Şimdi Ara

kitap okumaya basliyorum yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
9
Favori
2.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yas 21 yillarim hep bos geciyor.canimi sıkan dusuncelerim oluyor.zaten kimseyle sosyallesemiyorumda.dusundum ki bari bos zamanlarimda kitap okuyayimda kendimi gelistireyim diye dusunuyorum.evet dostlarim sizden kitap tavsiyesi istiyorum bilimsel olabilir yada cok tavsiye ettiginiz baska turde olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurani kerim

• Bence kitap okuma. Kitap yaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gercekten tavsiye verecek var mi? carl saganin kozmos kitabini gordum sizce guzelmidir

• onurmaurer kullanıcısına yanıt
    Önce boş olan bardağı bir doldursun ondan sonra birşeyler karalar konuyu açan arkadaş sen önce her anlamda kendini geliştirmeye bak herşey hakkında birşey birşey hakkında herşeyi bil
  • ne tür romanları seversiniz ya da kitaplarını onları söylerseniz kitap önerebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet
    Suç ve Ceza
    Tanrı Yanılgısı

• kitap okuma aliskanligim yok o yuzden bilmiyorum hangi turu sevdigimi.bilim,psikoloji kitaplari olabilir

• ekmek arasi - charles bukowski kitabi oku bana minnettar kalicaksin. diycksin Aman Yarabbi

• tesekkurler tavsiyelerinizi dikkate aliyorum.
    birde sunu sorayim universitelerin kutuphanesinde bu tur kitaplari bulabilirmiyim

• Can yayınlarının mini kitap serisi var, hem taşınabilir miktarda küçük hemde hoş gözüküyorlar. 1984 ile başlayabilirsin
  •  kitap okumaya basliyorum yardim

• Fareler ve insanlar olabilir

• Polisiye seviyorsan John Verdon un kitapları var Aklından Bir Sayı Tut serinin ilki.

• Rüzgarın Adı

• Ne yaparsan klasiklerden veya felsefi ağırlıkta kitaplardan başlama. Okumaktan soğursun. Akıcı polisiye romanlarına yönel. En azından başlangıç için.
  • bence dünya klasiklerinden başlayın derim mesela Sefiller çok güzel ve sürükleyici kitap, Türk klasiklerinden isterseniz İçimizdeki Şeytan da psikolojik anlamda çok iyidir.
  • tesekkurler hepsini listeye aliyorum

• Tabi senin ilgi alanın önemli ama ben tarih okumanı öneriyorum. İnsan doğası gereği meraklıdır ve bilimin kaynağı meraktır. Dolayısı ile her insan öyle ya da böyle bazı bilimlerle haşır neşir olmalıdır. Tarih, sosyoloji, siyaset bilimi vb.
  • + alan hikaye kitabina bakinca seviyemizi ortaya koyuyor olsa gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.