Şimdi Ara

KIYASLAMA ARKADAŞLAR GÖRÜŞÜNÜZ LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben 23yada24 bin ytl vermeyi düşünüyorum aklımda avensis var fakat megane olabilir yada opel vectra olabilir bunlar arasında yakıt, kalite, 2.el olarak bir kıyaslama yapıldığında hangisi alınır..
    NOTLAR: Arkadaşlar baktığım araba kesinlikle 1,6 ve 16valfe 'dir. İlginize şimdiden teşekkürler..

Avensis orta kasa
    MeganeII 'dir
    Opel vectra orta kasa arabaların hepsi 2004 yada 2005 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sapphire_ -- 19 Ocak 2008; 14:06:16 >

• vectradan ziyade diğer iki şık daha mantıklı gerisi zevkinize kalmış...
  • megane derim ben yeni model,dizel,servis avantajı
  • yakıt,2. el vs den dolayı vectra'yı eleyin...bence...

quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

vectradan ziyade diğer iki şık daha mantıklı gerisi zevkinize kalmış...
  • ben yeni kasa nissan primera derim
  • bunların arasında avensis tabiki ayrıca megan bir sınıf geride bunuda hesaba katmak gerekir
  • o paraya avensis bulamazsınız arkadaşım ancak vectra ve megane bulursun ayrıca yukarıda arkadaşların belirttiği gibi nissan primera bulunabilir tekna versiyonu feci olur
  • accord da düşünebilirsiniz bence ya da mondeo
  • quote:

Orjinalden alıntı: oznklckp

accord da düşünebilirsiniz bence ya da mondeo

adam 1.6 16 valf demiş yahu ne accordu?
  • 24 bin YTL 'ye avensisin comfort modelini bulamazmıyım dkerem
  • 2004 model bulabilirsiniz belki ama kmsi fazladır gerçi ben geçen hafta 2006 comfort buldum pazarda 26 bine ama kazası falan varmıydı bilmiyorum iyi bi araştırın mevsimin kış olması avantaj zaten fiyatlar düşük olur
  • bir kaç bin ytl fazla verirseniz bulursunuz. buna bir bakın bence çok iyi duruyor.
    http://arabam.e-kolay.net/ikinciEl/detail.aspx?sid=1271250

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 20 Ocak 2008; 14:45:26 >
  • zaten 24 binin buluncaya kadarda göbeğim çatladı:) çıkmaz daha fazla

yanlız arabada güzelmiş teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sapphire_ -- 19 Ocak 2008; 14:57:36 >
  • avensis ve temiz bir vectra zor bulunur 24bine . nette bir sürü 24e satılan vectralar var ancak temizi için 3-4 daha çıkmak gerekli . aynı şekilde avensiste öyle . ama bulunabilirse istediğiniz fiyata avensin öneririm . ikisinide yakından bildiğim için avensisi biraz daha fazla öneririm . sebebi vectraya göre daha dayanıklı sağlam olmasıdır . eğer çok sert kullanmazsa ikiside aynı düzeydedir . ben en zor koşulları göz önüne alarak yanıtlamak istedim . megane bu tercihlerin yanında biraz geride kalır . belki o paraya iyi laguna2 bulabilirsiniz
  • honda civic 1.6 ların kralı olur kendisi 2004-2005 bulanabilir o fiyata
  • peki arkadaşlar avensisin yakıt performansı nasıl şehir içi şehir dışı falan
  • çok fazla performans aramazsan öyle aman aman 1.6 avensis gayet iyi
  • megane de avensis de kasa yenileyecek.
  • bu üçü arasından avensis derdim.

biraz performansta sıkıntı yaşanabilir ama ben avensisi tercih ederdim.

hayırlı günler.
  • Megane zaten bir alt sınıfta, onu eleyin direk. Vectra ile ilgili de çok şikayet duydum daha doğrusu Opel çok sorunlu vs. vs., inanmıyorum ama Avensis daha kaliteli bir üretim gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.