Şimdi Ara

Kıza İnstagram'dan nasıl yazılır? [13 Ekim Edit] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
231
Cevap
3
Favori
161.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyeceksin ki, Ben Erzincan'dan gelmisem, hani su ruzgarinin sert, erkeginin mert oldugu yer. Vallah ya benim olasan, ya da gara topragin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • roket5361 kullanıcısına yanıt
    Yinede ne biliyim cesaret edemiyorum işte. Acaba story atmasını mı beklesem?
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Konuda herhangi bir olay yok ki hangi kısmı csb?
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    telefondan konuşacaksın alt tarafı. anında cevap vermek durumda değilsin. reel olsa anlarım. ilk mesajı atmak da zor olabilir ama gerisi çorap söküğü gibi gelecektir inan bana
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Erkeğin Mert olduğu kısmı doğru adım Mert birde çıkartıp masaya vurayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Erkeğin Mert olduğu kısmı doğru adım Mert birde çıkartıp masaya vurayım mı?

Yav bana kalirsa, hic acilma bile kaldirirsin seyini. Niye sen aciliyon o acilsin bir kere de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ya yanlış birşey yapmadığım sürece sıkıntı olmaz gibi geliyor kız çok güzel değil ama daha bu sene 1 kızı reddettim başka bir kız dm den yazdı çok fazla yüz vermedim bir kız daha yazıyor dmden ona da umutlandırmamak için pek yüz vermedim aynısı benim başıma gelicek diye korkuyorum eden bulur şeysinden.
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Hocam açılma filan yok tanışmıyoruz bile dm den merhaba yazıp tanışmayı düşünüyorum.
    O olası bir durum onu göze alacaksın. Ama sen elinden gelenin en iyisini yap. En iyi şekilde nasıl bir insan olduğunu ona göster, boğmadan tabii. Olacağa bakar biraz da bu işler. Şansını denemezsen olacağı varsa da olmaz o yüzden cesaretini topla yaz gitsin kaybedecek bi şeyin yok
    Sanırım yarın yazıcam ama emin değilim. Yazıpta bir problem olursa yardımcı olur musunuz özel mesaj atsam?
    çalışırım ama bana güvenmeyin tek asli dayanağınız kendiniz olsun
    Yinede birine fikir danışmak iyi oluyor hocam.
    elbette yakınen tanıdığın abilerin ablalarına da danışabilirsin
    Bu kadar zorlamayın ya alt tarafı kıza mesaj atcaksınız, senin yerinde olsam "kaç gündür sana mesaj atmak için sebep arıyorum ama bir türlü bulamadım" yazarım. Net geri dönüş olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Danışabileceğim abi abla yok en yakın arkadaşıma danışırım o da sağolsun her seferinde yanlış yönlendirir beni.
  • kavinx kullanıcısına yanıt
    Zaten çok güzel fotoğrafını gördüm aşık oldum ölüyorum bitiyorum gibi birşey yok. Öyle bir fotoğrafta denk geldi hoşuma gitti bende dedim takip edeyim ne olucak o da geri takip etti. Sonradan baktım kedisi var kedili şeyler filan beğeniyor sonra siyasi görüşte aynıymış benim dile getirmeye korktuğum şeyi adam İnstagram storye atınca dedim kafa biri olabilir yazsam mı.
    Yaz gitsin, en fazla tersler

• Nükerbüker kullanıcısına yanıt
    Bunu yazan varmı diye bakıyordum şimdi gidiyorum

• kavinx kullanıcısına yanıt
    Ha çok birşey değilmiş ya . Diyarbakırdan abileri gelip topuğuma sıkmasınlar da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Bu güne kadar en yakın arkadaşlarım dahil kimseye selam yazmamışdır msn döneminde slm yazmışımdır ama selam yoktur . Naber bile sayılıdır. Yalnız okulda çok fena bir merhaba salgını başlattım alıştırdım herkesi zaten merhabayı sık kullanırdım okulda böyle ebola gibi yayıldı herkes kafayı hafif aşşağı yukarı yapıp merhaba demeye başladı. Merhaba desem olmaz mı?

Yani lafin gelisi soyledim hocam selam,merhaba, naber tarzi şeyler soyleyin demek istemistim gerisi sizin tercihiniz ama bende boyle baslayinca çok geri donus alamadim ama olsun :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.