Şimdi Ara

Kıvırcık saç-ara makas konusu [SS li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
7.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar saçlarım kıvırcık ve 5-6 aydır berbere gitmedim hiç,elimi saçlarımın arasına soktuğumda düğümlü olan saçlara takılıyor ve fazla miktarda saçın kopmasına neden oluyor buda.Ayrıca saçlarım çok kabarıyor.Merak ettiğim ise ara makas saçın yoğunluğunu hafifletiyormuş ve kabarıklığını alıyormuş sizce ara makas attırmalıyım daha önce bu uygulamayı yapan arkadaşlar tecrübelerini yazabilirler mi (özellikle kıvırcık saçlı olanlar ) ?
     Kıvırcık saç-ara makas konusu [SS li] Kıvırcık saç-ara makas konusu [SS li]

• benimkide çok kabarır ara makas attır kesin çok rahatlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Paranoia

benimkide çok kabarır ara makas attır kesin çok rahatlatıyor

siz daha önce attırdınız mı peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsTCLuB

quote:

Ara makası kasdetti beyler
  • Hocam bence 3e vurdur saci.. Bence 3numara iyi gider ama yok 3numara olmaz diyorsan ara makas gercekten rahatlatir kafani ben her sacimi kestirirken ara makas attiririm. Saclarim asiri gur kabarik ve hafif kivircik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDeadEndI

Hocam bence 3e vurdur saci.. Bence 3numara iyi gider ama yok 3numara olmaz diyorsan ara makas gercekten rahatlatir kafani ben her sacimi kestirirken ara makas attiririm. Saclarim asiri gur kabarik ve hafif kivircik..

Eyvallah hocam yaz aylarında kısa saç tercih ediyorum zaten sıcakta çekilmiyor ama yaza kadar böyle devam ederim galiba :) Ara makasta saç seyrekleşiyor diye yazmışlar doğrumudur bu ?
  • Kes gitsin hepsini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Kes gitsin hepsini.

Hocam naptın yav
  • Çok şekil saçların hee

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Çok şekil saçların hee

Eyvallahta bakımı zor işte saat 12 den beri elimi saçımı atıp gezdirirken 30 a yakın saç teli dökülmüş ve şuan da masanın üstünde duruyor :/
  • saçın doğal hali zaten şekilli. bu tarz bonus diye tabir edilen saçlara hiç bir şey yapmamak lazım doğal halleri gayet güzel. çok kabartmadığın sürece böyle kullanmaya devam etmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

saçın doğal hali zaten şekilli. bu tarz bonus diye tabir edilen saçlara hiç bir şey yapmamak lazım doğal halleri gayet güzel. çok kabartmadığın sürece böyle kullanmaya devam etmelisin.

yeri gelmişken sorayım bu saç stilinin adı bonus card reklamları yüzünden mi bonus olarak kaldı yoksa daha eski bi yere mi dayanıyor?Nedir yani olayı bilen varsa aydınlatsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsTCLuB

quote:

ben iki haftada bir artırırım bayaa rahatlatıyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attırma sakın ilerde sıkıntı olur alttan yenileri çıkacağı için daha fazla kabartıyor ve senin saçın kıvırcık no
  • Anlamıyorum abi sizin gibileri, 3'e vurdursa bile yakışacak tiplersiniz ve buna rağmen vurdurup rahatlamıyorsunuz, kulaklarım Türksat çanak anten gibi olmasa vurdurup kurtulacam ben de ama...
  • o saça ara makas yaramaz,gidip 3 e vurduruyosun sonra saç uzarken hangi şekli vereceksen saç fırçası ile ilk günden taramaya başlıyorsun. sonra uzayınca ara makas attırırsın.
  • Benim saç tarzım da böyle, hiç heveslenme kisaltıcam, ara makas yaptiracağım diye. Ben çok oturdum o hevesle kuaför koltuğuna.. Ama yok abi, kıvırcık saçı düzgün kesemedi nereye gitsem.
    O yüzden 3 senedir düzenim hep aynı. Saçı kestiriyorum 3 numaraya sonra 6-7 ay uzatıyorum, sonra yine 3 numara yine 6-7 ay... Öyle takılıyorum ..

• Abi bence kafan yapin uygunsa direk 3 e vurdur ve hep oyle gez.O saclardan adam olmaz.

• benimde saç aynen böyle. hiç ara makası felan attırma kötü oluyor. hatta o ara makasından nefret ediyorum. eğer oturduğunuz berber kesime direk ara makasıyla başlıyorsa hemen kalkın ordan hiç birşey bilmiyordur o berber.
    elini saçına atıp düğümleri açmaya çalışma koparırsın saçlarını. her duştan sonra ıslakken saçları tara tarak geçsin ıslakken yeter.
  • Sakın makas attırma benim saçlarda kıvırcık ve belimde baya uzun makas attırmayı istemiştim ama kuaförüm kesinlikle tavsiye etmedi. Ve zaten atan arkadaşlarımda ilk bi hafta memnun daha sonra eskisinden beter olduklarını söyledi..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.