Şimdi Ara

Kişisel Bilgi Hırsızlığı, İzinsiz Ticari İletişim, Şikayet Yöntemleri (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.238
Cevap
62
Favori
172.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul İl Ticaret Müdürlüğü tüm bilgileri eksiksiz girmeme rağmen sesli arama başvurularımı eksik bilgi sebebiyle reddediyor. Bu durumda ne yapabiliriz?

• Direk kendileriyle görüşüp nedenini öğrenebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Telefonlara cevap vermiyorlar hocam.

• Confick3r kullanıcısına yanıt

Santraldan bağlatın ben aradığımda direk görüşüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Confick3r

Arkadaşlar İstanbul İl Ticaret Müdürlüğü tüm bilgileri eksiksiz girmeme rağmen sesli arama başvurularımı eksik bilgi sebebiyle reddediyor. Bu durumda ne yapabiliriz?

Aynı sorun bende de var.

Ankara İl Ticaret

Maalesef hocam, farklı saatlerde denememe rağmen ulaşamadım.

• karahisarlı K kullanıcısına yanıt

Ankara'da durum farklı olabilir hocam arayıp sormayı deneyin.

(0212) 514 21 30

217 – 219 – 220 – 222 – 224 – 227 – 232 - 252

232 Den az önce görüştüm .

Hocam farklı dahili numaraları deneyerek ulaştım sonunda. Sağolun.

Aldığım bilgiye göre istenmeyen bir çağrı aldığımız zaman bu çağrının içeriğine dair bir açıklama yazmamız gerekiyormuş. Bizim açıklamamıza göre firmadan savunma isteniyor ve buna göre karar verilip cezai işlem uygulanıyormuş. Kısa mesajlarda ise ekran görüntüsü kafi.

0850 aradığı zaman internetsiz ev kalmasın adı altında sınırsız ev interneti pazarlamaya çalışıyorlar diye belirtebiliriz.

• Arkadaşlar turkcell bilgilerimi sattığı halde ticari elektronik ileti sisteminde gözükmüyor.

Orada hizmet sağlayıcı ekleme var.

Ben diyorum ki, turkcell'i ekleyip bütün onayları verdikten 10 dakika sonra hepsini reddetsem. Böylece turkcell hem hesabıma eklenmiş olacak hemde ben reddetmiş olacağım. Böyle birşeyi deneyen var mı? Bıktım b001 aracılığıyla gelen saçmasapan mesajlardan.

• Benim 2016'daki basvurularimin cogu Antalya Il Ticaret olarak goruluyor, bir tanesi de Istanbul. Hepsini de zaman asimi gerekcesiyle "cezasizlik"la sonuclandirmislar. Anltaya'ninkilerde bir de pdf eki eklemisler gerekce olarak, oy birligiyle sallamislar kisaca.

Uzun bir sure once Turkiye.gov.tr uzerinden SMS icin ret verdigim bir internet sitesi de SMS atip duruyordu, bugun onu sikayet ettim. Bakalim ne olacak.

• acabuco3 A kullanıcısına yanıt

Zaman aşımı onunla ilgili değil

Antalya da ki çalışan ile bizzat konuştum

Benimde kombi bakım için aramışlar dı onu şikayet ettim

Sahibi ikametgah adresi neresi kayıtlı ise oraya yolluyorlar . Neyse benim şikayeti cinsel içerikli diye kapatmış sonra konuştuk düzeltti 😀

• zaman asimi konusunun detaylari benim gordugum kadariyla yazmiyor. bir yerlere yoluyorlar ise en azindan bu yollama meselesinin adimlarini da kayda gecmeleri gerekirdi diye dusunuyorum ama tabii ki baska mevzular da var olabilir. kisaca detay yok.

sikayet kaydim sms geldikten 3 ay icindeydi. zaten 3 ay degil gecen haftaki aramayi hatirlamam zor.

zaman asimi dedigim sey, ben sikayeti yapmisim, antalyaya gorev verilmis, antalya bir sey yapmamis sonra da zamanasimi deyip kapatmislar, hem de oy birligyle.

zaman asiminin benimle alakasi yok ama cezasiylik yolu aciliyor

sikayet etmenin farkli bir yolu mu var, nasil bir yardim teklif ediyorsunuz

• Geçen bir göz atmıştım. Aylar sonra sonuç çıkmış. bazılarına ceza verilmiş, bazılarına da "daha önce ceza verdik" denilmiş ve ceza verilmemiş ama cezaların detayını hatırlamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Savunmadan Sonra belli bir gün yok.

İşleme alındı yazısı varsa muhakkak sonuç alırsınız.

İle göre değişiyor.

İzmir Ankara hızlı çalışıyor.

İstanbul ceza kesse bile sisteme işleyemiyor. Yoğunluk azalınca giriyorlar.

İlin ticaret il müdürlüğünü arayıp şikayet numarası ile detaylı bilgi alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.