Şimdi Ara

KIZ TAVLAMA REHBERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
130
Favori
191.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan sevgilinden ayrıldın geri döneceksen niye benimle oynuyon unutmusken aklıma giriyorsun Niye Böyle Serefsizlik yapiyorsunn...

Ah ulann
  • Türk kızı yalan iştir. Anlamazsin bizim kızlari.. Ne dedi lae diye düşünürsün çünkü seninle aynı frekansa (seviyeye) gelemez.. Boşverin Türk kızını..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Kıza kendini değersiz,yetersiz hissetirilmeli en başta.. o zaman kızın gözünde büyüyosun... Bazı msjlarına geç cvp verip ,bazı msjlarına cvp vermiceksin falan.. kız diğer erkeklerde görmediği şeyleri sende görüp.. diğer erkeklerin yaptığı bunaltıcı davranışları sende göremicek falan.. işe yarıyo kesinlikle....

İşte budur Benim bütün ilişkilerimde uyguladığım taktik; kızlara fazla yüz vermeyeceksin, biraz beklemeyi seni özlemeyi öğrenecek.

Bende de hep işe yaradı

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Kıza kendini değersiz,yetersiz hissetirilmeli en başta.. o zaman kızın gözünde büyüyosun... Bazı msjlarına geç cvp verip ,bazı msjlarına cvp vermiceksin falan.. kız diğer erkeklerde görmediği şeyleri sende görüp.. diğer erkeklerin yaptığı bunaltıcı davranışları sende göremicek falan.. işe yarıyo kesinlikle....

Selam dark-child haklısın ama şöyle bişey var ben sen o hissettirsekde o kızın peşinden köpek gibi koşan çok olur ben elazığda yaşıyorum burda kzın evinin önünde 6 7 saat duran adamlar biliyorum şimdi ben değer versem nolur vermesem nolur kör topal olupta istenilen kız oldugunu bile gördüm bu ülkede bu hiç bi zaman değişmez senle benle onla değişmez artık abazalık başa vuracak hemen elde etmek istiyoruz azgın bi köpek gibi olduk iyice

• @huzyin67

Sevgilisi olan bi kıza yavşama.Dersimi çok iyi vermişlerdi bir kere

@Darkchild

Çok güzel, ekledim

@theturx

Biraz muhabbet kurmaya çalış,takıldığın noktalarda pm atabilirsin

@Einstein

Adam king.Ekledim

@Utkuhan

Birde şu açıdan bak, sen kıza tripli davranınca aynen şunu diyecek " Bu nasıl bir erkek ya.Diğerleri 6-7 saat kapımda duruyor.Herkes bana yavşıyor.Ama bu utkudan bana hep trip yapıyo ya.Demekki kız çevresi çok geniş havalı birisi.Off benimle neden ilgilenmiyor ya hemen gidip vermeliyim <3" İşte kız psikolojisi budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

@huzyin67

Sevgilisi olan bi kıza yavşama.Dersimi çok iyi vermişlerdi bir kere

@Darkchild

Çok güzel, ekledim

@theturx

Biraz muhabbet kurmaya çalış,takıldığın noktalarda pm atabilirsin

@Einstein

Adam king.Ekledim

@Utkuhan

Birde şu açıdan bak, sen kıza tripli davranınca aynen şunu diyecek " Bu nasıl bir erkek ya.Diğerleri 6-7 saat kapımda duruyor.Herkes bana yavşıyor.Ama bu utkudan bana hep trip yapıyo ya.Demekki kız çevresi çok geniş havalı birisi.Off benimle neden ilgilenmiyor ya hemen gidip vermeliyim <3" İşte kız psikolojisi budur.

Balck ops haklısın bu arada cod black opsu seveni tek ben sanırdım ama seninde sevdiğine sevindim neyse konuya döneyim doğru tüm erkekler peşinde koştuıgu için biz koşmasak farklı sanarlar bi gün bi kızla tanışmıştım kızn peşinde çok erkek vardı e bende 27 yaşında çalışan biriyim kıza çok ilgi gösteremiyordum kız bana bak utku sana bi şart koşuyorum ya benle ilgilen doğru dürüst konuış yada bitsin herşey demişti benim ters tarafıma geldi yaf sie git senle uğraşamam dedim yemin ederim o kız iş yerime arada gelir halen beni sorar ciddden çok işe yarıyor ben işe yarasın diye öyle dememiştim o gün gergindim bi an öyle dedim ama cidden işe yarıyor bizim kızlar dayak yemektende hoşlanıyor bakmayın siz,iş yerimde bi kız arkadaşım var bayada güzel bi kız bi erkeğin bi kızı dövmesi normal diyiyor demekki seviyorlar

• @Utkuhan

Black Ops'u severim ama nickimle bi alakası yok2008'de aldım bu üyeliği o zamanlar oyun bile duyurulmamıştı sanırım.

Sie git demen kötü olmuş abi,kız postayı koymuştur diye tahmin ediyordum ki dahada yakınlaşmış bende şaşırdımÇok mantıksız geliyor ama kızlar kendilerini üzen,ağlatan erkeklerden hoşlanıyor dediğin gibi.Bi kız arkadaşım söyledi bana bunu ciddiyim
  • quote:

@Utkuhan

Black Ops'u severim ama nickimle bi alakası yok2008'de aldım bu üyeliği o zamanlar oyun bile duyurulmamıştı sanırım.

Sie git demen kötü olmuş abi,kız postayı koymuştur diye tahmin ediyordum ki dahada yakınlaşmış bende şaşırdımÇok mantıksız geliyor ama kızlar kendilerini üzen,ağlatan erkeklerden hoşlanıyor dediğin gibi.Bi kız arkadaşım söyledi bana bunu ciddiyim

Bundan sonra kıza fazla mesaj atmamaya karar verdim kendimi ağırdan satacam hep ona değer falan verdiğimi söylüyodum ediyodum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

quote:

@Utkuhan

Bundan sonra kıza fazla mesaj atmamaya karar verdim kendimi ağırdan satacam hep ona değer falan verdiğimi söylüyodum ediyodum.

En büyük hatalardan bir tanesi.Senden bıkar,sıkılır.Senin kuru dötünemi kaldım tarzında olmalısın her zaman.

• Eferim Ant oldun sen
    Gerçi kendim için konuşayım, kelin ilacı olsa...
  • quote:

@Utkuhan

Ağır olıyor ama işimiz gücümüz var kendi baba parası yiyip dolaşıyor bide bana kural koyuyor hani ergen olsam peşinden koşarım hormonlar aşırı yüksek oldugundan ama şimdi irademe hakim olabiliyoorum genel olarak normal şartlarda o kızın bana utku ayıp ettin sana yakışmadı diyip ilşkiyi kesmesi lazımdı ama ne bileiym o sözler cinsel istekmi uyandıryor kızlarda bende anlamadım dahada yakınlaştı,ama dostum şunu diyeyim yabancı kızların gözünü seveyim,ben harika yakışıklı biri değilimdir,1.65 boylarda normal tipli biriyim kendi halinde ama 2 yıl önce tatile gitmiştim ve inanılmaz güzel rus kızları vardı kime baksan sana gülück atıyor az buz dil var benden öyle yada yada böyle bi kızla konuştum,baya samimi oldum gezdim tozdum fotolar çektirdik kumsalda seviştik inanılmaz bi kızdı ya cidden türkiyede öyle bi kız olsa ve ben konuşmak istesem eminimki yüzüme bile bakmaz yani demek istediğim onlar oldugu gibi ya hep geliyor sana ya hiç gelmiyor bizde öyle değil kız sana bir sürü güzel laf söyler gidersin konuşmaya ters bi laf söyler ne alakaysa artık anlayamadım.

Bi gün türk kızıyla evlenedem öyle yada böyle biliyorum ve inan bizim kızlar dürüst değil diye çok korkuyorum,hangi kıza sorsan el değmemiş diyiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

quote:

@Utkuhan

En büyük hatalardan bir tanesi.Senden bıkar,sıkılır.Senin kuru dötünemi kaldım tarzında olmalısın her zaman.

Tamam panpa.

• Sevgi tek başına yetersiz kalır çoğu zaman arada tüfeği doldurmak çavuşu hazır ola getirmek lazım
  • @Utkuhan

Hocam ben 18 yaşındayım.Senin yaşadığın şeyleri yaşayamadım daha.Hiç yabancı bi kızla ilişkim olmadı pek birşey söylemek istemiyorum o yüzden.Zaten sen noktayı koymuşsun.Türk kızlarının egolarının bu kadar büyük olmasının sebebi nedir sence ? 1-Türk anneleri 2-Türk erkekleri.Bizim annelerimiz gazlıyor kızı sen şöylesin sen böylesin.Sıkıştırıyorda sıkıştırıyor.Kızlara sadece kız olduğu için bile değer verilen bi ülkedeyiz.Daha 2 gün önce gördüm.Adam genç kıza yer veriyor otobüste dolmuşta.Yav kardeşim sen yer verdin diye vermez sana.Neden kasıyorsunki bu kadar ? Bu ufak şeyler bile çok önemli aslında.İnanki bizler kızlara yüz vermeyi bırakırsak çok şey değişecek.

@ChelseaSmile

Bu noktaya erişmemde katkıların çok oldu onur reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 11 Şubat 2013; 2:39:37 >

• beyler en merak edilen soruyu soruyorum
    *kızlara para yedirmelimiyiz ?
  • Mesajım bulunsun iyi şeyler var. Detaya inmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barankurt

beyler en merak edilen soruyu soruyorum

Vermeyecek kıza yedirmeyin

20 yaş altındaki kızın eline pepsi+doritos ver parka geç.Sabaha kadar konuş.Sinemaya git,kafeye git.Günlük max.60 tl çıkar elinden en kral buluşma için.

Ama zengin bir kızla takılcam diyosan yaşıda büyükse eğer o üstteki saydıklarımı pek yapamazsın.Kalite takılman lazım.
  • quote:

@Utkuhan

Hocam ben 18 yaşındayım.Senin yaşadığın şeyleri yaşayamadım daha.Hiç yabancı bi kızla ilişkim olmadı pek birşey söylemek istemiyorum o yüzden.Zaten sen noktayı koymuşsun.Türk kızlarının egolarının bu kadar büyük olmasının sebebi nedir sence ? 1-Türk anneleri 2-Türk erkekleri.Bizim annelerimiz gazlıyor kızı sen şöylesin sen böylesin.Sıkıştırıyorda sıkıştırıyor.Kızlara sadece kız olduğu için bile değer verilen bi ülkedeyiz.Daha 2 gün önce gördüm.Adam genç kıza yer veriyor otobüste dolmuşta.Yav kardeşim sen yer verdin diye vermez sana.Neden kasıyorsunki bu kadar ? Bu ufak şeyler bile çok önemli aslında.İnanki bizler kızlara yüz vermeyi bırakırsak çok şey değişecek.

@ChelseaSmile

2 Sene önce resmen salaktım.Msnden tanıştığım kıza aşık oluyordum 1 haftada.Bu noktaya eriştiysem senin sayende Onur abi

Daha gençmişsin kardeşim ama 18 yaşında olmana rağmen böyle şeyler düşünmen sevindiric bizdede oluyor kıza yer verme olayı ben hayatta vermem yaşlımı hamilemi arkadaş oda genç ayakta dursun sanki nöbet bekliyor ayrıca biz para kazanıyoruz hem kazanacaz hemde peşindenmi koşacaz şeyimizde bile olmamalı,benim babam Australiada uzun bi süredir ondan dolayıda yabancı kızları biraz anlıyorum mesela kardeşim sen doktormusun Türkiyede doktorsun diye çok kız sana veriri git bi australia yada başika ülkeye doktor olman senin şeylerinde olmaz,kız kaale bile almaz hani bizim kızlar der ya adam gibi adam olsun bunu yabancı kızlar uyguluyor bizimkiler değil bizimkilerin tek söz ettiği ise yok yabancı kızların bekareti yokmuş,arkadaşım Türkiyede kız köküne kadar ağzına alıyor ama zarı var diye namusluyum diyiyor hangisi namuslu sizce ? Anne babadan kaynaklanıyor evet bi arkadaşım nişanlandı geçen yaf arkadaşım anlatıyor kızın anası habire onuda al bunuda al diyiyor bu ne yaf bunlar hayat arkadaşı ya bu kadar para mülk harcama nedir biraz akıllı olun,biraz tutumlu olun sonra borca girersin kızın anası derki kızıma iyi bakmıyorrsun e zamanında 50 milyar düğüne harcarsam götümü silecek peçete bile alamam tabi zorluk çekeriz,ama işine geldiklerindede kadın erkek eşittir derler adam gibi adam olun derler hep boş laflar ya işlerine nasıl geliyorlarsa öyle davranıyorlar ama ben bunu şuna bağlıyorum kızla evlenecen ve o kız senin olacak ömür bpyu cinsellik sunacak sana e bununda bi bedeli olmalı diye düşünüyor bizim milletimiz ondan düğün zamanı o kadar para harcatıyor.

Türkiyde hayat arkadaşı değil müşteri arıyorlar ve en kariyerli en zengin müşteriye görede en iyi kızla gidiyor bizde kendimize göre birini alacaz sistem bu yapacak bişey yok,bence bu durum libyanın işgal edilmesinden daha üzücü ve vahim bi dujrumdur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barankurt

beyler en merak edilen soruyu soruyorum

Vermeyecek kıza yedirmeyin

20 yaş altındaki kızın eline pepsi+doritos ver parka geç.Sabaha kadar konuş.Sinemaya git,kafeye git.Günlük max.60 tl çıkar elinden en kral buluşma için.

Ama zengin bir kızla takılcam diyosan yaşıda büyükse eğer o üstteki saydıklarımı pek yapamazsın.Kalite takılman lazım.

Dostum şimdi fallik bir kız var ve onu kısa yoldan elde etmek istiyorum yani hiç sevgili olma,dışarı çıkma olaylarına girmeden direk işi bitirmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster33 -- 10 Nisan 2011; 18:30:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maviturk

Mesajım bulunsun iyi şeyler var. Detaya inmek lazım

Kız ve erkekteki maddi durumada değinmek lazım mesela ben kıza nazaran daha fakirsem yada daha zenginsem filan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.