Şimdi Ara

KitKat yüklemeden Mutlaka Oku!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı cihazlarda olan sorunlar anlaşılan o ki hepsinde olmuyor sorunsuz yüklenen KitKat bazı parti cihazlarda sorun çıkabiliyor.

Çok stabil hızlı nerdeyse sorunsuz bir yükleme oldu düzeltme gereği duydum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birumut -- 5 Ağustos 2014; 15:58:49 >

• Jbye donebiliyorsunuz ve dediginiz cogu sey sizin telden kaynakli. Bende cayir cayir calisiyor. Dediginiz cogu seyide 3. PartParti yazilimlar ile rootsuz halledebiliyorsunuz... biraz arastirma insaf...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gmd yi ilk alanlardanım baktım cihaz sıkıntılı bir ay içinde 50 tl zararla elden çıkardım.

• internette biraz araştirma yapip bakarsaniz yorumlara görürsünüz ayrica part part ugrasmayi seven yuklesin kimse discivery nin kitkat kobayi degil madem beta en kisa surede yeni sorunsuz surumu gelmesi lazimdi hani nerde keyfiniz bilir ben penbe yalanlarla insanlarin telefonunu mahfetmek cok yanlis kolay olmuyor sonrasi bilgi verirken dogru verin eksik iste gereksiz bir beta adi ustunde beta .Tekrar ediyorum pisman olmak isteyen yukler.

• internette biraz araştirma yapip bakarsaniz yorumlara görürsünüz ayrica part part ugrasmayi seven yuklesin kimse discivery nin kitkat kobayi degil madem beta en kisa surede yeni sorunsuz surumu gelmesi lazimdi hani nerde keyfiniz bilir ben penbe yalanlarla insanlarin telefonunu mahfetmek cok yanlis kolay olmuyor sonrasi bilgi verirken dogru verin eksik iste gereksiz bir beta adi ustunde beta .Tekrar ediyorum pisman olmak isteyen yukler.

• keşke forumları okusaydınız birçok yazdığınız şeyin çözümü var. Ayrıca bir çok custom rom da mevcut. Ben kitkata geçmedim; stabil sürümünü bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeministrator

keşke forumları okusaydınız birçok yazdığınız şeyin çözümü var. Ayrıca bir çok custom rom da mevcut. Ben kitkata geçmedim; stabil sürümünü bekliyorum.

aynen bende sizin gibi düşünüyorum şuanki romum zaten orjinal jeambeam stabil ve sorunsuz kaşınmaya gerek yok stabil bir kitkat gelsin geçeriz :) maceraya gerek yok çok yorum okudum hatta az önce bir arkadaştan 270tl servis ücreti taleb edilmiş onu okudum kirkat yüklerken kapanmış :) hepten soğudum
  • birumut kullanıcısına yanıt
    Jeambeam ne oluyor?

• ya yemin ediyorum nasıl karalayacağınızı şaşırdınız bu saatten sonra kimseyi kandıramazsınız olay basittir beğenmedin geri jb ye dönersin düne kadar ucuza ne güzel telefon aldım diye sevinenler şimdi nasıl karalayacaklarını şaşırıyorlar
  • niye karalıyalımiki konu ustte yada altta şimdi adama servis birç oldu fiye kitkat yaparken 270tl istemiş bunun sorumlusu kim? bunu ballandıran bence bukadar eksiği varken!
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliii

Jeambeam ne oluyor?

jb diyim anla bari.
  • birumut kullanıcısına yanıt
    Hee jelly bean demek istedin ok. bende Jeam beam ne diyorum viski markası gbi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliii -- 4 Ağustos 2014; 16:47:27 >
  • Bende sevmiyorumda gm yi vedr kitkat berbat ama bu kadarda degil be arkadas.

• Miui rom attım kafam rahat gerekli uygulamalar face whatsapp messenger greenify attım ram %60 ı gecmiyor. Tavsiye ederim

• 6) launcher yavas demissin google kendi launcheri nasil yavassa bildigin aosp launcher.
    11) Boara millet teme istemiyordu tema desregi jalksin istiyodu saf andeoid istiyodunuz. Ben tema destegi guzel deyince laf vuruyodunuz. ( bunu senin icin demiyom)
    12)bende ortaya basip cikip geri girince kapanmiyor.
    16)jb ina donuluyor kardes.
    18)brnde sonradan yuklu 23 tane uygulama var 500 kb bos. Bide baska launcher yuklu.
    19) ekran goruntusu bole daha iyi bazen ben iki tusa aynanda basiyod ekranin resmini cekiyodu.
    26) Senin dedfin samsungta olur kardes buda orjinal googlein muzik calari desteklemiyor gm nin yapacagi bise yok.
    27) senkronizen aciktir telefon sen bilmeden googlen bazi uygulamalari var onlari guncellemistir. Orn: google play hizmetlerini gunceller guncellerken haberin olmaz sadece menuye simgesi gelir o zman haberin olur.
    29) benim on kamera ayni jn dede boleydi kk dede ayni farki yok.
    31)yine bununda bi farki yok. Ama arka hoparlorde dusus var.

• Ben bilmeden başka bir kitkat falan mı yükledim, bahsettiğin sorunların hiçbiri bende yok, eski sürümde olmayan 1-2 eksiklik de alternatif uygulamalarla hallediliyor. Hiç olmadı geri dönersin jb'ye, adı üstünde beta sürüm, deneme sürümü, stabil olmayan sürüm, kimse size yükleyip de risk alın demedi. Sizin cihazınızda düzgün çalışmamış olabilir, onun için de geri dönüş dosyası yayınladı zaten gm. Ben ilk çıktıktan 2 gün sonra yükledim, bu zamana kadar da aralıksız kullandım, gayet de memnunum.
  • Aslında bende arkadaşın cihazına yukledim bu sorunlar onda çıktı az önce kirdim kafayı kendi cihazına yukledim hic bir sorun yok evet katılıyorum gayette hızlı konu silinebilir kendim test ettim onayladim şuan KitKat li cihazdan girdim.

Ben sunu anladım her cihazda ayni sonucu vermiyor benim cihaz IPS ekran ve son parti belki de bazı cihazlarda sorunlu kamera herşey iyi bende şuan ekran Işığı sorununu da bildirimi kapadım çözüldü. Tsk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.