Şimdi Ara

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ] (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
46
Favori
276.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GencayA
    Açlık Oyunları'nı tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

Ben cok begenmistim tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 9 Haziran 2011; 12:54:05 >
  • -Yunan filozofları hakkında kitaplar, veya direkt olarak onların yazdığı kitaplar
    -Psikoloji ile ilgili (kızlarla arası olmayan bir asosyal olduğumu düşünürsek buna uygun ) kendimi geliştirmeme yardımcı olacak kişisel gelişim kitabı dediğimiz kitaplar
    -Hiç psikoloji ve felsefeyle ilgili kitap okumamış birine başlangıç olarak önerebileceğiniz ağır gelmeyecek herhangi bir kitap önerisi istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

-Yunan filozofları hakkında kitaplar, veya direkt olarak onların yazdığı kitaplar
    -Psikoloji ile ilgili (kızlarla arası olmayan bir asosyal olduğumu düşünürsek buna uygun ) kendimi geliştirmeme yardımcı olacak kişisel gelişim kitabı dediğimiz kitaplar
    -Hiç psikoloji ve felsefeyle ilgili kitap okumamış birine başlangıç olarak önerebileceğiniz ağır gelmeyecek herhangi bir kitap önerisi istiyorum

felsefe olarak sofinin dünyası
  • Sofi'nin Dünyası ortalarından sonra resmen bunaltıyor,sıkıyor diye hatırlıyorum.
  • Sağlam bilim kurgu romanı önerebilecek var mı?
  • Fantastik türünde kitaplar önerebilir misiniz?

Çok fazla kitap okudum o nedenle nadir,ya da çok yeni kitapları önerebilirseniz sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar veya büyüklerim ben Lise 3 öğrencisiyimde bana güzel akıcı kitap önerirmisiniz. Konu aşk - siyasi dışında her tür olabilir . Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Arkadaşlar ben yunan mitolojisi hakkında kitap arıyorum ne tavsiye edersiniz?

Gerçekten ve gerçekten öğrenmek isterseniz Bedrettin Cömert'in Mitoloji ve İkonografi'sini öneririm. Daha soft istiyorsanız Derman Bayladı'nın kitaplarını okuyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

Sağlam bilim kurgu romanı önerebilecek var mı?

Yok mu önerebilecek özellikle son 10 yılda çıkmış bilim kurgu arıyorm?
  • Açlık Oyunları cidden baya sürükleyiciymiş.
  • Üstteki mesajı yazdığımda Açlık Oyunları'nın 50. sayfasındaydım şimdi ise Ateşi Yakalamak'ta 160'a geldim. Okumayan kalmasın.

Bu arada bundan sonra başlayacak seri arıyorum, Milenyum Serisi hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim? Genelde herkes çok beğeniyor ama bana yakın olan bir kişi hiç beğenmediğini, 1. kitabı zorla okuduğunu söyleyince ikilemde kaldım.
  • quote:

Üstteki mesajı yazdığımda Açlık Oyunları'nın 50. sayfasındaydım şimdi ise Ateşi Yakalamak'ta 160'a geldim. Okumayan kalmasın.

Bu arada bundan sonra başlayacak seri arıyorum, Milenyum Serisi hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim? Genelde herkes çok beğeniyor ama bana yakın olan bir kişi hiç beğenmediğini, 1. kitabı zorla okuduğunu söyleyince ikilemde kaldım.
  • Kendimi geliştirebileceğim bir yemek kitabı arıyorum. Farklı yemekler , farklı tadlar arıyorum.Var mı tavsiye verebilecek biri?

Ve sizce en iyi kişisel gelişim kitabı hangisidir?

Dünya Nimeti , Knut Hamsun

Önerir misiniz? Sıkıcı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 19 Haziran 2011; 18:40:03 >
  • quote:

quote:

Üstteki mesajı yazdığımda Açlık Oyunları'nın 50. sayfasındaydım şimdi ise Ateşi Yakalamak'ta 160'a geldim. Okumayan kalmasın.

Biraz geç oldu ama yine de cevaplayayım. Uzun bir macera Okuyunca pişman olacağını sanmıyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

quote:

quote:

Biraz geç oldu ama yine de cevaplayayım. Uzun bir macera Okuyunca pişman olacağını sanmıyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Sağol hocam.
    Zaman Çarkı'nı sipariş etmiştim bunları da sonra okurum artık.
  • Ya o değilde bu j.r.r tolkien'ın yüzüklerin efendisi serisi hangi sırayla okunmalı? Sanırım hobbit ve silmarrilion'da serinin içindeymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjknefret

Ya o değilde bu j.r.r tolkien'ın yüzüklerin efendisi serisi hangi sırayla okunmalı? Sanırım hobbit ve silmarrilion'da serinin içindeymiş.

Ağır olduğu için Silmarillion'u son okuyun derler ama normal sırası Silmarillion-Hobbit-Yüzüklerin Efendisi şeklinde.
  • Teşekkürler.
  • Ateşi çalmak romanını öneren var mı?5 cilt olması biraz düşündürdü de beni.okumaya başladığım kitabı güzelde olsa çirkinde olsa bitirmeden bırakamıyorum yani insan sıkılmadan okuyabillrmi?Konusu hoşuma gitti ama acıkcası sorayım dedim genede.
  • Olasılıksız gibi sürükleyici kitap arıyorum beyler.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.