Şimdi Ara

Kız bana sinir oluyormuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bi kıza aşığım vs vs vs.Tabiki de o bana aşık değil.[Evet aga Aşık olduğumu söyledim]Dün akşam saat 23.30'dan 1.58'e face'de kadar kavga ettik neyse benim elektrikler gittide....Sabah Aradım telefonu açtı falan yine başladık kavgaya siniroluyorum sana filan.Bende kızdım zaten "birisinden nefret edip yanında tutuyorsan bu işte bi gariplik var"Şimdi arasam yüzüme kapatır bi iki saat sonra geri çaldırı mesaj atar.Ulan ne biçim iş bu1 haftadır kavga ediyoruz.Hadi ben seviyorumda katlanıyorum o neden bana katlanıyor anlamadım
    Kızıma demediğim kalmadı yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvp ver -- 15 Temmuz 2011; 13:00:10 >

• Sana aşık olmasa küfrü basar gider kız senin adonis kasların varsa onlara hayrandır onlara
  • boy 1.83
    kilo 53
    kemik deri var bende aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvp ver

boy 1.83
    kilo 53
    kemik deri var bende aga

Naptın sen usta az yemek ye hiçmi beslemiyolar seni
  • Beni geçin kız ne ayak onu konuşun lan
  • quote:

Beni geçin kız ne ayak onu konuşun lan

Onların ne yapmaya çalıştığını kestirmek, onları anlamak bu dünyadaki en zor şey, haberin yok mu dostum?

• Lan zaten ayri illerdeyiz sinirlecim gidicem alıcam otobüsbiletini şimdi

• Seni kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor pampa.
  • kızda sana karşı birşeyler var.. olmasa kestirip atar herşeyi. şimdi sakin ol ve dikkatli düşün. libidolarınla, kalbinle hareket etme.. kızı pek kaale almamaya çalış bırak biraz o gelsin. sen arama sorma msj atma, faceden filan yazma.. o yavaş yavaş gelecek kardeşim.
  • quote:

Lan zaten ayri illerdeyiz sinirlecim gidicem alıcam otobüsbiletini şimdi

Dar gelirliğin alemi yok git ve uçak bileti al.

Şaka bi yana dostum kız senden hoşlanıyor ve seni test ediyor ona ne kadar dayanabilirsin kısaca seni peşinden koşturmak istiyor ve bunun sonunda ya sevgili olursunuz ya da kız sana tekmeyi basar yani peşinden koşturması senle oynamak için mi yoksa seni test etmek için mi onu bilemiyorum.

• Oynamasına bile razıyım ben
    napam 2-3 gün konuşmayı trip mi atam
  • Sen 2 gün mesaj atmasan, kız şu tip mesajlar atmaya başlar :

''Senin sevgin bu kadar işte.'' vs vs vs
  • Ben vercek diyorum
  • Kız seni sağlama alıp cepte tutmayı düşünüyodur muhtemelen ama önce git yemek ye
  • vitaminsizlik bizim milletin sorunu, gavurun oğlu 1.80 - 100 kilo 15 yaşında 25 gösteriyor. bizimkiler vitaminsiz vallahi bence bin gavur 10 bin türkü yokeder.
  • Napam arada konuşup geç cevapverip ağırdan mı alam.
    İltifat ediyoruz sıktı diyor lan nasıl iş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning

vitaminsizlik bizim milletin sorunu, gavurun oğlu 1.80 - 100 kilo 15 yaşında 25 gösteriyor. bizimkiler vitaminsiz vallahi bence bin gavur 10 bin türkü yokeder.

Obez olmaktansa benim gibi olsun daha iyi en azından üst pozisyonlarda kadını ezmez.
    onların kızlarıda öle ulan

quote:

Orijinalden alıntı: 24

Ben vercek diyorum

Versin isteyende yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvp ver -- 15 Temmuz 2011; 14:19:06 >

• Sakin ol erbaş
  • Bodrumda bana yüz veren ilk kızla sevişmeye kalkıcam ne olursa olsunİnadına bütün geceyide erotik hikaye gibi anlatıcam ona
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning

vitaminsizlik bizim milletin sorunu, gavurun oğlu 1.80 - 100 kilo 15 yaşında 25 gösteriyor. bizimkiler vitaminsiz vallahi bence bin gavur 10 bin türkü yokeder.

Obez olmaktansa benim gibi olsun daha iyi en azından üst pozisyonlarda kadını ezmez.
    onların kızlarıda öle ulan

quote:

Orijinalden alıntı: 24

Ben vercek diyorum

Versin isteyende yok zaten

offff sen ne diyon , onların kızları varya 14-15 yaşındakiler bizim lise sondaki kızlardan büyük .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.