gercek p

• Julimezar kullanıcısına yanıt
    Bak mesela bir örnek vereyim sana:
    Bugün her zaman olduğu gibi instagramda geziniyodum bir arkadaşım geçenlerde gittiğim bir yerde fotoğraf atmış. Bende yorum yaptım dm den şimdi kızla konuşuyoruz ama alt yapısı olması lazım mevzunun. Yani bir iki kere yorum yap ondan sonra konuşmaya başla. Konu açmadan da bodoslama dalma yoksa sadece kızı beğendiğin için konuşuyosun gibi düşünür.
  • Kıza İnstagram'dan nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • salagil kullanıcısına yanıt
  • No1ZenciTR N kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten nadiren atıyor story birde birkaç defa atmasını mı bekliyicem?
  • Buusaatteuyanma B kullanıcısına yanıt
    Hocam kaybedecek birşey yok ta ne bileyim tersler sonra bir arkadaşın kulağına gider filan hoş olmaz gerçi aynı okulda değiliz ama neyse.
  • C.McGregor kullanıcısına yanıt
    Hocam shazam var işte o da saçma olmaz mı ?
  • Mentollü Kurşun kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçek dhli girişi o da o girişle başlayıp sonu mutlu biten bir konu görmedim .
  • disintegratorsss D kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah çok geç kalktım sabah dediğim akşamüstü 5 sonra banyo yemek filan derken 8 oldu saat halısahaya filan gittim geldiğimde 11.45 ti saat geç oldu yazmadım bende.
  • nicolatesla101 N kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke hüloğğ şuna iki laf sokayımda keyfim yerine gelsin diye mesaj yazmak yerine güzelce bir okusanız konuyu. Kız çok güzel değil ama kedisi olmasını kedi sevmesi ve Atatürkçü olması hoşuma gitti o paylaşımı da hoşuma gitti ve kafa dengi biri olacağını düşündüm. Sonra bende gitarla İzmir Marşı(ki çalmayı çok severim yakın zamanda çekip Youtube'a yükleyecektim) çalıyım dedim biri dedi 9 eylülde at İzmir'in kurtuluşu filan. Biraz okuyun konuyu lütfen.
  • trinidinas kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah çok geç kalktım banyo akşam yemeği derken oldu saat 8 sonra halısahaya gittim geldim eve 11.45 banyo filan ettim ancak oturdum bilgisayara geç oldu diye yazmadım yarın yazmaya çalışıcam. Yazarsam editlerim buraya haberdar ederim.
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geçti yalnız paylaşım üstünden yani 2 hafta bitti 3. hafta oluyor? Tiple ilgili çok sıkıntı olacağını sanmıyorum o da aman aman güzel değil de boy biraz sıkıntı (biraz değil çok sıkıntı) o da fotoğraflarda belli olmuyor rezillik olursa buluşmada olur.
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Hocam yazan oldu bu sene 1'i açıldı 2si muhabbet açmaya çalıştı da ne bileyim ben sevmediğimden midir kafa dengi gelmediler filan beğenmedim yazan kızların biri benden uzun görmediği biri de değilim aynı okuldayız anlamış değilim.
  • Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Aynen 9 Eylül'de İzmir Marşı atayım diyordum kendi çaldığımı da atabilirim ama süresi kısa zor olucak. Acaba direk çalıp profilime mi yüklesem hem kalıcı olur hem daha uzun olur.

Hotel California iyi güzel de bilinmiyor hocam. Led Zeppelin - Stairway To Heaven başlangıcı da efsane ama malesef en azından burada pek bilen yok. Anca müzikle ilgilenen biri olursa (ki daha denk gelmedim). Onun dışında Yıldızların Altında var aşşağıda ki videodan öğrenmiştim. Onun altındaki Ah Bir Ataş Ver'e de bayılıyorum ama tabını vermemiş onunda.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.