DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kitapyurdu.com Güvenilir Mi?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
231
Cevap
2
Favori
38.044
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitapyurdu.com Güvenilir Mi?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      4449 Mesaj
      24 Nisan 2010 08:40:14
      Güvenilirlikten kasıt, müşteri memnuniyeti nasıl? Ürün sipariş ettiğimde kaç günde elime ulaşır? Yani üye olmaya ve alışveriş yapmaya değer mi yoksa insanı delirten bir firma mı?

Piyasada aradığım kitapları bulamıyorum. Sadece Kitapyurdu'nda var. Bu nedenden ötürü üye olup alışveriş yapmayı düşünüyorum. Ha bu arada İşbankası ile çalışıyorlar mı ve havale kabul ediyorlar mı? Ve ürün kaç günde elime ulaşır?

• Binbaşı
      1060 Mesaj
      24 Nisan 2010 12:58:13
      Garanti sanal kart ile alisveris yaptım onceki alisverislerimi onu belirteyim oncelikle..bir cok kisinin kullandigi bir site, su ana kadar yanlis hatirlamiyorsam 3 kez siparis verdim, verdigim kitaplar genelde populer kitaplardi ama arasinda cok populer olmayanlar da vardı hepsi 2-3 gun icerisinde elime ulasti..tavsiye ederim

• Yarbay
      2231 Mesaj
      24 Nisan 2010 15:42:13
      Güvenilir bende çok aldım ordan kitap en fazla 2-3 gün içerisinde geliyor..

Technische Universitat Wien - Architektur
      Dexter | Hannibal
      Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
    • Yarbay
      4449 Mesaj
      24 Nisan 2010 16:06:47
      Anladım. Peki İş Bankası ile çalışıyorlar mı? O konu hakkında bir bilginiz var mı? Ve havale kabul ediliyor mu?

• Binbaşı
      1675 Mesaj
      24 Nisan 2010 16:40:00
      Benim de birkaç kez alışverişim oldu.Kitaplar sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.
      İş Bankası'ndan havale yapabiliyorsun.

• Yarbay
      4449 Mesaj
      24 Nisan 2010 16:52:54
      Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      24 Nisan 2010 17:14:57
      Ocak ayında yaklaşık 90 civarında kitap sipariş ettim ve bir haftada elime geçti. Çok kaliteli ve uygun bir site,pazarlık yapmaya gerek kalmadan da 173 ytl iskonto yapıldı.

Ya yeni bir yol bulacağız,ya yeni bir yol yapacağız.
      Hannibal Barca
    • Yarbay
      4449 Mesaj
      24 Nisan 2010 17:29:41

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?

Sorumu tekrarlıyorum.

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      24 Nisan 2010 17:48:29
      Paketlemesi güzel. Toplu verdiğim siparişleri Tokat'a istemiştim ve içlerinde 1-2 kitapda çok az kıvrılma harici diğerlerinide hiçbir sorun yoktu.

Ya yeni bir yol bulacağız,ya yeni bir yol yapacağız.
      Hannibal Barca
    • Yarbay
      4449 Mesaj
      24 Nisan 2010 19:32:07
      Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?

• Yarbay
      6877 Mesaj
      24 Nisan 2010 19:35:26

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?

gayet normal bir alıcısın

ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
    • Yarbay
      4449 Mesaj
      24 Nisan 2010 20:14:21
      Eyvallah.

Fotoğraf siten 10 numara. Fotoğraflar sana mı ait?

• Binbaşı
      1107 Mesaj
      25 Nisan 2010 18:12:20
      Peki kapıdan ödeme yapabiliyormuyuz kredi kartı ile değil ?

• Yarbay
      3090 Mesaj
      25 Nisan 2010 18:21:46
      4 aydır düzenli olarak alışveriş yapıyorum paketleme sağlam maksimum 5 günde geliyor tabi hafta başı yaparsan 3 günde de gelir

• Onbaşı
      16 Mesaj
      25 Nisan 2010 20:10:28
      İlk alışverişimde bir kitabımı bulamamışlardı ve zarar sokmuştu.

• Teğmen
      233 Mesaj
      25 Nisan 2010 21:13:25
      2 defa alışveriş yaptım.Bir problem çıkmadı.Fiyatlar da piyasaya göre çok uygun.

• Binbaşı
      1651 Mesaj
      26 Nisan 2010 00:26:51
      birsürü kitap aldım gayet uygun fiyatlara problemsiz alışveriş

• Teğmen
      102 Mesaj
      08 Mayıs 2010 14:34:32
      Eğer düşünürsen D&R'da çok iyi.
      dr.com.tr
      Ben sürekli kitap şiparişi veriyorum hem indirimde çok kitap var hemde kampanya yapıyor 3 al 2 öde gibi...
      Paketlemesi çok güzeldi ince bir kutuda geldi kitaplarım. Kesinlikle bir sorun yaşamadım, siteside gayet güvenilir. Ben çok memnun kaldım sınıfta herkese önerdim şimdi hepimiz ordan alıyoruz

• Teğmen
      126 Mesaj
      01 Haziran 2010 23:28:41
      kitapyurdu.com adresindne bugüne kadar 250 liralık alış veriş yaptım hiç bir sorun çıkmadı paketleme oldukça iyi kitaplar orjinal piyasaya göre ucuz havale ile ödeme yapılıyor tavsiye ederim

Rapidshare,Hotfile vb. sitelerden üyelik satılır.
    • Er
      5 Mesaj
      05 Haziran 2010 00:36:36
      Önceki alışverişlerim çok iyiydi. Son 2 alışverişimde (2 ay önce falan) sorun yaşadım. Kullanılmış ve sayfası eksik kitap gönderdiler, yenisi için en az 10 mesaj gönderdim, ondan sonra geldi. Bİr defa da stokta görünen kitabın siparişini verdim, 2 haftaya yakın bekledim, 4-5 kere mesaj gönderdim, tükenmiş dediler. Bu iki konu haricinde bir sorun olmadı.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.