Şimdi Ara

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur Kitabının PDF si Var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
11.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Erdal Demirkıran ın Sadece Aptallar 8 Saat Uyur adlı kitabının PDF si lazım, şuan okumaya ihtiyacım var ve en yakın alabileceğim yer 1,5 saatlik yol ve bir günümden en kötü ihtimalle 4 saat çalmış olacak o yüzden pdfye ihtiyacım var link veyaelinde olan varsa atabilirmi
    birde Yerim Seni ÖSS adlı kitap

Teşekkürler

• bu kitabı 17 yaşımda okudum. özetini yapabilirim hocam: gece 12'de yat sabah 4'te kalk. alarmını günden güne 08:00'dan 04:00'a 1dk 1dk geri çek. birkaç haftanın sonunda alışmış oluyorsun. Son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rashid52

bu kitabı 17 yaşımda okudum. özetini yapabilirim hocam: gece 12'de yat sabah 4'te kalk. alarmını günden güne 08:00'dan 04:00'a 1dk 1dk geri çek. birkaç haftanın sonunda alışmış oluyorsun. Son.

12 de yatınca 8 de bile kalkamıyorum hocam malesef uyku problemim var aşırı derecede çok uyuyorum ya
    bu uykuya nasıl çözüm bulacağım 11 de uyandım bugün gece box maçı vardı o yüzden geç uyandım ama hala uykum var mesela ve hergün böyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

bu kitabı 17 yaşımda okudum. özetini yapabilirim hocam: gece 12'de yat sabah 4'te kalk. alarmını günden güne 08:00'dan 04:00'a 1dk 1dk geri çek. birkaç haftanın sonunda alışmış oluyorsun. Son.

12 de yatınca 8 de bile kalkamıyorum hocam malesef uyku problemim var aşırı derecede çok uyuyorum ya
    bu uykuya nasıl çözüm bulacağım 11 de uyandım bugün gece box maçı vardı o yüzden geç uyandım ama hala uykum var mesela ve hergün böyle oluyor

box maçı hangi kanalda panpa?

• quote:

quote:

quote:

kanal türk te bro önümüzdeki cumarteside var izle

• quote:

quote:

quote:

quote:

kanal türk te bro önümüzdeki cumarteside var izle

eyvallah izlicem inş

• quote:

Arkadaşlar Erdal Demirkıran ın Sadece Aptallar 8 Saat Uyur adlı kitabının PDF si lazım, şuan okumaya ihtiyacım var ve en yakın alabileceğim yer 1,5 saatlik yol ve bir günümden en kötü ihtimalle 4 saat çalmış olacak o yüzden pdfye ihtiyacım var link veyaelinde olan varsa atabilirmi

Teşekkürler

Hocam saçma sapan bir kitap arkadaş özetlemiş bu kitabı okuyacağın vakit uyu daha iyi o kadar diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

quote:

Arkadaşlar Erdal Demirkıran ın Sadece Aptallar 8 Saat Uyur adlı kitabının PDF si lazım, şuan okumaya ihtiyacım var ve en yakın alabileceğim yer 1,5 saatlik yol ve bir günümden en kötü ihtimalle 4 saat çalmış olacak o yüzden pdfye ihtiyacım var link veyaelinde olan varsa atabilirmi

Teşekkürler

Hocam saçma sapan bir kitap arkadaş özetlemiş bu kitabı okuyacağın vakit uyu daha iyi o kadar diyorum.

Hahah aynen adamın kendisi aptal bence . Ama adamın dediği gibi uyuyorum bende.
  • o kitabın yazarı "ben dünyanın en zeki insanıyım" diyen adam değil miydi yav?
    okuma bence, vaktine yazık. ha çok uyuyorum diyorsan rem uykusunu araştır. ya da araştırma özetliyorum: 90 dakikalık cycle'lar halinde uyu. yani 1.5 , 3 , 4,5 , 6 , 7.5 gibi sürelerde uyu. rem uykusunun ortasında uyanırsan gün boyu halsiz hissedersin. bu süreler tam bir rem döngüsünün bitiş süreleri.

bir de ekşide okumuştum, bilmiyorum doğru mu ama; bir grup insanı saat, tv gibi şeylerin olmadığı bir odaya kapatmışlar. sadece yemek su falan verilmiş; ihtiyaçları giderilmiş. bir süre sonra tüm insanlar 5 saat uyumaya başlamış; sonra kendiliğinden uyanıyormuş 5 saat uyuyan. insanın biyolojik saatini bulmak için yapılan bir çalışma...

son olarak önerim; gece 4,5 saat uyu. (gece 12 sabah 4.5 arası) çünkü melatonin hormonu en çok bu süreler arasında salgılanıyor. bir de eğer müsaitsen, öğlen gibi yarım saatlik bi uyku çek. en kıyak böyle olur.

ayrıca da vinci uykusu diye bir şey var ilgilenen varsa:http://tr.wikipedia.org/wiki/Çok_fazlı_uyku

• Ben erken kalktığımda başım feci ağrıyor ya. 10 saatten az uyuyamıyorum. İlkokuldan beri sabah kalkıyoz sonuçta ama 20 sene oldu nerdeyse halen alışamadım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayca1989

Ben erken kalktığımda başım feci ağrıyor ya. 10 saatten az uyuyamıyorum. İlkokuldan beri sabah kalkıyoz sonuçta ama 20 sene oldu nerdeyse halen alışamadım :D

Aynı sorun bende ve ve hala devam. ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay oncesıne kadar 2-3 hafta sabah gun dogumuyla uyandım aksam 11 gıbı uyudum. Sabah kalkıp balkoda keyıf yapıyordum; sessızlıge asık bırıyım bana cennet gıbı gelıyordu o saattler ama bızımkıler gec kalkınca ve hep beraber yıyelım dıye yemek yedırmeyınce bosladım. Sımdıde 5te yatıp 15te kalkıyorum gene açım :) ama ozluyorum o gunlerı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

1 ay oncesıne kadar 2-3 hafta sabah gun dogumuyla uyandım aksam 11 gıbı uyudum. Sabah kalkıp balkoda keyıf yapıyordum; sessızlıge asık bırıyım bana cennet gıbı gelıyordu o saattler ama bızımkıler gec kalkınca ve hep beraber yıyelım dıye yemek yedırmeyınce bosladım. Sımdıde 5te yatıp 15te kalkıyorum gene açım :) ama ozluyorum o gunlerı...

Nasıl uyanıyorsunuz hocam o saatte

• Bu adam bize seminer vermişti, baktım her yerde aynı kendini yenileyen kartal hikayesini anlatıyor.
    Her şeyin olasılığı yüzde 50'dir ya olur ya olmaz gibi saçma argümanları vardı onu hatırlıyorum. Bir de sınava girmeden önce haşlanmış patates yiyin demişti.

• Harbide uyku büyük sıkıntı. kayıp gibi görüyorum nedense Keşke kısaltabilsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Harbide uyku büyük sıkıntı. kayıp gibi görüyorum nedense Keşke kısaltabilsek

Hocam senin avatarı uzun zamandır görmüyordum ya baya akılda kalıcı :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Harbide uyku büyük sıkıntı. kayıp gibi görüyorum nedense Keşke kısaltabilsek

Hocam senin avatarı uzun zamandır görmüyordum ya baya akılda kalıcı :)

O yüzden değiştirmiyorum Kitaplardan biraz uzaklaştım sanırım Okumaya çalışıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.