Şimdi Ara

KİTAPYURDU.COM REZİLLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oradan indirim kazandım. Ardından siparişimi verdim. Normalde 40 küsür tutan ürünleri 19 küsüre aldım (daha doğrusu alamadım)

Siparişimdeki 27 küsür TL'lik ürün temin edilemedi. Bunlar da bana 27 TL'lik hediye çeki yükleyeceklerine gittiler siparişimin toplam tutarı yani 19 TL'yi yüklediler.

Müşteri hizmetlerini aradım ve bana dediler ki CEPTETEB indiriminizi biz göremiyoruz. Bu hediye çeki doğru hatta fazla bile verilmiş. (Küfür etmemek için kendimi zor tuttum)

27 TL'lik kitap temin edilemeyince 27 TL'lik hediye çeki yüklenir bunlarda matematik de mantık da yok

Sonra sordum peki CEPTETEB kampanyasınan yararlanacak mıyım tekrar ? ona da yok dediler.

• Gecmis olsun hıyarlık yapmışlar klasik Türk esnafi tripleri İnternet magazalarina da sicradi ticaret ahlaki diye bir sey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun, ben de size destek olmak amaçlı okulumuzdaki öğretmenlerle kitapyurdu’nun müşterileri yanıltma ve etikten uzak davranışlarını paylaşırım. Zaten çoğunu ben yönlendiriyorum. Ayrıca 15bin kişilik sosyal platform grubunda yöneticiyim orada da kitapyurdu’nun ürün bedelini eksik yatırdığını ve güvenilmez olduğunu paylaşırım.
    Zaten az önce baktım kdv indirimi yaptık dediler ama çaktırmadan tekrar ilave etmişler. Bakarsanız hala kdv indirimi var görünüyor ama amaç müşterinin cebine daha fazla el atmak. Kimse yemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kdv indiriminden sonra 26 tl olan kitap dün tekrar 29 tl olmuş. Yani ‘kim fark edecek bindir üstüne’ mantığı gütmüşler. Devam et kitapyurdu. Birşeyi unutmayın ama bu ülkede tek siz yoksunuz, bir sürü site var.

• Kitapyurdu gittikçe kaliteyi düşürdü maalesef eskiden neredeyse kitap almasan bile kargo parasını sana ödeyecek adamlar, önce 20 sonra 50 şimdi de 75 tlye kadar çıkardı. Eskiden ufak tefek eşantiyonlar verirken şimdi hiçbir şey yollamıyor. Fiyat olarak da ciddi bir fark yok diğerlerine nazaran ama hızlı yolluyorlar ve kitaplarım temizdi. İdefixden bir şey alınca 1-2 hafta falan bekliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker3581

Kdv indiriminden sonra 26 tl olan kitap dün tekrar 29 tl olmuş. Yani ‘kim fark edecek bindir üstüne’ mantığı gütmüşler. Devam et kitapyurdu. Birşeyi unutmayın ama bu ülkede tek siz yoksunuz, bir sürü site var.
    Benim kitapların fiyatı değişmemiş, başka bir şey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kitapyurdu gittikçe kaliteyi düşürdü maalesef eskiden neredeyse kitap almasan bile kargo parasını sana ödeyecek adamlar, önce 20 sonra 50 şimdi de 75 tlye kadar çıkardı. Eskiden ufak tefek eşantiyonlar verirken şimdi hiçbir şey yollamıyor. Fiyat olarak da ciddi bir fark yok diğerlerine nazaran ama hızlı yolluyorlar ve kitaplarım temizdi. İdefixden bir şey alınca 1-2 hafta falan bekliyorsun.
    okuoku.com ve kidega da iyi tavsiye ederim

kitapyurdu.com sitesi kullanışlı diye puan sistemi var diye ve birkaç kuruş daha ucuz diye kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

okuoku.com ve kidega da iyi tavsiye ederim

kitapyurdu.com sitesi kullanışlı diye puan sistemi var diye ve birkaç kuruş daha ucuz diye kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, Kidega çok uygun duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Benim kitapların fiyatı değişmemiş, başka bir şey olabilir.

Alıntıları Göster
    Hepsi değil zaten. Çok satanlarda diyelim. Ama büyük şark kurnazlığı...
    Kidega iyidir. Ama şu anda bkm kitap kdv indirimleriyle hem daha aşağıda fiyatlar hem de alt limitsiz kargo bedava kampanyası ile önde duruyor.

• kitapyurdu kdv indirimini de uygulamıyor bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.