Şimdi Ara

Kişisel Erişim Noktası Kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
11.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, Iphone 8+ kullanıyorum. Laptopa internet bağlamak için kişisel erişim noktası açıyorum ancak kendi kendine kapanıyor. Bazen yarım saat içinde 20 defa aç kapa yapıyorum. Bu durumun düzelmesi için ne yapmalıyım?

• up up up

• Upupup
  • upupup

• En garanti yol temiz kurulum hocam vaktin varsa temiz kurulum yap geç uğraşma hiç bir şeyle
  • MUNCH M kullanıcısına yanıt

Hocam içinde çok bilgi var, açıkçası pek uğraşmak istemiyorum. Ama çözüm olacaksa hemen yaparım. Sıfırlamak kesin çözüm mü acaba?

• Temiz kurulumla falan hiçbir ilgisi yok, sakın uğraşmayın. iPhonelarda böyle bir aptallık var nedense bir süredir, ekranın ışığı kapanınca genelde hotspot da kapanıyor. Ekran kapanmayacak şekilde ayar yaparsanız sorun çözülür.

• duayen00 kullanıcısına yanıt

En kesin çözüm bu eğer bununla da olmuyorsa servis yolu gözükür.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Hocam bende hep bu problem vardı. Ekran ışığı 7-8 saat açık kalıyor telefonu da kötü etkiliyor. Hadi ekran açık olunca internet gitmese tamam diyicem ama arada kendi kendine gene gidiyor. Ne yapmak lazım?

Valla bildiğim tek çözüm bu hocam. Ekran parlaklığı en dibe çekip açık bırakmak lazım. Bende eskiden yoktu bu problem, iOS kaçla başladı bilmiyorum ama ezelden beri olan bir problem değil aslında.

İnternet kullanılmadığını anlayınca kendisi kesiyor sanırım. Kullanırken de kesiliyor mu?

• Nakahella kullanıcısına yanıt

Kesiliyor hocam, güç tasarrufunu devre dışı bırakıyorum, ekranı düşük parlaklıkta açık bırakıyorum gene kesiliyor. Güç tasarrufu açık kalır ve ekranı kilitlersem daha hızlı kesiliyor.

• Nakahella kullanıcısına yanıt

Kabloyla bağlayınca kesilmiyor sanırım...

• Konuyu hortlatıyorum. Bir süredir aynı sorundan muzdariptim. Telefon iphone 11. kişisel erişim noktası(hot spot) açıkken kendiliğinden bağlantı kapanıp duruyor gıcık ediyordu. İlla kablo ile telefonu bilgisayara bağlıyordum. Ekran açık tutarsam kopmuyor kilit ekranına geçince telefon bilgisayar bağlantısı kopuyordu. Bugün ayarlardan kişisel erişim noktası başlığı altında aile paylaşımını kapatınca kopma sorunu geçti. Hiç denememişim daha önce. Aile paylaşımı problem..:)

• isosonsuz kullanıcısına yanıt

Hocam söylediğiniz kısmı bulamadım. 14 pro max kullanıyorum, telefonu kırmamak için kendimi zor tuttum. (verilen para aklıma geldi sürekli :)) Kişisel Erişim Noktası başlığı altında; Diğerleri Katılabilsin, Wi-Fi Parolası, Maksimum Uyumluluk başlıkları var, başka da bir şey yok. Ağ ayarlarını sıfırladım, telefonu baştan başlattım maalesef çözüm değil hiç biri. Android cihazda saatlerce kopmadan bağlanıyor ne güzel ama hatı sürekli tak çıkar yapmak istemiyorum. Senin nezdinde herkesten çözüm bekliyorum, lütfeeen. :)

• eseren11 E kullanıcısına yanıt
    Aile paylaşımı muhtemelen sizde kapalı olduğu için orda aile paylaşımı seçeneği çıkmıyor. Bu durumda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorum. Ben hep kablo ile kullanıyordum ama can sıkıcı.

Kişisel Erişim Noktası Kapanıyor
  • Arkadaşlar laptopu telefona bluetooth üzerinden bağlayın ve laptopda telefona sağ tıklayıp erişim noktası yapın. Ben böyle giriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.