Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞIMIN ANNESİ KIZI BENİMLE GÖRÜŞTÜRMÜYOR (21 ARALIK 2019 EDİT) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
21.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paker

5 yıl önce senin yaşındayken benzer tarzda şeyler yaşadım kardeşim sakın umut bağlama senin ilişkin yürümez 2 laf 1 büyü yerine geçer derler olsa dahi 3-5 gün sonra o kız yine başkalarının ağzına bakar huzur falan olmaz ayriyetten annesi iyice inat yapar kızım beni değilde seni dinliyo diye daha çok engel olur yani o işin sonu b*k sen önüne bak o kızdan sana hayır gelmez
    Büyük ihtimal olmayacak zaten artık. Ben sadece bitiyorsa bile adam gibi bitirmek istiyorum. Böyle hiç konuşmadan etmeden değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Onuda yapma hocam o kızı şimdi deli gibi doldurdular bende sonkez görüp konuşup bitireyim demiştim başardımda ama pişman oldum bence hiç üzerine düşme kendi haline bırak gönlü varsa duramaz mutlaka sana ulaşır üzerine çok gitmen hem kızın gözünde seni ezik yapar hemde rahatsız olur seni şizofren olarak görür iyisimi hiç ses etme çekil köşene zamana bırak o ne yapacak ona bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paker

Onuda yapma hocam o kızı şimdi deli gibi doldurdular bende sonkez görüp konuşup bitireyim demiştim başardımda ama pişman oldum bence hiç üzerine düşme kendi haline bırak gönlü varsa duramaz mutlaka sana ulaşır üzerine çok gitmen hem kızın gözünde seni ezik yapar hemde rahatsız olur seni şizofren olarak görür iyisimi hiç ses etme çekil köşene zamana bırak o ne yapacak ona bak.
    Hocam işte benim teorimde şu; benim tanıdığım kız bana ulaşırdı. Bu psikolog anasına her şeyi söylediği için belkide kızın yüzüne başka şeyler vuruyorlardır. Örnek: yakınlaşma vs gibi. Belkide kız ulaşmak için annesinin telefonunu aldı fakat karşı çıktılar ulaşmaması için. Bunları düşündükçe sinirim çok bozuluyor.

• Yukarı

• Kabaca bir özetle?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mantarın Başı

Kabaca bir özetle?
    Hocam gerçekten özetlenecek gibi değil. Lütfen okuyup fikir verin kafayı yemek üzereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Okuduğunuz için teşekkürler hocam. Sadece özeti okuyan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum; lütfen zaman ayırıp okuyun özet ile karar verilecek bir durum değil detaylar çok önemli.

Alıntıları Göster
    Doru.

Detaylar: cok tartisiyorlar. bir keresinde tartisirken telefonunu kizin yanagina goturmus. sonra psikolog demiş ki bu seni 3 ayda öldürür boyle yapiyosa. bi de bu ogrendiklerini kizin annesine anlatiyormus, burası cok onemli.

tatile gittiklerinde bu ogreniyor ki kız arkadası erkek kuzeniyle takilcakmıs. niye bunu ben simdi ogreniyorum diyor yine tartisiyorlar. kızın telefon ve sosyal medya yok. kızla konusamiyor. kiz da bunu arayip sormamis. anneyi arıyor. o da görüşemezsiniz iyi geceler falan diyor bu da yuzune kapatiyor telefonu. simdi ne yapmalı??

• Yukarı, fikri olan yazsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 18 Ağustos 2019; 3:48:8 >
  • Durumumuz yoktu kardes okuyamadık

• Hocam yol yakınken dönün geleceği olan bir ilişki değil

• Okudum hepsini, bu ilişki olmaz. Psikolog zaten kuyunu kazmış bu bir neden, kızda zaten tek başına karar alamıyor sorunlarından ötürü bu ikinci neden, annesi zaten seni hiç istememiş, istiyor gibi davranmış bu üçüncü neden daha çok sıralarımda seven insan resepsiyondan arar yine arar seni ulaşır konuşur senle ama bunu yapmamış, tamam yılların var hatır arıyorsun ama öyle olmuyor işte olamıyor ne yazıkki, sende hayatına bence farklı yön ver çık gez dolai olmadımı? Olmasın ne kaybedersin ki yıllar sonra arar o seni güzel bir dille red edersin. Şu an zaten kalkıp gitme bekleme ulaşmaya çalışma daha çok sıkılırsın o hiç olmamış gibi yaşamaya devam et, tepkisini vs de düşünme bunca zaman seni kandırmış aklı sıra biraz gözlerini aç be olm, neyse bol şans..

• Olur veya olmaz gibi herhangi bir yorum yapmayacağım hocam bana düşmez çünkü ne olacağı belli olmaz diyeceğim al karşına konuş birbirinizi seviyorsunuz bu yazıdan bunu anlıyorum ancak ciddi problemleri var güvenemiyor tam anlamıyla sana,kişisel olarak bakma sana değil kimseye,psikoloğun etik dışı sözleri kızı gerçekten yıpratmış olabilir hiçbir psikolog kıyaslama yapmaz bu kadar amatörlük olamaz.Eğer kendine inanıyorsun al kızı karşına konuş geçmişi sana unutturacağım tek ihtiyacım olan benimle beraber yürümen diyeceksin bol şanslar brom

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belki de pankreas kanseri olabilirsin. Psikolog bunu bilmeden yanlış yorum yapmış olabilir. Pankreas kanseri ani sinirlenme yapabiliyor.

Belki de psikolog kızın annesini dolandırmaya çalışan biri olabilir. Miras falan varsa onu kapmaya çalışıyor olabilir. Bi kontrol et. Sana bu kadar ağır tanım koyan birinin sertifikasını araştırmak garip kaçmaz.

Annesi de kızı özgür bırakmadıkça o kız hiç büyüyemeyecek. Başkalarına muhtaç yaşayacak. Giyim kuşam, yemek seçimi ve sosyal aktiviteler 100% annesi tarafından seçiliyorsa böyle bir sorun olabilir. Birşeylere kendi karar veremiyorsa uzak dur derim. Sonra herşeyinize karışırlar. Kac çocuk yapacağınizdan tutun da gidecekleri okullara kadar. Hatta belki düğünde arıza çıkacak. Niye bu takıları takmadiniz bunlari taktiniz diye.

Bir kızın sevgilisini annesi mi belirlermiş? Neye göre belirliyor sevgiliyi acaba? Sormak lazım. Evlenirseniz gelinliği hangisi giyecek? Sanırım aşırıya kaçtım. Özür dilerim. Siz pankreas ve şeker hastalığı kontrolü yaptırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 18 Ağustos 2019; 7:40:15 >

• Up

• Kıza küfrettiğin yere kadar okudum. Sonrasında devam etmedim. Kızıma karşı küfür eden biriyle ne olursa olsun kızımın görüşmesini istemem. Önce kendi hareketlerini düzelt dostum. İnsan sevdiğine küfür eder mi hiç. Gerçi şimdi gençler için küfür etmek çok basit bir şey ama. Eşinize sevgilinize kötü sözler söylemeyin. Olmuyorsa olmuyordur. Dünyanın sonu değil. Anlaşamıyorsanız ayrılmak da bir erdemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuhre

Okudum hepsini, bu ilişki olmaz. Psikolog zaten kuyunu kazmış bu bir neden, kızda zaten tek başına karar alamıyor sorunlarından ötürü bu ikinci neden, annesi zaten seni hiç istememiş, istiyor gibi davranmış bu üçüncü neden daha çok sıralarımda seven insan resepsiyondan arar yine arar seni ulaşır konuşur senle ama bunu yapmamış, tamam yılların var hatır arıyorsun ama öyle olmuyor işte olamıyor ne yazıkki, sende hayatına bence farklı yön ver çık gez dolai olmadımı? Olmasın ne kaybedersin ki yıllar sonra arar o seni güzel bir dille red edersin. Şu an zaten kalkıp gitme bekleme ulaşmaya çalışma daha çok sıkılırsın o hiç olmamış gibi yaşamaya devam et, tepkisini vs de düşünme bunca zaman seni kandırmış aklı sıra biraz gözlerini aç be olm, neyse bol şans..
    Sağolun yorumunuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: MirrorGuard

Olur veya olmaz gibi herhangi bir yorum yapmayacağım hocam bana düşmez çünkü ne olacağı belli olmaz diyeceğim al karşına konuş birbirinizi seviyorsunuz bu yazıdan bunu anlıyorum ancak ciddi problemleri var güvenemiyor tam anlamıyla sana,kişisel olarak bakma sana değil kimseye,psikoloğun etik dışı sözleri kızı gerçekten yıpratmış olabilir hiçbir psikolog kıyaslama yapmaz bu kadar amatörlük olamaz.Eğer kendine inanıyorsun al kızı karşına konuş geçmişi sana unutturacağım tek ihtiyacım olan benimle beraber yürümen diyeceksin bol şanslar brom
    Hocam pazartesi dediğimi yapmalı mıyım sizce? Başka türlü ulaşma şansım yok. Evde annesi falan olursa sıkıntı çıkacak ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Belki de pankreas kanseri olabilirsin. Psikolog bunu bilmeden yanlış yorum yapmış olabilir. Pankreas kanseri ani sinirlenme yapabiliyor.

Belki de psikolog kızın annesini dolandırmaya çalışan biri olabilir. Miras falan varsa onu kapmaya çalışıyor olabilir. Bi kontrol et. Sana bu kadar ağır tanım koyan birinin sertifikasını araştırmak garip kaçmaz.

Annesi de kızı özgür bırakmadıkça o kız hiç büyüyemeyecek. Başkalarına muhtaç yaşayacak. Giyim kuşam, yemek seçimi ve sosyal aktiviteler 100% annesi tarafından seçiliyorsa böyle bir sorun olabilir. Birşeylere kendi karar veremiyorsa uzak dur derim. Sonra herşeyinize karışırlar. Kac çocuk yapacağınizdan tutun da gidecekleri okullara kadar. Hatta belki düğünde arıza çıkacak. Niye bu takıları takmadiniz bunlari taktiniz diye.

Bir kızın sevgilisini annesi mi belirlermiş? Neye göre belirliyor sevgiliyi acaba? Sormak lazım. Evlenirseniz gelinliği hangisi giyecek? Sanırım aşırıya kaçtım. Özür dilerim. Siz pankreas ve şeker hastalığı kontrolü yaptırın.
    Yorumunuz için teşekkürler. Evet bu bahsettiğiniz hastalıklarda olabilir kontrol ettirmem lazım.

Psikolog diyoruzda sözde psikolog. Yeni mezun olmuş bir kız 4-5 hastası var sadece. Zaten herşeyin buralara gelme sebebi o.

Evet annesi çoğu zaman herşeye karışıyor. Sıkıntı oluyor. Hatta çoğu zaman kız annesine yalan söylemek zorunda kalıyor boş boş davranacağı için.

Sizce ne yapmalıyım hocam son kez konuşmalı mıyım bi şekil gidip? Gidersem ve evde annesi olursa çok sıkıntı olacak akıl verin lütfen. Değerli yorumunuz için tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

Kıza küfrettiğin yere kadar okudum. Sonrasında devam etmedim. Kızıma karşı küfür eden biriyle ne olursa olsun kızımın görüşmesini istemem. Önce kendi hareketlerini düzelt dostum. İnsan sevdiğine küfür eder mi hiç. Gerçi şimdi gençler için küfür etmek çok basit bir şey ama. Eşinize sevgilinize kötü sözler söylemeyin. Olmuyorsa olmuyordur. Dünyanın sonu değil. Anlaşamıyorsanız ayrılmak da bir erdemdir.
    Keşke devamınıda okusaydın hocam ama yinede teşekkürler zaman ayırdığınız için..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.