Şimdi Ara

Kıza İnstagram'dan nasıl yazılır? [13 Ekim Edit] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
161.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesin bir yolu yok bunun. Kızın ruh hali, karakteri, seni beğenmesi gibi etkenler var. Selam ya da merhaba gibi şeylerin tutması için çok yakışıklı, zengin artık kızın ilgisini ne çekiyorsa ondan olman lazım ki geri dönüş yapsın. Tecrübelerime dayanarak en çok tutan giriş ise benimle evlenir misin yazmak oldu, bu şekilde çok kızla konuştum. Ama sadece konuştum geyik döndürdüm, ciddi düşünüyorsan bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Hocam sabah çok geç kalktım sabah dediğim akşamüstü 5 sonra banyo yemek filan derken 8 oldu saat halısahaya filan gittim geldiğimde 11.45 ti saat geç oldu yazmadım bende.

Canınız saolsun hocam.Ama güzel haberlerinizi bekliyorum en yakın zamanda :D
  • Ciddi değilsiniz heralde hocam "benimle evlenir misin" kısmında?

-20 Ağustos uygun mu?
    +Pardon?
    -Nikah dairesinden gün alıcam da

Gibi birşey belki ama bu korkutur kızı yav.
  • disintegratorsss D kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam haberdar ederim.
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    Umrumda değil açıkçası, amacım geyik yapmak ve oldukça ilgilerini çekiyor bu taktik

• Başka şehirdeki kıza filan yazarsınız öyle de ufak bir ilçede beraber yaşayınca olmuyor öyle.
  • quote:

Başka şehirdeki kıza filan yazarsınız öyle de ufak bir ilçede beraber yaşayınca olmuyor öyle.

İstanbul olduğu için rahatım, şöyle bi detay vereyim bu şekilde başladığım muhabbet bi kere ciddiye bindi kız sıkı giyin üşütme, eve varınca haber ver gibisinden şeyler yazmaya başladı dedim noluyo anasını satim

• Sevgili olmak arkadaş olmak filan istemiyorsanız niye konuşuyorsunuz ki hocam kızlarla?
    Kafa dağılıyor işte o kadar yoğunluk, stres arasında

• quote:

Aynen 9 Eylül'de İzmir Marşı atayım diyordum kendi çaldığımı da atabilirim ama süresi kısa zor olucak. Acaba direk çalıp profilime mi yüklesem hem kalıcı olur hem daha uzun olur.

Hotel California iyi güzel de bilinmiyor hocam. Led Zeppelin - Stairway To Heaven başlangıcı da efsane ama malesef en azından burada pek bilen yok. Anca müzikle ilgilenen biri olursa (ki daha denk gelmedim). Onun dışında Yıldızların Altında var aşşağıda ki videodan öğrenmiştim. Onun altındaki Ah Bir Ataş Ver'e de bayılıyorum ama tabını vermemiş onunda.

Ben de onu dedim işte profiine at diye hem belki tekrar dinlemek ister falan

Stairway to heaven'ın başı aslında tam profile koymalık cidden

Aga stairway to heaven'ı çalabiliyorsan ah bir ataş ver'i deneye deneye çıkarabilirsin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen yaz ben de yazcam hocam hadi bakalim

Fotoğrafının yorumunu da dm den yapabilirsin. O da işe yarıyor :)
  • aga bu ne ya :D kız bu yorumları okusa affedersin ama götüyle güler 2 muhabbet çevireceksin.Ne bu
  • Kimse de yazmamış.Merhaba ya da selamun aleyküm mü demeliydim ehee dersen direk sana cevap verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yazmadın mı?

• Merhaba nasılsın yaz işte hocam ne kadar kasıyorsun ondan sonra kız konuşmak isterse uzar muhabbet

• Kafa dengi biri değilse çekilmez oluyor benim için anca muhabbeti iyi biriyse belki.
  • Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Stairway to Heaven üstünde çalışmam gerek biraz kafa karıştırıyor Nothing Else Mather gibi. Hotel California'yı şuradan bakıyorum bu biraz daha kolay biraz çalışırsam çalabilirim bunu.

Ah Bir Ataş Ver'i de kendimce çıkartmaya çalışıyorum biraz ama sadece başını çıkartabildim zorlasam devamı gelebilir. Yinede böyle büyüleyici olmaz.

• IsO6 kullanıcısına yanıt
    Haydaaa iddia büyüdü şimdi yokmu arttıran
  • No1ZenciTR N kullanıcısına yanıt
    Attığı story üzerinden 3 hafta geçti. Fotoğraflarının da hepsi kendi fotoğrafı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.