Şimdi Ara

KIZ TAVLAMA REHBERİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.920
Cevap
129
Favori
191.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Utkuhan, bu konu hakkında çok şey yazmak istiyorum ama yoruldum artık bu konudan.. Sen beni anlıyorsudur az çok.. Namus ayagi ceken Türk kızının ne kadar cin ve sinsi oldugunu herkes bilir. Sizlerinde dedigi gibi "Adam gibi adam olsun gerisi önemi değil" böyle bir yalanı anca bizim kızlarımız söyler ve öyle bir söyler ki inanırız.. Kısacası 1 Yabancı kızı, 10 Türk kızına değişmem..

Bende yoruldum dostum bugün pazar tatilim ve inanırmısın hep evdeydim bugün bende artık yoruldum dışarı çıkacam garip tipler görecem zaten hafta içi işe gidiyorum,valla bazı arkadaşlarım var gel kızlara takılam diyiyor ama cidden evde oturup ps3 de pes oynamayı kızlara tercih ediyorum cidden sıkıldım zaten belli yaşa geldik artık öyle takılıp olur olmadık birine denk gelirsem söylediği lafı kaldıramam hani gençken gülüp geçerdikde artık apırlığımız var biraz daha bekleyelim iyi eli yüzü düzgün biri denk gelirse evlenirim artık çok ayrıntıya girmeyecen seninde dediğin gibi yapacak bişey yok artık.

PES oynamayi hic birşeye değişmem ..
    />
    Ama yine piyasaya, gece hayatına gir.. Ortamlarda ismin olsun, eve kapanma.. Yapacak birşeyimiz yok tüm kızlar böyle maalesef ama kendimizi eve kapatmamaliyiz.. Cogu günü birlik yada sadece ortam içinde kalacağindan dolayi eglenmene bak.. Sana Norveçli bir bayan bulacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 10 Nisan 2011; 23:45:29 >

• Ergenler için güzel bir rehber olmuş. Şu anki çıktığım kız tabulaşmış "Türk Kızı" imajını sildi beynimden.Şanslı biriyim galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

@TIGERSHARK

Aman diyim çok sakat iş yapıyorsun.3 vs 1 dalmışlardı bana

@johonwayni

Katılıyorum.

@_DIESEL_

Ya abi paranın ne önemi varki 15 yaşındaki bi kız için.Ver eline cips kola geç parka diyorum.Sesini çıkarmaz

@Utkuhan

Evde bütün gün ps3 oynuyorsun ve eli yüzü düzgün bi kızın sana gelmesini bekliyorsun.Yanlış yapıyosun abi.Forumda öyle adamlar varki arkadaşları yok,kız ortamına giremiyorlar.Senin öyle bir şansın var işte ne güzel.Arkaşın seni çağırdığında mutlaka git.Kız sana ne söyleyebilir ki durduk yere çekindiğin konu ne ? Koyver gitsin

@djoy

RideMyRocket zaten demek istediklerimi özetlemiş, onu dikkate al.

@W140

O an konuyu bi sinirle açmıştım sert konuşmuşum :\ Valla bende inanamadım abi kendime.Çok değiştim şu son 1 senede

Black ops kardeşim yok yanlış anladın evet öyle ortamlarım oluyor çalıştıgım iş yerinden dolayıda oluyor bzen gelip tanışmak isteyende çok kız oluyor öyle söyleyip ukalalık yapmak istemedim,inan çalıştığım iş biraz yyorucu oluyor ve uğraştırıyor özel bi dal merkezinde çalışıyorum üroloji merkezi diye böbrek hastalıkları ve cinsel sorunlarada bakıyor benimde baya bilgim var bu konularda cinsel bişey merak ediyorsan sorablirsin her zaman,hastanede çok kız ayarladım hatta en çok istediğim fantaziyi bile yaptım,ameiliyat masasına kızı uzattım soydum iyice ve güzelce sevişirken masanınbi düğmesi var uzaktan onla masayıı bi aşağı yıkarı indiriyordum ve indirirkende harika bi şekilde sevişiyordum lütfen beni yanlış anlama bunla artistlik yapan biri değilim aslada olmadım çünkü bu havalanmaya değecek bişey bile değil.

Ama artık elimi çektim sayılır bi kız gelip tanışırsa onla oluyorum yoksa uğraşmıyorum 18 yaşla 27 yaş arasında gerçekten çok fark var 18 yaşında olsam yapmadığım çılgınlık olmaz ama artık kendim ve ailem için bi düzen kurmalıyım çalışıp para biriktiriyorum,pazar gününü ailemle geçiriyorum yada ps3 de oyun oynuyorum,bişeylerim olmalıki ilerde ciddibişey olursa evleneceğim zaman kız istemede hep çapkınlık yaptım kızlarla yedim bişeyim yok demiyeyim demi ama siz elinizden geleni yapın tam o yaşlardasınız bu konuda ben sana katılıyorum tamamen ve onun için konuna yazıyorum özen gösteriyorum.

• quote:

quote:

quote:

Utkuhan, bu konu hakkında çok şey yazmak istiyorum ama yoruldum artık bu konudan.. Sen beni anlıyorsudur az çok.. Namus ayagi ceken Türk kızının ne kadar cin ve sinsi oldugunu herkes bilir. Sizlerinde dedigi gibi "Adam gibi adam olsun gerisi önemi değil" böyle bir yalanı anca bizim kızlarımız söyler ve öyle bir söyler ki inanırız.. Kısacası 1 Yabancı kızı, 10 Türk kızına değişmem..

Bende yoruldum dostum bugün pazar tatilim ve inanırmısın hep evdeydim bugün bende artık yoruldum dışarı çıkacam garip tipler görecem zaten hafta içi işe gidiyorum,valla bazı arkadaşlarım var gel kızlara takılam diyiyor ama cidden evde oturup ps3 de pes oynamayı kızlara tercih ediyorum cidden sıkıldım zaten belli yaşa geldik artık öyle takılıp olur olmadık birine denk gelirsem söylediği lafı kaldıramam hani gençken gülüp geçerdikde artık apırlığımız var biraz daha bekleyelim iyi eli yüzü düzgün biri denk gelirse evlenirim artık çok ayrıntıya girmeyecen seninde dediğin gibi yapacak bişey yok artık.

/>
    Ama yine piyasaya, gece hayatına gir.. Ortamlarda ismin olsun, eve kapanma.. Yapacak birşeyimiz yok tüm kızlar böyle maalesef ama kendimizi eve kapatmamaliyiz.. Cogu günü birlik yada sadece ortam içinde kalacağindan dolayi eglenmene bak.. Sana Norveçli bir bayan bulacam

quote:

quote:

quote:

/>

Norveçli birisinin fotosunmu atacan pm me bak ciddiysen buna hayır demem ya bazen takılırımda kanka ben Elazığda yaşıyorum gece klubu yokki burda

• quote:

Kızların psikolojisini daha iyi anlamanız için size bir sohbet kaydını göstereceğim

BEN:hoşuna gidiyo değilmi seni süründürmesi
    BEN:çevrende 1000 abaza var
    BEN:hepsi sana sarkıyo,ama o senden kaçıyo dimi
    BEN:bunu kabullenemiyosun
    BEN:lütfen doğruyu söyle ?
    KIZ : of evet
    KIZ: ve o bana geri gelse
    KIZ:her istediğini yapıcak kadar salağım yani
    KIZ:ben X'i zamanında çok üzdüm varya
    KIZ:ama şimdi kedi gibi olucak durumdayım

Türk kızı

• Ben çok ağladım aşk olaylarına ama hepsi yalan arkadaş. Dediği gibi türk kızları cin şeytan.. Bakirelik falan yalan tamam bakire olabilir benim aşık oldugum kız ama benimle neler i yapmadı ki . Şimdi başka biriyle benden sonra 2.bu ki bana köpek gibi aşıktı sözde 2 yıl falan cıktık . Neyse benim bu konuya katabileceğim ciddi düşünenler için herzaman ilişkiye dengeli başlayın hiç bir zaman köpek olmayın . Türk kızı 'HIM'ın ne kadar değerli oldugunu biliyo her zaman için senden iyisi varsa ona gidicektir sonrada mutlu edemedin aşk yetmiyo falan diyecektir ve ayrıca kızın kankalarıyla dost olmazsanız mıçtınız onlar sizi sevmiyosa boşuna ciddi düşünmeyin.

Bir arkadaş sevgili olayına girmeden işi pişirmek istiyorum demiş onun için şunu söyliyebilirim . O kızın kankasıyla konuşabilirsin yada kıza ben eskisi gibi değilim aşık olmayı beklemicem artık . Rahat kafa yormayan eglenebileceğim kızlarla cıkıyorum falan diyebilirsin. Cinsellik konusunda kasıcak kızlar beni artık cok sıkıyo diyebilirsin. Eğer kız + sıysa sana söyler zaten tabii burda iş sende bitiyo senin güzel yönlerin yoksa hiç bi kız sana olmaz . Ben cok yakışıklı olmasamda takıldıgım kişiler sayesinde 2 3 kişi düşürdüm mesela. Detaylı bilgi istiyosan pm atabilirsin cünkü en rahat olaya ulaşmana yardımcı olmak isterim aşık olmandansa.

• Hocam kız arkadaşıma en kral doğum günü süprizi olarak ne yapmalıyım lütfen 3 mayısa kadar bulmam lazım :)
  • Benim çevremdekiler niye böyle değil, zaten 4yillik lise hayatımda sınıfta en fazla kişiyle çıkan benim oda 2kisi, kızlarda öyle, zaten benim amaçta egelence, öyle SMS filan uğraşmadan, canım istediğimde arar konuşursun, arkadaşlık derseniz hepsi ailem gibi.
  • @Dextercrime

Şanslısın, istisnalar olabilir.1-2 ay sonra " çok pişmanım dh " diye konu açarken görmeyelim seni hocam

@Utkuhan

Demek istediklerini şimdi daha iyi anladım abi.Çapkınlıklara doydun artık,eski heyecanın kalmadı düzgün şeyler istiyorsun.Ayrıca o hikayeyi tek elle okudum

@Çöl Tilkisi

Ben türk kızıyım diye bağırıyor resmen

@darkprinc3

bir fikrim yok :\

@danger70

Ekledim yazdıklarının bazı bölümlerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 11 Nisan 2011; 0:18:43 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

/>

Norveçli birisinin fotosunmu atacan pm me bak ciddiysen buna hayır demem ya bazen takılırımda kanka ben Elazığda yaşıyorum gece klubu yokki burda

PMlik gerek yok bence çünkü böyle güzelligi herkes görmeli.. Norveç kızlari sarışın ve beyaz tenli, renkli gözlü olduklari için her zaman Ruslardan sonra dikkatimi cekmişlerdir. Gece hayati olmasa bile normal kafe ortamlarında bulun en azından.. (Aslında pek içtenlikle yazmiyorum bunu.. Çünkü Türk kızlarımız bana pek güzel gelmiyor.. Yanliş anlaşilmasin diğer arkadaşlar tarafından ama pek güzel gelmiyor..)

Norvec'li bayan
     KIZ TAVLAMA REHBERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 11 Nisan 2011; 0:21:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkprinc3

Hocam kız arkadaşıma en kral doğum günü süprizi olarak ne yapmalıyım lütfen 3 mayısa kadar bulmam lazım :)
  • quote:

quote:

Hocam kız arkadaşıma en kral doğum günü süprizi olarak ne yapmalıyım lütfen 3 mayısa kadar bulmam lazım :)

En kral? Kız arkadaşın için en kral doğum günü hediyesi sen olmalisin.. Yani kız arkadaşın için en güzel hediye sensin..
  • @johonwayni

Hocam bunu nasıl belli edebilirim? Ona ne süpriz yapabilirim o gün?

ayrıca

Her öpüşen kız sevdiği için mi öpüşür beyler? Seven kız nasıl öpüşür ?? ya da öpüşür mü ?? :D gece gece kafam kıyak gene :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A1D77A97F -- 11 Nisan 2011; 0:25:02 >
  • quote:

@johonwayni

Hocam bunu nasıl belli edebilirim? Ona ne süpriz yapabilirim o gün?

ayrıca

Her öpüşen kız sevdiği için mi öpüşür beyler? Seven kız nasıl öpüşür ?? ya da öpüşür mü ?? :D gece gece kafam kıyak gene :D

Hormonları çoşarsada öpüşür
  • quote:

@Dextercrime

Şanslısın, istisnalar olabilir.1-2 ay sonra " çok pişmanım dh " diye konu açarken görmeyelim seni hocam

@Utkuhan

Demek istediklerini şimdi daha iyi anladım abi.Çapkınlıklara doydun artık,eski heyecanın kalmadı düzgün şeyler istiyorsun.Ayrıca o hikayeyi tek elle okudum

@Çöl Tilkisi

Ben türk kızıyım diye bağırıyor resmen

@darkprinc3

bir fikrim yok :\

@danger70

Ekledim yazdıklarının bazı bölümlerini.

Sorma kardeşim o kızı halen arıyorum bazen ama ulaşamıyorum benle ilişkiye girdikten 1 hafta sonra başkasıyla nişanlandı,kız 26 27 yaşlarındaydı bizim hastanede tanıştık hastaneye gelmişti bende biraz ilgi gösterdim ,her gün buluşurduk ve cafe falan yerine hastaneye giderdik en iyi ortam ora ameliyathaneye geçerrdik hemen sevişirdik her türlü ilişkiyi yaptım ama çokda dikkat ettim,gerçekten eğer dikkat etmesem kız bana kalacaktı valla ayrıca hastaneye dayımda ortak bunun adı çıksa çok rezil olabilirdim,kız zaten herşeyi göze almıştı allahtan hiç bi kanıt bırakmadım kız başkasıyla nişanlandı kurtuldum ama harikaydı cidden,lisede belki 2 defa teklif almışımdır hayatımda ama bi işe girince durum çok farklılaşıyor heleki 20 yaşının üzerinde bayanlarla biraz ilgilenince direk kendini sana bırakıyorlar e yaşın getirdiği olgunluğada kendini kaptırıyor bayanlar,ben lisedeykende hep derlerdi iyi bi işe gir biraz paran geçsin seni tersleyen kızların hepsi bi gün gelecek derdi o dönemin abileri ve ciddende öyle oluyor,dışarda belki bana bakmayacak kız iş yerine geldimi orda onla ilgilendimmi ayarlayacağım konuma geliyor kız,yaşadığım şehir küçük bi şehir buraya göre fena kazanmıyorum bunun etkiside cidden çok büyük,kızlar eğlenmek için üniversiteli gençleri,herşeyi doyasıya yaşamak için ise işi olan adamı seçerler

• Kitap yazsana bu konuda
  • En önemli kurallardan biri. Çoğu kişinin başına gelmiştir. İlk buluşmanız veya 2. buluşmaya saatler kala kızdan buluşmaya gelemeyeceğim gibi bir mesaj gelebilir size. Her erkeğin aklına gelen ilk soru neden sorusudur. Sorarsınız çok çok komik bir neden ortaya çıkar. İşte bu sizi sınama testidir a dostlarım benim. Çünkü kızı ayarlayana kadar hep alttan almışsınızdır ne dese ne yapsa kızmamış gülüp geçmişsinizdir. Ama saatler buluşmaya gelemeyeceğini söylemesi biriktirdiğiniz herşeyi bir anda yüzüne karşı boşaltmanız anlamına gelmektedir. Yani sinirlenmişsinizdir. %90 ımız bu hataya düşmüştür. Bende düştüm çünkü. Size verebileceğim en büyük tavsiye böyle bir durumda karşılık olarak '' SEN BİLİRSİN '' demeniz. Sen bilirsin demenizden 1 saat sonra kız arkadaşınız ya aslında buluşabiliriz işimiz veya artık sorun neyse sonra hallederim mesajı karşınıza gelecektir. Hatta ve hatta yaptığı aptallığın farkında olur ama kendine yediremez üstüne üstlük birde haklı çıkmaya çalışmak için eğer buluşmak istemiyorsan buluşmayabiliriz gibisinden saçma sapan şeylerede sığınabilir. Sakın bu duruma kanmayın. Sakin olun.

Diğer bir durumda eski sevgilisini anlatması. Ben böyle bir kız ile birliktelik yaşadım ve hala yaşamaktayım. İlginç değil mi. Hadi bir kereliğine eski sevgililerini anlatabilir sorun değil. Çünkü sizden önce bir kaç ilişkisi olmak zorunda ot gibi yaşayamaz ya bunca zaman. Sende yaşadın ondan önce birkaç ilişki bu allahın emri. Ama o bir kereden sonra yine senle birlikteyken eski erkek arkadaşlarından bahsediyorsa o kızı silin hemen kafanızdan. Ben öyle bir duruma düştüm ki lanet kız adımı eski sevgilisi ile karıştıracak düzeye kadar geldi. Hatta bunu bir kaç kez yaptı. Bozuntuya vermedim. Ama gözümdeki değerini yitirdi. Eskisi gibi ilgi göstermedim ama kızı üzmemeye de çalıştım tabi. Çünkü bir kız hala eskilerdeyse siz o kız ile ciddi birşey düşünemezsiniz.

20 yaş üstünede katılmıyorum yukarıda bahsettiğim kız 20 yaşında ama 15 16 yaşındaki bir kız ile aynı tepkileri göstermekte. Hatta sen benim başıma gelen en güzel şey dedikten 15 dakika sonra ben eski erkek arkadaşımda yaşadıklarımı başkasında göremiyorum dediğine bile şahit oldum. Tek tepkim hadi gel seni evine bırakayım oldu. Tepki gösterip birde onunla uğraşamam ne yazık ki. Yani kızları anlamaya çalışmak bir nevi kısa ve öz kimseye bağlanmamaya çalışın evlilik filanda tırt işler beni gözümde.

• quote:

Sorma kardeşim o kızı halen arıyorum bazen ama ulaşamıyorum benle ilişkiye girdikten 1 hafta sonra başkasıyla nişanlandı,kız 26 27 yaşlarındaydı bizim hastanede tanıştık hastaneye gelmişti bende biraz ilgi gösterdim ,her gün buluşurduk ve cafe falan yerine hastaneye giderdik en iyi ortam ora ameliyathaneye geçerrdik hemen sevişirdik her türlü ilişkiyi yaptım ama çokda dikkat ettim,gerçekten eğer dikkat etmesem kız bana kalacaktı valla ayrıca hastaneye dayımda ortak bunun adı çıksa çok rezil olabilirdim,kız zaten herşeyi göze almıştı allahtan hiç bi kanıt bırakmadım kız başkasıyla nişanlandı kurtuldum ama harikaydı cidden,lisede belki 2 defa teklif almışımdır hayatımda ama bi işe girince durum çok farklılaşıyor heleki 20 yaşının üzerinde bayanlarla biraz ilgilenince direk kendini sana bırakıyorlar e yaşın getirdiği olgunluğada kendini kaptırıyor bayanlar,ben lisedeykende hep derlerdi iyi bi işe gir biraz paran geçsin seni tersleyen kızların hepsi bi gün gelecek derdi o dönemin abileri ve ciddende öyle oluyor,dışarda belki bana bakmayacak kız iş yerine geldimi orda onla ilgilendimmi ayarlayacağım konuma geliyor kız,yaşadığım şehir küçük bi şehir buraya göre fena kazanmıyorum bunun etkiside cidden çok büyük,kızlar eğlenmek için üniversiteli gençleri,herşeyi doyasıya yaşamak için ise işi olan adamı seçerler

Abi kralsın.Yeni maceralar ve taktikler bekliyorum.Diz çöktüm önünde

Ben yatıyorum bu günlük bu kadar benden.herkese iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 11 Nisan 2011; 0:36:04 >

• Sonra bakacağım...
  • quote:

quote:

Abi kralsın.Yeni maceralar ve taktikler bekliyorum.Diz çöktüm önünde

Ben yatıyorum bu günlük bu kadar benden.herkese iyi geceler

İyi geceler kardeşim anlatacak şeylerim vardı ama yatıyorsun yarın yazayım görüşürüz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.