Şimdi Ara

Kitapyurdu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
5
Favori
83.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 günde ulaştı ücreti ptt ile ödediğim için bir gün sonra hesaplarına geçiyor yoksa 3 gün diyebiliriz ambalajları çok iyi aylık dergi ve birde kitap ayracı vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

4 günde ulaştı ücreti ptt ile ödediğim için bir gün sonra hesaplarına geçiyor yoksa 3 gün diyebiliriz ambalajları çok iyi aylık dergi ve birde kitap ayracı vermişlerdi.

Yaklaşık kaç günde ulaşır yazıyordu?
  • Kazanacağınız puan kısmı var , o puanları nerede , nasıl harcıyoruz? Eğer harcayabiliyorsak , bir kitabın kaç puan olduğuna nereden bakıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Kazanacağınız puan kısmı var , o puanları nerede , nasıl harcıyoruz? Eğer harcayabiliyorsak , bir kitabın kaç puan olduğuna nereden bakıyoruz?

Puan kataloğu var oradan puanına uygun kitapları alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Kazanacağınız puan kısmı var , o puanları nerede , nasıl harcıyoruz? Eğer harcayabiliyorsak , bir kitabın kaç puan olduğuna nereden bakıyoruz?

Puan kataloğu var oradan puanına uygun kitapları alabiliyorsun.

Teşekkürler , şimdi gördüm.
  • Kitap ayracı koyuyorlar mı?
  • bütün siparişlere kitap sayısı kadar kitap ayracı koyarlar. evde bi tomar kitapyurdu ayracı birikti hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackened_61

Kitap ayracı koyuyorlar mı?

koyuyorlar , kargom dün geldi sallama çay bile koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

quote:

Kitap ayracı koyuyorlar mı?

koyuyorlar , kargom dün geldi sallama çay bile koymuşlar

Kitap okurken iç diye herhalde
  • Arkadaşlar kitapyurdu.com süper,sorunsuz alışveriş ve uygun fiyatlar.En önemliside hızlılar.
  • Cuma günü sipariş verdim hala "Siparişe Hazırlanıyor" yazıyor. Yarın sabah kargoya verirler mi? Verirlerse ne zaman gelir?
  • quote:

Cuma günü sipariş verdim hala "Siparişe Hazırlanıyor" yazıyor. Yarın sabah kargoya verirler mi? Verirlerse ne zaman gelir?

haftasonları çalışmıyorlar , kitaplar temin edildikten sonra 2-3 güne gelir
  • quote:

Cuma günü sipariş verdim hala "Siparişe Hazırlanıyor" yazıyor. Yarın sabah kargoya verirler mi? Verirlerse ne zaman gelir?

Hocam birde kitap temin süresi var. Bazı kitaplar 1 günde temin edilirken bazıları 3 günde temin ediliyor. Kolay gelsin.
  • haftasonu sipariş verdim, bugün havale ile yolladım parayı, mesaj yollamışlar havalenizi aldık hazırlıyoruz diye, ne zaman geleceğini ve yorumlarımı da paylaşırım
  • Güvenebilirsiniz. Ben hep buradan alıyorum kitapları ve sorunsuz bir şekilde de elime ulaşıyor.
    Geliş süresi aldığınız kitaba bağlı bir olay yeni çıkanlardan alırsanız 1-2 gün içinde ulaşır ama klasiklerden vs alırsanız 3-4 günü bulur. Fiyatlarda iyi, kalite de güzel tavsiye ederim...
  • ben kitapyurdu.com'dan alış veriş yapmaktan çok hoşlanıyorum kitap ihtiyaçlarımı da kitapyurdu.com'dan almaya çalışırım.

Bir keresinde de benim siparişime cafe crown eklemişlerdi :))

Bunlar müşteriyi olumlu yönde etkileyen hususlardır, onun dışında paketlemesi olsun, tedarik süreci olsun çok güzel.

Birtek şu özelliğini eleştiriyorum, kargo ücretlerini sabit yapabilirler, yani kargo firmasını bir kargo firması yaparak kargo ücretini uygun fiyata yapabilirler, umarım kargo konusunu da yakında makul bir düzene sokarlar.
  • 8 kitaplık bir set ile birlikte bi kaç kitap daha sipariş vermiştim setteki 8 kitaptan sadece biri çıktı paketin içinden. aradım 3-4 gün sonra kalan 7 kitabı gönderdiler.
  • Ulan cuma günü sipariş verdim hala kargoya bile verilmedi. Mesaj atıyorum cevap yok. Parayı hemen çekiyorlar ama karttan.
  • quote:

Ulan cuma günü sipariş verdim hala kargoya bile verilmedi. Mesaj atıyorum cevap yok. Parayı hemen çekiyorlar ama karttan.

Sen ''Tedarik Süresine'' baktın mı?
    Siparişin Durumu: SİPARİŞ HAZIRLANIYOR
    Sipariş Tarihi: 21 Mart 2011 Pazartesi Yaklaşık Teslim Süresi
    (Ödeme onayından sonra): 6 İş günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

quote:

Ulan cuma günü sipariş verdim hala kargoya bile verilmedi. Mesaj atıyorum cevap yok. Parayı hemen çekiyorlar ama karttan.

Sen ''Tedarik Süresine'' baktın mı?
    Siparişin Durumu: SİPARİŞ HAZIRLANIYOR
    Sipariş Tarihi: 21 Mart 2011 Pazartesi Yaklaşık Teslim Süresi
    (Ödeme onayından sonra): 6 İş günü

Baktım. Siparişten sonra 4 gün yazıyordu. O da cuma günü olduğu içindi sanırım. Çünkü Pazartesi günü o kitabın temin süresi 2 güne indi neyse. Şu anda 6. gün hala tedarik edilememiş. Hadi onu geçtim 2 gün önce mesaj attım hiç cevap vermiyorlar. Keşke hepsiburadadan alsaydım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.